Sari la conținut
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

Acum 2 ore, Paul Iatan a spus:

@vohu_manah Daca Destroyer a luat Arcan cu SH-ul de 10 mai mult ca sigur WBZ se muta acolo ... :) 

WBZ nu se muta nicaieri ... nu are nevoie ... are sh de 10 propriu.

Am preluat Arcanul ca sa il revigorez. Si acest lucru se va intampla in urmatoarele 10 zile. Arcanul nu va fi academia nimanui, va lucra alaturi de WBZ si alte clanuri romanesti pe harta globala. Toti jucatorii din Arcan vor fi pastrati daca isi doresc acest lucru si vreau ca in cel mai scurt timp sa poata alinia 2 echipe de tier 10 competitive. 

Orice jucator cu un VN 8 decent ( > 1700 total si >2000 actual) va fi bine venit in Arcan. 

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Destroyer, ma bucur foarte mult ca ti-ai recuperat clanul :)

Sper sa-l refaci cat mai repede si sa-l readuci acolo unde ii este locul 

Multa bafta ;) 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 6 minute, Qvidiu a spus:

Destroyer, ma bucur foarte mult ca ti-ai recuperat clanul :)

Sper sa-l refaci cat mai repede si sa-l readuci acolo unde ii este locul 

Multa bafta ;) 

Multumesc Ovidiu.... !

Acum 2 ore, Paul Iatan a spus:

@vohu_manah Daca Destroyer a luat Arcan cu SH-ul de 10 mai mult ca sigur WBZ se muta acolo ... :) 

Aproape de 10...in 2 saptamani cred ca va fi dat upgrade.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
9 hours ago, Destroyer said:

WBZ nu se muta nicaieri ... nu are nevoie ... are sh de 10 propriu.

Am preluat Arcanul ca sa il revigorez. Si acest lucru se va intampla in urmatoarele 10 zile. Arcanul nu va fi academia nimanui, va lucra alaturi de WBZ si alte clanuri romanesti pe harta globala. Toti jucatorii din Arcan vor fi pastrati daca isi doresc acest lucru si vreau ca in cel mai scurt timp sa poata alinia 2 echipe de tier 10 competitive. 

Orice jucator cu un VN 8 decent ( > 1700 total si >2000 actual) va fi bine venit in Arcan. 

Bravo si bafta! Eram in ARCAN cand a inceput declinul si s-au intamplat acele lucruri .... ! Cateodata parca imi era dor cand ne luai  " cu japca " de pe unde eram imprastiati pe ts si ne faceai morala :) !!!!

Partajează acest post

Link spre post
16 hours ago, Destroyer said:

Am preluat Arcanul ca sa il revigorez.

Sunt sigur ca vei reusi, si clanul chiar merita un dus cu apa rece.

Succes :)

16 hours ago, Destroyer said:

Arcanul nu va fi academia nimanui

Dupa aproape 3 ani acolo, m-am intristat cand am citit expresia asta :( In perioada lunga si buna, restul de clanuri ii erau academie...

Partajează acest post

Link spre post
Acum 3 ore, OmniaLiviu a spus:

Sunt sigur ca vei reusi, si clanul chiar merita un dus cu apa rece.

Succes :)

Dupa aproape 3 ani acolo, m-am intristat cand am citit expresia asta :( In perioada lunga si buna, restul de clanuri ii erau academie...

Salut Liviu si la multi ani.

Am o intrebare - nu stiu cum e clanul tau sau ce vrei sa faci cu el ... dar nu crezi ca ar fi mai usor pentru tine sa vii inapoi cu toti oamenii si sa participi activ la revigorarea Arcan ? ... daca ai un clan nou va fi mai greu cu cresterea sh si de munca tot vei avea.

In Arcan chiar as avea nevoie de umorul tau ... dar in acelas timp si de implicarea ( care ti-ai asumat-o cand ai facut un clan nou ). Ne cunoastem din joc si din viata reala ,,, ne stim si bunele si relele ... nu cred ca nu exista cale de colaborare impreuna.

• Upvote 3

Partajează acest post

Link spre post

Salve Destroyer,

Am un clan de random :) Stiu, e un paradox, deoarece cuvantul clan presupune altceva....dar nu mi-a venit alta idee.

Daca o sa creasca in timp SH foarte bine, daca nu creste...e ok si asa.

Daca sunt jucatori satui de prezenta obligatorie pe TS, si hai la SH sa facem cutii sa dam drumul la bani, la noi e relax :) Nu presupune nici un efort pentru nimeni.

Joci random sa te simti bine, sa cresti ca si jucator, sa fii bun printre cei slabi :))

Multumesc de intelegere :)

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 34 minute, OmniaLiviu a spus:

Salve Destroyer,

Am un clan de random :) Stiu, e un paradox, deoarece cuvantul clan presupune altceva....dar nu mi-a venit alta idee.

Daca o sa creasca in timp SH foarte bine, daca nu creste...e ok si asa.

Daca sunt jucatori satui de prezenta obligatorie pe TS, si hai la SH sa facem cutii sa dam drumul la bani, la noi e relax :) Nu presupune nici un efort pentru nimeni.

Joci random sa te simti bine, sa cresti ca si jucator, sa fii bun printre cei slabi :))

Multumesc de intelegere :)

Liviu ești un tezaur de înțelepciune...

In maxim un an cei din Fame te vor căuta să te întrebe de rețeta ta minune,cu care evoluezi la nivel de Sh!

Ceea ce apreciez la clanul tău cel mai mult este activitatea de pe ts,tu și cu Alex va mutați cam la un minut de pe un canal pe altul,cred că vreți să păreți mai mulți...cred că o sa va preluăm si noi metodele! :)

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum