Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

Acum 8 ore, ANDI_B a spus:

PM0CIlP.jpg 

Arta tektics

Chiar atunci am intrat cand se pregateau tancurile, m-am prapadit de ras, ce fel cadeau tancurile de la arti,tragea primul ii dadea stunt, ala nu repara, si apoi venea ploaia de la arti:lol:, cea mai amuzanta si interactiva tactica pe care am vazut-o cat timp am jucat wot:lol: GG.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moaaaamaaaa, 8 artiuri si aia full mediumuri??? Si nu or sarit pe voi? or stat sa si-o ia in freza...

Sa inteleg ca te-ai reapucat ? Naspa microbu asta numit WOT, e ca si pescuitu ..

Partajează acest post

Link spre post
11 hours ago, ANDI_B said:

PM0CIlP.jpg 

Arta tektics

Genial! Nu imi vine sa cred ca a functionat! :)))

Chiar as vrea sa vad asta, se poate oare si un replay?

Am facut o aroganta din asta in vechiul legend, ma ciondaneam cu xav cine sa dea cu arty pe campinovka si in final am intrat vreo 6. Primul tank l-am dat jos in blind pe urcarea lor la deal. Insa ce-i drept ca atunci un GC dadea 1k damage pe shot, si daca prindeai un splash bun faceai si 4k. Cu noul damage mi se pare riscant sa joci multe arti, de aceea sunt foarte curios de un replay.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
3 hours ago, Wizzmann said:

Genial! Nu imi vine sa cred ca a functionat! :)))

Chiar as vrea sa vad asta, se poate oare si un replay?

Am facut o aroganta din asta in vechiul legend, ma ciondaneam cu xav cine sa dea cu arty pe campinovka si in final am intrat vreo 6. Primul tank l-am dat jos in blind pe urcarea lor la deal. Insa ce-i drept ca atunci un GC dadea 1k damage pe shot, si daca prindeai un splash bun faceai si 4k. Cu noul damage mi se pare riscant sa joci multe arti, de aceea sunt foarte curios de un replay.

PM

Editat de ANDI_B

Partajează acest post

Link spre post
Acum 5 ore, Ciombelete a spus:

Sa inteleg ca te-ai reapucat ? Naspa microbu asta numit WOT, e ca si pescuitu ..

Nu m-am reapucat, ca tot sunt intrebat pe privat si vreau sa clarific asta public,nu am timp si tragere de inima, doar ma mai uit la cate un stream seara.

Partajează acest post

Link spre post

Si alti care ar vrea sa mai joace dar nu au cum....Pfffff, dar nu am de gand sa o i-au de la 0......

mama lor de wargaimisti.

Partajează acest post

Link spre post

Apropo de NLG  : care a fost treaba cu evolutia fulminanta dintr-o data ( la capitolul WN8 si jucatori ) urmata de caderea la fel de rapida la starea de dinainte ? 

Partajează acest post

Link spre post
10 hours ago, Catalin. said:

Apropo de NLG  : care a fost treaba cu evolutia fulminanta dintr-o data ( la capitolul WN8 si jucatori ) urmata de caderea la fel de rapida la starea de dinainte ? 

Inainte de campanie, o parte din jucatorii cei mai buni ca WN8 au iesit si s-au dus in LGND sa joace campania acolo. O alta parte, vazand ca iese "crema" clanului, au iesit si ei de frica ca -NLG- nu are suficienti jucatori buni si activi alaturi de care sa joace campania, si si-au cautat din timp alte clanuri. O alta parte au fost dati afara de Gambino, pe motivul ca nu respecta strategiile si ca nu sunt suficienti de buni la capitolul team-play. Pe scurt, asa a devenit -NLG- inactiv.

Partajează acest post

Link spre post

Redeschis. Fara off-topic, ma doare mana cat am sters sa curat topicul de toate prostiile. off-topic/flame = warn.

La multi ani !

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

A aparut un nou clan romanesc pe campul de lupta al WoT-ului. Este vorba despre clanul OMNIA.

Ia zi @OmniaLiviu care sunt maretele planuri pentru noul tau clan? :P

• Upvote 5

Partajează acest post

Link spre post
2 hours ago, Emil said:

A aparut un nou clan romanesc pe campul de lupta al WoT-ului. Este vorba despre clanul OMNIA.

Salut si multumesc de intrebare.

Vreau ca in decurs de cateva saptamani sa ajungem cel mai longeviv clan din comunitatea romaneasca.

Am deja SH la Level 1. Lucrurile incep sa prinda contur.

• Haha 8

Partajează acest post

Link spre post
Acum 9 minute, OmniaLiviu a spus:

Vreau ca in decurs de cateva saptamani sa ajungem cel mai longeviv clan din comunitatea romaneasca.

Pai pentru probleme de longevitate te poate consilia Skill from Quiet!

Ar fi interesant un dialog între voi 2! :)

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, OmniaLiviu a spus:

Salut, Liviu ! :)

Ai deja Level 1 la SH ??? Esti pus pe fapte mari ... Quiet-ul iti simte respiratia in ceafa ! :)))

Liviu, mare atentie la AgentSkill, o sa incerce sa-ti fure jucatorii, nu accepta concurenta ! :)))

Bafta cu clanul ! ;)

Editat de Qvidiu
  • Haha 3

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, Qvidiu a spus:

Salut, Liviu ! :)

Ai deja Level 1 la SH ??? Esti pus pe fapte mari ... Quiet-ul iti simte respiratia in ceafa ! :)))

Liviu, mare atentie la AgentSkill, o sa incerce sa-ti fure jucatorii, nu accepta concurenta ! :)))

Bafta cu clanul ! ;)

Ovidiu mai jucam si noi?mi sa facut dor vazand agitația asta pe aici,ma duc si eu la liviu , deja presimt o gașca veche rau acolo și o sa fie mișto ,liviu iți cedez clan cu sh de x daca ești pus pe fapte mari,pe mine ma trec rezervist

• Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

Publicitate aici gratis :)

Un clan de oameni modesti, fara ambitii mari,  cu SH de level 2 :) Nu amenint pe nimeni, nu fac rau la nimeni.

Cativa colegi, cativa prieteni. 

Daca mai sunt jucatori interesati pe random, fac propunerea. Am fost si eu ofertat la randul meu...dar nu am dat curs.

Vreau sa multumesc celor din Dacus, pentru ca stau si eu gratis pe TS lor...consum curent degeaba...insa ca gest a fost de apreciat. Ma asteptam sa fiu dat afara cu "clan" cu tot :)

Gambino si mie imi e dor de tine :)

• Haha 2
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post

@OmniaLiviu esti binevenit oricand acolo :) nu tre sa ne multumesti . noi iti multumim pentru acele seri minunate cand ne pica ochii in gura si tu ne trezeai cu glumele tale ... micule ninja :))))

Partajează acest post

Link spre post
13 hours ago, OmniaLiviu said:

Publicitate aici gratis :)

Un clan de oameni modesti, fara ambitii mari,  cu SH de level 2 :) Nu amenint pe nimeni, nu fac rau la nimeni.

Cativa colegi, cativa prieteni. 

Daca mai sunt jucatori interesati pe random, fac propunerea. Am fost si eu ofertat la randul meu...dar nu am dat curs.

Vreau sa multumesc celor din Dacus, pentru ca stau si eu gratis pe TS lor...consum curent degeaba...insa ca gest a fost de apreciat. Ma asteptam sa fiu dat afara cu "clan" cu tot :)

Gambino si mie imi e dor de tine :)

Te rog sa nu ne furi strategiile noastre consacrate :) !!!!!!!!

On 1/5/2018 at 1:00 PM, Emil said:

Da' care sunt planurile tale cu noul tau clan?

Partajează acest post

Link spre post

Cu speranta ca radio-santul si-a incheiat emisia, ca ati spus tot ce era de spus,  chibitii si-au facut print-screen-urile si si-au incheiat repertoriul, Emil are frigiderul plin, Zamolxis a dat cep celui de-al treilea bax de servetele, alekx  s-a saturat de sapat dupa dinozauri si de atras atentia, v-ati facut norma de ironii, ati aruncat tot ce era mai bun din voi in postari..va anunt ca postarile din acest topic vor fi mutate in topicul "Discutii cu si despre jucatori, off-topic" . Pe mai departe voi da warn. 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 45 minute, Paul Iatan a spus:

@vohu_manah Daca Destroyer a luat Arcan cu SH-ul de 10 mai mult ca sigur WBZ se muta acolo ... :) 

A luat?e unul din fondatori,e ceva normal 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum