Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

Aseara am reintalnit -WBZ-ul in detasament de tier 8, de data asta in echipa DACUS:

DACUS vs. -WBZ-, detasament de tier 8 pe Sand River: http://wotreplays.eu/site/3941042#stats

Apoi SH-PT care efectiv mi-au oferit meciul pe tava:

DACUS vs. SH-PT, detasament de tier 8 pe Swamp: http://wotreplays.eu/site/3941041#stats

Mai apoi, la ofensiva, BADD s-a batut cu DACUS. Liderul Suprem (aka @ZamolxisDeus) a condus ofensiva, eu am condus un singur meci si am intervenit cu idei pe ici pe colo. Pe Ensk, dupa prima infrangere, Liderul Suprem mi-a pasat mie responsabilitatea luptei, iar eu am aplicat o tactica mai veche marca EFE, care vad ca inca mai functioneaza. La ultima lupta BADD nu s-a mai prezentat... Luptele au fost interesante, le gasiti in video-ul de mai jos (min. 1:26:30 pana la min. 2:09:10): https://youtu.be/1Sn5uRP-C1o?t=5190

shot_002.jpg

• Haha 1
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil, au disparut toate discutiile de ieri...

Tovarasi administratori, multumim pentru grija de care dati dovada, trebuie sa fiti mereu vigilenti impotriva elementelor radicale venite sa destabilizeze acest forum multilateral dezvoltat!

Pe de alta parte, in ultimele 2 saptamani aceasta rubrica a fost goala. Si probabil va fi din ce in ce mai lipsita de activitate daca se continua cu cenzura asta fara sens.

Numai bine!

• Like 1
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Vrei doar can-can, nu mai avem, citeste o revista ;). Stiri ceva nu ai ?

• Thanks 1
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, RARES said:

Vrei doar can-can, nu mai avem, citeste o revista ;). Stiri ceva nu ai ?

Multumesc pentru warn, tovarasu Rares.

Sa inteleg ca legend vs fame era can-can? In timp ce un replay dacus vs sh-pt este discutie serioasa? Ce pot spune atunci... astept cu sufletul la gura urmatorul replay. Sunt convins ca toata lumea este la fel de entuziasmata ca si mine, spargem cu totii butonul de refresh.

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post

Ce sens mai are forumul asta, serios? Ultimele discutii erau singurele care ma mai aduceau pe acest forum. Acum cand dau pe [Unread Content] vad numai anunturi cu vanzari de conturi sau recrutari. Ce sens mai are ca acest forum sa nu fie inchis? A devenit doar o povara pentru administatori si o frustrare pt. uzeri.

E normal sa se contrazica lumea si sa-si masoare e-penul pe aici. Asta face forumul interesant si atractiv. Atat timp cat exista un nivel decent al discutiei, chiar nu inteleg unde a fost problema.

Editat de _micKee_
  • Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post
On 06/12/2017 at 8:02 AM, Wizzmann said:

Incredibil, au disparut toate discutiile de ieri...

Tovarasi administratori, multumim pentru grija de care dati dovada, trebuie sa fiti mereu vigilenti impotriva elementelor radicale venite sa destabilizeze acest forum multilateral dezvoltat!

Pe de alta parte, in ultimele 2 saptamani aceasta rubrica a fost goala. Si probabil va fi din ce in ce mai lipsita de activitate daca se continua cu cenzura asta fara sens.

Numai bine!

Pentru postarea asta ai primit warn. Nu stiu ce s-a sters, o sa verific logurile, nu am vazut postarea la care faci referire cu lgnd vs fame. Nu ti-am dat warn pentru acea postare. Aseara am facut update la forum, e posibil sa fi sters cineva postarile sau e posibil sa fi disparut din cauza updateului. Am sa verific si revin. Intre timp poti posta din nou replay-ul. Multumesc.

Daca a fost vorba de o problema tehnica sau postarea ta nu a fost offtopic voi revoca si warn-ul.

• Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
30 minutes ago, RARES said:

Pentru postarea asta ai primit warn. Nu stiu ce s-a sters, o sa verific logurile, nu am vazut postarea la care faci referire cu lgnd vs fame. Nu ti-am dat warn pentru acea postare. Aseara am facut update la forum, e posibil sa fi sters cineva postarile sau e posibil sa fi disparut din cauza updateului. Am sa verific si revin. Intre timp poti posta din nou replay-ul. Multumesc.

Daca a fost vorba de o problema tehnica sau postarea ta nu a fost offtopic voi revoca si warn-ul.

Emil a șters postările, e cunoscut pentru asta. 

Fame-LGND tot un comentariu lăsat de Emil.

Postarea nu este offtopic și omul nu necesită warn fără motiv.

Editat de ANDI_B

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, RARES said:

Deci mi-ai dat warn fara macar sa stii ce a fost sters. Nu mai zic nimic...

Partajează acest post

Link spre post

PM0CIlP.jpg 

Arta tektics

Editat de ANDI_B
  • Haha 5
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

DACUS vs. QUIET - Operation Gambit pe Ecija (Malinovka): http://wotreplays.eu/site/3984555#stats

Recunosc ca eu am f*tut meciu'. Daca lasam un mediu in cap cel mai probabil era victorie. Chiar si asa, meciul a fost foarte strans. GG QUIET!

Inainte am jucat cu ANUBI, clan de 2.460 WN8, pe care am reusit sa-i batem in ultimele secunde.

DACUS vs. ANUBI - Operation Gambit pe Ecija (Malinovka): http://wotreplays.eu/site/3984556#stats

Meciul cu ANUBI e si pe stream-ul lui ZeRO

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, ANDI_B a spus:

PM0CIlP.jpg 

Arta tektics

Chiar atunci am intrat cand se pregateau tancurile, m-am prapadit de ras, ce fel cadeau tancurile de la arti,tragea primul ii dadea stunt, ala nu repara, si apoi venea ploaia de la arti:lol:, cea mai amuzanta si interactiva tactica pe care am vazut-o cat timp am jucat wot:lol: GG.

Partajează acest post

Link spre post

Moaaaamaaaa, 8 artiuri si aia full mediumuri??? Si nu or sarit pe voi? or stat sa si-o ia in freza...

Sa inteleg ca te-ai reapucat ? Naspa microbu asta numit WOT, e ca si pescuitu ..

Partajează acest post

Link spre post
Acum 8 ore, Emil a spus:

DACUS vs. QUIET - Operation Gambit pe Ecija (Malinovka): http://wotreplays.eu/site/3984555#stats

Recunosc ca eu am f*tut meciu'. Daca lasam un mediu in cap cel mai probabil era victorie. Chiar si asa, meciul a fost foarte strans. GG QUIET!

Inainte am jucat cu ANUBI, clan de 2.460 WN8, pe care am reusit sa-i batem in ultimele secunde.

DACUS vs. ANUBI - Operation Gambit pe Ecija (Malinovka): http://wotreplays.eu/site/3984556#stats

Meciul cu ANUBI e si pe stream-ul lui ZeRO

Cred ca avem un topic dedicat pentru asta : http://www.wotromania.ro/forum/topic/3651-replay-uri/?page=8

Urmatoarele postari cu replayuri pe acest topic le voi sterge personal.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
11 hours ago, ANDI_B said:

PM0CIlP.jpg 

Arta tektics

Genial! Nu imi vine sa cred ca a functionat! :)))

Chiar as vrea sa vad asta, se poate oare si un replay?

Am facut o aroganta din asta in vechiul legend, ma ciondaneam cu xav cine sa dea cu arty pe campinovka si in final am intrat vreo 6. Primul tank l-am dat jos in blind pe urcarea lor la deal. Insa ce-i drept ca atunci un GC dadea 1k damage pe shot, si daca prindeai un splash bun faceai si 4k. Cu noul damage mi se pare riscant sa joci multe arti, de aceea sunt foarte curios de un replay.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, Wizzmann said:

Genial! Nu imi vine sa cred ca a functionat! :)))

Chiar as vrea sa vad asta, se poate oare si un replay?

Am facut o aroganta din asta in vechiul legend, ma ciondaneam cu xav cine sa dea cu arty pe campinovka si in final am intrat vreo 6. Primul tank l-am dat jos in blind pe urcarea lor la deal. Insa ce-i drept ca atunci un GC dadea 1k damage pe shot, si daca prindeai un splash bun faceai si 4k. Cu noul damage mi se pare riscant sa joci multe arti, de aceea sunt foarte curios de un replay.

PM

Editat de ANDI_B

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, Ciombelete a spus:

Sa inteleg ca te-ai reapucat ? Naspa microbu asta numit WOT, e ca si pescuitu ..

Nu m-am reapucat, ca tot sunt intrebat pe privat si vreau sa clarific asta public,nu am timp si tragere de inima, doar ma mai uit la cate un stream seara.

Partajează acest post

Link spre post

Si alti care ar vrea sa mai joace dar nu au cum....Pfffff, dar nu am de gand sa o i-au de la 0......

mama lor de wargaimisti.

Partajează acest post

Link spre post
La 11.11.2017 la 14:24, Emil a spus:

- mi-am continuat "cariera" in ARCAN, care, pana sa intru sa le fac strategii, turcaletii din BABA si TAF ii tineau cu capul plecat (pe atunci BABA si TAF aveau FC pe kebabii aia din FAME)

..serios ? 

Partajează acest post

Link spre post

Apropo de NLG  : care a fost treaba cu evolutia fulminanta dintr-o data ( la capitolul WN8 si jucatori ) urmata de caderea la fel de rapida la starea de dinainte ? 

Partajează acest post

Link spre post
10 hours ago, Catalin. said:

Apropo de NLG  : care a fost treaba cu evolutia fulminanta dintr-o data ( la capitolul WN8 si jucatori ) urmata de caderea la fel de rapida la starea de dinainte ? 

Inainte de campanie, o parte din jucatorii cei mai buni ca WN8 au iesit si s-au dus in LGND sa joace campania acolo. O alta parte, vazand ca iese "crema" clanului, au iesit si ei de frica ca -NLG- nu are suficienti jucatori buni si activi alaturi de care sa joace campania, si si-au cautat din timp alte clanuri. O alta parte au fost dati afara de Gambino, pe motivul ca nu respecta strategiile si ca nu sunt suficienti de buni la capitolul team-play. Pe scurt, asa a devenit -NLG- inactiv.

Partajează acest post

Link spre post

Merci!

Pai nu Ovidiu este comandantul clanului ? S-au schimbat, e Gambino acum ?

Partajează acest post

Link spre post

Nu, Ovidiu "n-a pus piciorul in prag", nu s-a bagat peste deciziile lui Gambino. Ovidiu e prins cu munca, nu mai are timp de WoT decat foarte rar.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum