Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

In alta ordine de idei aseară am întâlnit la advance ,, mașina de luptă,, a lui Gabytzu from Ro_sr și mă încearcă un sentiment de neîmplinire pt o captură de 40000 de cutiuțe, pentru că la ultima luptă,cea de pe centrul de comandă,legiunea lui domn' Gaby nu s-a mai prezentat la luptă și am crezut că poate e cumva supărat pe mine și ne-a dat cu ignore,sau altul e motivul?

Domn' Gaby,lamureste-ma te rog,te-am supărat cu ceva?

• Haha 1
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, ZamolxisDeus a spus:

In alta ordine de idei aseară am întâlnit la advance ,, mașina de luptă,, a lui Gabytzu from Ro_sr și mă încearcă un sentiment de neîmplinire pt o captură de 40000 de cutiuțe, pentru că la ultima luptă,cea de pe centrul de comandă,legiunea lui domn' Gaby nu s-a mai prezentat la luptă și am crezut că poate e cumva supărat pe mine și ne-a dat cu ignore,sau altul e motivul?

Domn' Gaby,lamureste-ma te rog,te-am supărat cu ceva?

Nicidecum domnu Alin. Eu nu am jucat daca ai observat si din cate mia zis Tudor ..Personal Ofiter... ia picat netu unui coleg in ultimele secunde si nu a mai putut da redi . Am primit penalizare pentru neprezentare  .....ce rezulta infrangere . Bine jucat si succes cu clanul in continuare .

Partajează acest post

Link spre post

Domnul  :))......ma scuzati, frecventati acelasi Gentleman's Club ? 

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Catalin. a spus:

Domnul  :))......ma scuzati, frecventati acelasi Gentleman's Club ? 

Nicidecum domnu Catalin,doar ca ii arat respectul cuvenit si binemeritat acestui distins domn,pe care eu il banuisem initial de vreo depresie!

Dar m-am inselat...domn Gaby nu a patit nimic rau,e ok,asta e cel mai important!

Partajează acest post

Link spre post
La 11.10.2017 la 1:06, ANDI_B a spus:

7OIua4E.png 

din cite stiu asta se refera si la NLG si  LGND asa ca trebuia sa mai adaugi 2 embleme acolo :)

Editat de Alex_Zagaevschi
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

WBZ locul 31,nice )) sunteti pe cale sa fiti urmatorul clan favorit,pina nu i se pune lui alin pata pe voi,el e de ala,daca se satura de scuipat in pod incepe a cauta motive de a se baga in seama :)

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Alex_Zagaevschi a spus:

WBZ locul 31,nice )) sunteti pe cale sa fiti urmatorul clan favorit,pina nu i se pune lui alin pata pe voi,el e de ala,daca se satura de scuipat in pod incepe a cauta motive de a se baga in seama :)

Acum cine se bagă în seamă?

Partajează acest post

Link spre post

Felicitari celor din -WBZ- , de foarte mult timp nu am mai vazut un clan romanesc cu 10 teritorii pe GM la tier X .

Capture.PNG.ed355d55b458f7657aec2266d05b4b7f.PNG

• Upvote 1
  • Downvote 2

Partajează acest post

Link spre post
1 oră în urmă, Paul Iatan a spus:

Felicitari celor din -WBZ- , de foarte mult timp nu am mai vazut un clan romanesc cu 10 teritorii pe GM la tier X .

Capture.PNG.ed355d55b458f7657aec2266d05b4b7f.PNG

Nu am mai văzut din primăvară, într-adevăr,din campania trecută,au fost 2 clanuri românești cu 12 provincii! :)

• Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Nu am mai văzut din primăvară, într-adevăr,din campania trecută,au fost 2 clanuri românești cu 12 provincii! :)

Hai ca deja esti pathetic cu ura ta fata de alte clanuri romanesti mai bune.Atata ura incat ai dat 'downvote' la postul lui _TomWest.... Esti exemplul perfect de roman cu mentalitatea 'sa moara capra vecinului'...

Daca tot te crezi asa smecher de ce nu te duci sa te bati cu -WBZ- ? 

Pana una-alta uite cam asta e diferenta dintre DACUS al tau si -WBZ-:

tpOuJPm.png

mNub8tl.png

P.S.: Felicitari -WBZ- pentru locul 29 in global clan ratings. Un clan romanesc in primele 50 si cu 10 teritorii care aduc aproape 4k gold pe zi este o realizare frumoasa.

Editat de marcel

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, marcel a spus:

Hai ca deja esti pathetic cu ura ta fata de alte clanuri romanesti mai bune.Atata ura incat ai dat 'downvote' la postul lui _TomWest.... Esti exemplul perfect de roman cu mentalitatea 'sa moara capra vecinului'...

Daca tot te crezi asa smecher de ce nu te duci sa te bati cu -WBZ- ? 

Pana una-alta uite cam asta e diferenta dintre DACUS al tau si -WBZ-:

tpOuJPm.png

mNub8tl.png

P.S.: Felicitari -WBZ- pentru locul 29 in global clan ratings. Un clan romanesc in primele 50 si cu 10 teritorii care aduc aproape 4k gold pe zi este o realizare frumoasa.

I-am dat lui Tom Degețel downvote,nu pentru ce a postat,e o formula de respect intre noi...

La fiecare postare a mea, indiferent de ce postam,el dădea down...iar eu am înțeles din asta că așa mă salută el... așa că l-am salutat și eu!E simplu!

• Haha 3

Partajează acest post

Link spre post

Sa fie lucrurile clare,nu o să mai repet încă o dată!

Nu urăsc pe nimeni, respect oamenii care sunt de respectat, atâta timp cât suntem lăsați in linistea noastră!

Dar atâta timp cât unii intră cu buldozerul pe live-urile noastre,au un comportament indecent și reprobabil,plin de ură și jigniri aduse comunității noastre,cred că stă în puterea mea sa dau un simplu down!

Am urmărit și eu intre picături Wbz,dar când intram pe Karolin ii uram buna seara,succes sau noapte buna,adică formule de respect pentru el și clanul lui,nu aveam limbajul domnului Tom Degețel!

Sper că am fost clar și coerent in exprimare,iar mesajul a ajuns unde trebuie să ajungă!

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

@ZamolxisDeus Pacat ca nu mai exista atacuri la SH . ( macar acolo puteam sa ne "masuram" lungimea penisului virtual ) :)

Esti exact cum te stie lumea in aceasta comunitate ... ;) 

Stau si ma intreb moderatorii cata "rabdare" mai au, sunt zeci de jucatori care nu mai viziteaza forumul tocmai din cauza lui si totusi nimeni nu face nimic .

P.S : Ati mai pierdut inca un user care intra pe forum 

• Downvote 2

Partajează acest post

Link spre post
5 hours ago, ZamolxisDeus said:

Depinde si ce fel de provincii, sezonul trecut de Clan Wars a fost "sezonul clanurilor mici" pentru ca se dadea foarte putin gold si clanurile bune nu s-au obosit (majoritatea clanurilor bune, au fost vreo 3-4 care tot au incercat). Daca ai 12 provincii si faci 1k gold de pe toate e irelevant ;) 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 1 oră, Rocked a spus:

Depinde si ce fel de provincii, sezonul trecut de Clan Wars a fost "sezonul clanurilor mici" pentru ca se dadea foarte putin gold si clanurile bune nu s-au obosit (majoritatea clanurilor bune, au fost vreo 3-4 care tot au incercat). Daca ai 12 provincii si faci 1k gold de pe toate e irelevant ;) 

Într-adevăr Arcan a fost clan mic... :)

Mai are de mâncat Wbz-ul până să ajungă la nivelul Arcanului,sa spunem cel de acum un an!

Sa ne amintim de nivelul la care evolua Arcan...ei nu atacau top 30,ci top 5!

Nu sunt avocatul nimănui,in schimb îmi plac statisticile...in ultimii 3 ani,nimeni nu a fost atât de aproape de perfecțiune ca și clanul Arcan!

Meteori au mai trecut pe cerul comunității românești,dar arcanii au fost senzaționali!

Dacă ar  ajunge vreun clan românesc la nivelul ăla,ar fi senzațional!

Dar din ce joacă Wbz in prezent,cu durere in suflet va spun că mai au de evoluat,și ca nivel de playeri și ca nivel de strategii!

Am văzut ce strategii se fac seara la cw sau ofensive și îi mulțumesc Tatălui Celest pentru că mi-a dat șansa să am în clan un strateg și un om deosebit,de la care și un dictator ca mine poate învăța,mă refer la Emil!

Le doresc mult succes băieților de la Wbz pe global map,sper sa ne întâlnim cat de curând să ne testam nivelul...chiar am fost supărat când acum câteva zile quaietzii le-au furat ,,parsiveste,, baza pe Airfield! :)

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, ZamolxisDeus said:

1. Dar din ce joacă Wbz in prezent,cu durere in suflet va spun că mai au de evoluat,și ca nivel de playeri și ca nivel de strategii!

2. Am văzut ce strategii se fac seara la cw sau ofensive și îi mulțumesc Tatălui Celest pentru că mi-a dat șansa să am în clan un strateg și un om deosebit,de la care și un dictator ca mine poate învăța,mă refer la Emil!

3. Le doresc mult succes băieților de la Wbz pe global map,sper sa ne întâlnim cat de curând să ne testam nivelul...chiar am fost supărat când acum câteva zile quaietzii le-au furat ,,parsiveste,, baza pe Airfield! :)

1. Imi place ca tu spui ca 'mai au de evoluat, si ca nivel de playeri si ca strategii'... Tu care esti o ilustra mediocritate in WoT, asta ca sa nu fiu rautacios si sa spun ca in fata -WBZ- sau QUIET esti pur si simplu o tomata.

Pai aia nu te-ar primi la ei in clan nici pe post de mascota.

2. Nu stiu unde ai vazut tu strategiile si cum joaca WBZ, probabil la vreunul care facea stream. V-ati intalnit vreodata in vreo batalie? Cam greu luand in consideratie faptul ca la SH e MM pe baza de rating..

3. Chiar as vrea sa va vad batandu-va cu WBZ pe global map. Poate asa mai intrati si voi pe harta, si nu mai traiti din amintirile campaniilor trecute care au fost facute pentru tractoristi - nu conta prea mult cat de bine jucai, trebuia doar sa joci mult...

Editat de marcel

Partajează acest post

Link spre post
Acum 16 minute, marcel a spus:

1. Imi place ca tu spui ca 'mai au de evoluat, si ca nivel de playeri si ca strategii'... Tu care esti un ilustra mediocritate in WoT, asta ca sa nu fiu rautacios si sa spun ca in fata -WBZ- sau QUIET esti pur si simplu o tomata.

Pai aia nu te-ar primi la ei in clan nici pe post de mascota.

2. Nu stiu unde ai vazut tu strategiile si cum joaca WBZ, probabil la vreunul care facea stream. V-ati intalnit vreodata in vreo batalie? Cam greu luand in consideratie faptul ca la SH e MM pe baza de rating..

3. Chiar as vrea sa va vad batandu-va cu WBZ pe global map. Poate asa mai intrati si voi pe harta, si nu mai traiti din amintirile campaniilor trecute care au fost facute pentru tractoristi - nu conta prea mult cat de bine jucai, trebuia doar sa joci mult...

Îmi place că îți ții ascunsă identitatea!

Un exemplu monumental de curaj...toți suntem curajoși când suntem anonimi...și mai ales banati,pe aici prin zonă...

Știi ce te da de gol domnul Chevy?Te las sa te gândești... :)

Rog adminii sa verifice seria Ip a domnului Marcel...o să vi se pară cunoscută! :)

Partajează acest post

Link spre post

Oh, chiar va rog sa verificati IP'ul meu. Si nu, din pacate nu sunt cine crezi tu si nici nu ma ascund. Am un nume si un cont WoT, doar atat este necesar pentru a avea o opinie si a posta pe forumul asta. Daca ma insel si trebuie sa prezint si buletinul de identitate, rog adminii sa ma baneze.

Nu te cunosc si nu am vorbit cu tine niciodata, dar mi-am facut o parere foarte proasta despre tine citind acest forum: esti narcisist, megaloman, ingamfat, dusmanos si invidios.

Vad ca ai omis sa ne spui cand intrati pe harta sa va bateti cu WBZ....B)

De fapt ai omis toate cele 3 subiecte din postarea mea. Esti bun de politician, omul iti pune o intrebare si tu bati campii despre cu totul alt subiect atunci cand nu iti convine.

Editat de marcel

Partajează acest post

Link spre post
Acum 2 ore, marcel a spus:

Oh, chiar va rog sa verificati IP'ul meu. Si nu, din pacate nu sunt cine crezi tu si nici nu ma ascund. Am un nume si un cont WoT, doar atat este necesar pentru a avea o opinie si a posta pe forumul asta. Daca ma insel si trebuie sa prezint si buletinul de identitate, rog adminii sa ma baneze.

Nu te cunosc si nu am vorbit cu tine niciodata, dar mi-am facut o parere foarte proasta despre tine citind acest forum: esti narcisist, megaloman, ingamfat, dusmanos si invidios.

Vad ca ai omis sa ne spui cand intrati pe harta sa va bateti cu WBZ....B)

De fapt ai omis toate cele 3 subiecte din postarea mea. Esti bun de politician, omul iti pune o intrebare si tu bati campii despre cu totul alt subiect atunci cand nu iti convine.

Nu jucăm cw decât pt taskuri,acum nu avem taskuri active,dar când se reactivează o să îi fac hatârul lui Tom Degețel și al tau! 

Promit!

Partajează acest post

Link spre post

@marcel... limiteaza-te la joc si atat . am rugamintea ca sa numai insulti direct / indirect . am rugamintea sa numai provoci aiurea ;) . Multumesc

• Upvote 1
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post

@ZamolxisDeus  daca ai investii energia pe care o consumi aici pe forum.. incercand sa-ti dai seama ca defapt chiar poti da reset cu HE-uri.. si ca exista unele motive pentru care un 50b nu prea penetreaza cu munitia gold.. poate chiar ai avea un motiv sa zici ca, dictatura aia pe care tu o numesti clan, si care nu este menita decat sa-ti dea un oarecare simt de superioritate pentru ca in "VIATA REALA" (scuze.. nu stiu daca stii ce inseamna termenul asta) absolut nimeni nu-ti respecta personalitatea mizera... poate chiar ai ajunge la un elo mai mare, si poate cineva.. din toata comunitatea WOT din Romania, ar reusii sa dezvolte o particula de respect pentru tine.. 

Fiecare postare pe care am citit-o de la tine, mi-a dat cancer.. iar ultimele 3.. l-au avansat deja in metastaza.. iti trimit factura pentru chimioterapie?

P.S. la video-ul cu "doar aia cu destruction mod vorbesc" DACUS, si-a pierdut orice urma de credibilitate

P.S.S felicitari WBZ.. keep it up :D

Editat de RO_DanyeL
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, RO_DanyeL a spus:

@ZamolxisDeus  daca ai investii energia pe care o consumi aici pe forum.. incercand sa-ti dai seama ca defapt chiar poti da reset cu HE-uri.. si ca exista unele motive pentru care un 50b nu prea penetreaza cu munitia gold.. poate chiar ai avea un motiv sa zici ca, dictatura aia pe care tu o numesti clan, si care nu este menita decat sa-ti dea un oarecare simt de superioritate pentru ca in "VIATA REALA" (scuze.. nu stiu daca stii ce inseamna termenul asta) absolut nimeni nu-ti respecta personalitatea mizera... poate chiar ai ajunge la un elo mai mare, si poate cineva.. din toata comunitatea WOT din Romania, ar reusii sa dezvolte o particula de respect pentru tine.. 

Fiecare postare pe care am citit-o de la tine, mi-a dat cancer.. iar ultimele 3.. l-au avansat deja in metastaza.. iti trimit factura pentru chimioterapie?

P.S. la video-ul cu "doar aia cu destruction mod vorbesc" DACUS, si-a pierdut orice urma de credibilitate

P.S.S felicitari WBZ.. keep it up :D

Băiatul care vorbea de destruction e în Red Supreme acum,s-a internaționalizat, bănuiesc că e responsabil de imaginea Red S acum... :)

Cât despre dictatură...ai făcut în trecut parte din Dacus!

Ti s-a părut in vreun moment că Dacusul e condus dictatorial?

Eu când pronunț cuvântul ,, dictatură,, invoc glumele din Dacus,băieții mă alintă Kim... :)

Nu am fost in nici un moment dictator și nu voi fii...nu mai vorbi aiurea de real life daca nu mă cunoști personal și nu știi cine sunt...

Sunt unii dintre voi care sunt hateri de meserie,acuzați aiurea niste oameni pe baza unor supoziții de rahat!

Editat de ZamolxisDeus

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum