Sari la conținut
Hunterseek

Discutii cu si despre jucatori, off-topic !

Recommended Posts

alekx    370
Acum 1 oră, vohu_manah a spus:

Cred ca trebuie sa incetati totusi, s-a ajuns la un nivel mult prea deranjant cu jignirile si de o parte si de cealalta. Nu iau apararea nimanui si nu vreau sa ma erijez in avocatul unuia sau altuia, il apreciez pe Zamolxis pt ce face pentru clan, il apreciez pe Alex pt ce a facut cu TA-RE. Fratilor terminati cu insultele, nu uitati ca este totusi o mizerie de joc subiectul care creeaza atatea polemici. In ceea ce priveste jucatorii care folosesc moduri interzise sun tniste autisti pentru mine personal - mi-e scarba de ei pentru ca ii consider niste impotenti care cred ca devin mai buni cu mizeriile respective. Personal cred, dupa ce am incercat si eu tundra si aimbot mai demult ca pe un jucator de calitate aceste moduri il dezavantajeaza. Cred ca nu exista vreun clan din acest mizerabil de joc care sa nu aiba jucatori cu moduri interzise. Eu personal am venit in acest clan cu un grup de jucatori cu care jucam impreuna turnee si esl. Singurul lucru pe care personal il caut intr-un clan este sa ma simt bine cu prietenii, nu sunt prea sociabil in general si nici nu-mi face placere sa joc cu jucatori din clan care dau invite la plutoane, etc. Nu ma mai intereseaza sa fac performanta in vreun fel intr-un clan sunt satul dupa atata timp de jucat la un nivel ridicat singurul lucru dorit este sa ma simt bine cand ma pun seara la calculator dupa o zi de rahat la servici si celelalte probleme cotidiene. Eu personal sper sa incetati cu razboiul asta stupid in care fiecare vrea sa arate ca este mai bun decat celalalt pentru ca toti sunteti oameni maturi si educati, sunt convins de acest lucru chiar daca nu va cunosc personal. Merci ;) !

Eu ce am scris pana acum nu am scris ca sa arat ca sunt mai bun decat Zamolxe, Doamne fereste. Am scris ca sa nu se mai dea bun, cand el e slab. Este o diferenta. Cifrele si felul cum joaca o arata.  Si vorba aia, eu ma bat cu stele nu cu licurici. Bahahahaha!

Rog pe cei care isi mai dau cu parearea pe topicul asta si care citesc comentariile si sunt scarbiti, sa urmareasca filmuletul pus de Gentutza la pagina 30.

Editat de alekx

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
catalinike    17
Acum 14 minute, alekx a spus:

Eu ce am scris pana acum nu am scris ca sa arat ca sunt mai bun decat Zamolxe, Doamne fereste. Am scris ca sa nu se mai dea bun, cand el e slab. Este o diferenta. Cifrele si felul cum joaca o arata.  Si vorba aia, eu ma bat cu stele nu cu licurici. Bahahahaha!

Nu e vb ca se da bun ci mai degraba ca insulta toate clanurile romanesti actuale sau trecute

Dar daca ii zici adevarul in fata te face cum ii vine la gura

Stai sa vezi gentutza ca e doar inceputul...i-ai facut clanul de cacao reprezentand adevarul...o sa te oblige sa dai jos video-ul ...sa nu il dai..lasa-l acolo sa vada lumea clanul dacus

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
Gentutza_Ro    36
Acum 4 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

Asa cum am mai spus si altadata ,nu am nimic cu tine sau clanul tau,dar atata timp cat vad sau aud ceva care nu mi place,  sigur o sa mi spun parerea si vreau sa o aud si pe a altora

Asta pt ca poate sunt eu tampit si ma insel , tocmai de aia e bine sa vad si reactia altor jucatori (tot ce postez e strict legat de ce se intampla in jurul jocului astuia )

Atunci cand sunt plecat (serviciul e de vina ) si nu pot juca din cauza netului slab (ca in momentul de fata ) ,seara imi place sa urmaresc diverse stream uri pe twiitch sau youtube , doar pt a fi la curent cu tot ce se mai intampla in jocul asta si poate sa mai invat cate ceva

Cand am postat ceea ce vazusem pe live ul lui Daki despre cum lemoon se ruga cu cerul si pamantul ,ca cei din Quiet sa fie iertati dupa ce au pus atac pe Fame,nu ai mai fost deranjat 

Nu inteleg ce relevanta are faptul ca eu nu am clan ??? in momentul de fata a nu avea clan e o calitate , la ce clanuri autohtone avem (  putine realizari si mult balamuc )

Sa nu uiti ,ca acum nu mult timp imi spuneai sa intru sa urmaresc luptele clanului tau

Voila am intrat si nu mi a placut ce am auzit in mod special , treaba cu o zi slaba o inteleg

Editat de Gentutza_Ro
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Gentutza_Ro    36
Acum 6 ore, holyoldman a spus:

@Gentutza_Ro ai auzit ce esti: un "gornist". In portiunea aia se vorbeste mai mult despre moduri decat... Se vorbeste despre "focus xvm" si se acuza WG ca wot-ul e in cadere libera. Metoda prin constrangere inca nu e perfecta.

sa mor daca eu inteleg  ce vrei sa spui aici

Partajează acest post

Link spre post
Anghel Adrian    137

"Codati" sunt in peste 90% din clanurile romanesti. Nu ai ce sa le ceri, atat ii duce capul.

Intrebarea este de ce faceti stream, si anul trecut a fost o discutie  de acest gen.

'Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi!'

Partajează acest post

Link spre post
ZamolxisDeus    129
Acum 44 minute, Gentutza_Ro a spus:

Asa cum am mai spus si altadata ,nu am nimic cu tine sau clanul tau,dar atata timp cat vad sau aud ceva care nu mi place,  sigur o sa mi spun parerea si vreau sa o aud si pe a altora

Asta pt ca poate sunt eu tampit si ma insel , tocmai de aia e bine sa vad si reactia altor jucatori (tot ce postez e strict legat de ce se intampla in jurul jocului astuia )

Atunci cand sunt plecat (serviciul e de vina ) si nu pot juca din cauza netului slab (ca in momentul de fata ) ,seara imi place sa urmaresc diverse stream uri pe twiitch sau youtube , doar pt a fi la curent cu tot ce se mai intampla in jocul asta si poate sa mai invat cate ceva

Cand am postat ceea ce vazusem pe live ul lui Daki despre cum lemoon se ruga cu cerul si pamantul ,ca cei din Quiet sa fie iertati dupa ce au pus atac pe Fame,nu ai mai fost deranjat 

Nu inteleg ce relevanta are faptul ca eu nu am clan ??? in momentul de fata a nu avea clan e o calitate , la ce clanuri autohtone avem (  putine realizari si mult balamuc )

Sa nu uiti ,ca acum nu mult timp imi spuneai sa intru sa urmaresc luptele clanului tau

Voila am intrat si nu mi a placut ce am auzit in mod special , treaba cu o zi slaba o inteleg

Nu mă refeream la tine man,mă refeream la cei care făceau țigănia de aici!

Și da l-am promovat pe Ady pentru că intuiesc in el un leader,a greșit,iar eu nu întreb oamenii când intră în clan daca folosesc moduri!

Promovarea e pentru implicarea lui și va creste ca strateg împreună cu clanul,are potențial!

FIECARE E RESPONSABIL DE BUCATICA LUI,NU SUNT EDUCATOR LA GRĂDINIȚĂ!!!!

Și-a învățat lecția și pe mai departe mergem înainte,cine folosește moduri le-am spus își asumă riscul de a fii banati și de a fii excluși din clan,dar eu de când fac strategie nu am întrebat mizerii gen unde s-a rupt ceva...

Punct!

Partajează acest post

Link spre post
ZamolxisDeus    129
Acum 22 minute, Anghel Adrian a spus:

"Codati" sunt in peste 90% din clanurile romanesti. Nu ai ce sa le ceri, atat ii duce capul.

Intrebarea este de ce faceti stream, si anul trecut a fost o discutie  de acest gen.

'Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi!'

Nu e treaba ta de ce face Fane stream,e opțiunea lui și are acceptul meu de a face live-uri și la luptele clanului!

Alte curiozități mai ai!?

Partajează acest post

Link spre post
Anghel Adrian    137
8 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Nu e treaba ta de ce face Fane stream,e opțiunea lui și are acceptul meu de a face live-uri și la luptele clanului!

Alte curiozități mai ai!?

Tu promovezi prin asta mizeria umana. Cata afectiune pentru niste boti. Ii fac boti pentru ca prin aim bot, Tundra si alte rahaturi de moduri de fapt joaca calculatorul pentru el.  Trage cu aim bot-ul clipul si asteapta ca la loto sa vada daca il ajuta si rng-ul.

Partajează acest post

Link spre post
catalinike    17

Si cu asta se incheie povestea" Dacus si modurile pierzaniei"

Si una maxima de sfarsit

Modurile au fost ileagle pana a iesit Chuck Norris din Dacus...

Editat de catalinike

Partajează acest post

Link spre post
ZeRO    26

Offtopic: Am ezitat sa mai intru pe forum o perioada, vad ca n-am pierdut nimic. Tot hate si flame la tot pasul, naisu!

Partajează acest post

Link spre post
ANDI_B    167
10 hours ago, _micKee_ said:

De ce ma intrebi pe mine? 😂

Ca esti mai batran si mai activ pe forum.

Partajează acest post

Link spre post
holyoldman    579
Acum 6 ore, Gentutza_Ro a spus:

sa mor daca eu inteleg  ce vrei sa spui aici

1.05.07...

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
chevy_x    161
Acum 22 ore, alekx a spus:

Dar nu ti-e sila si de faptul ca editat comandant isi ridica in slavi clanul unde sunt codati care isi iau bataie grav? Nu ti-a fost sila de sutele de comentarii laudative ale editat comandant care n-are nici o treaba cu jocul? Ca joaca cu mod-uri la cw si editat , nu ti-e sila? Uita-te la filmuletul ala ca poate de acolo vine sila.

Tu crezi ca nu am altceva mai bun de facut cu viata mea decat sa mi-o irisesc urmarind dacus pe stream? WTF, uita-te tu!

In alta ordine de idei, am avut deosebita placere de a avea in echipa un editat din dacus. Sa fie clar de la bun inceput, am facut la sex cu maica-sa in seara asta cat nu am facut in ani de prezenta online cu mamele tuturor care au tinut neaparat sa se intample asta. Toate pozitiile, toate gaurile! Dupa ce m-am saturat de ea, am scos-o si la produs. Revenind la istetul din dacus, dupa ce ca a jucat editatl cu t30-ul de parca juca contra a 2 kv85, dupa ce a tras 5 focuri din care 2 pe tinta si doar 1 cu penetrare, s-a apucat sa ne injure pe chat ptr ca a murit el ca editat, ca doar l-am impins noi sa mearga pe coama dealului. Un plus ptr el ca stie sa injure in engleza, eu l-am injurat in romaneste sa nu stie toata echipa ce e intre mine si mama lui ;) 

• Downvote 2

Partajează acest post

Link spre post
alekx    370

S-a uitat Gentutza si a pus pe forum pentru ca aia jucau cu mod-uri.Nu ma uit la noobi. Doar sa rad de ei eventual pentru cat sunt de penibili. Mai ales de aia care se lauda aiurea.

Partajează acest post

Link spre post
_micKee_    464

Hai ma, chiar trebuia sa inlocuiti cuvinte precum spart, rupt, slab cu "editat". WTF? Acum imi imaginez ca e mult mai rau...

Editat de _micKee_

Partajează acest post

Link spre post
chevy_x    161

@ alekx, ghici ce! Ma uit la streamuri la care am ce vedea, gen Qb, Orzanel, Skill, Daki... la care ai la ce te uita. Ca sa ma distrez, ma uit la Tom si Jerry, sunt mai haiosi, crede-ma ;)

Partajează acest post

Link spre post
Catalin.    952

Ca tot este topicul despre jucatori si off-topic. Aseara, dupa o absenta de aproape 2 saptamani , am intrat in joc sa mai stric putin la wn8. Am gasit un mesaj de la domnul l_Daniel_l , comandantul NWS (banat aici pentru jigniri , limbaj licentios si certuri cu mai multi useri). A tinut sa-mi transmita ca e un forum de rahat, eu sunt un moderator de rahat si ca are el grija sa ia toti utilizatorii pe un alt forum ( poate isi face el, cine stie). De asemenea sunt un jucator prost si codat si fac parte dintr-un clan de codati. Daca posta asta aici, il editam si inghiteam galusca. Prostia lui a fost ca a postat in joc, unde nu am nici o retinere :PWNBURN: . Dupa ce i-am umplut toate aparatele frigorifice care le-ar fi avut vreodata, as fi putut sa ma simt rusinat....dar m-am simtit atat de bine incat dupa 2 ore l-am scos din blacklist si astept o replica ca sa o fac din nou. Asa ma amuza unii.....

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
ZamolxisDeus    129
Acum 10 ore, chevy_x a spus:

Tu crezi ca nu am altceva mai bun de facut cu viata mea decat sa mi-o irisesc urmarind dacus pe stream? WTF, uita-te tu!

In alta ordine de idei, am avut deosebita placere de a avea in echipa un retardat din dacus. Sa fie clar de la bun inceput, am facut la sex cu maica-sa in seara asta cat nu am facut in ani de prezenta online cu mamele tuturor care au tinut neaparat sa se intample asta. Toate pozitiile, toate gaurile! Dupa ce m-am saturat de ea, am scos-o si la produs. Revenind la istetul din dacus, dupa ce ca a jucat boul cu t30-ul de parca juca contra a 2 kv85, dupa ce a tras 5 focuri din care 2 pe tinta si doar 1 cu penetrare, s-a apucat sa ne injure pe chat ptr ca a murit el ca boul, ca doar l-am impins noi sa mearga pe coama dealului. Un plus ptr el ca stie sa injure in engleza, eu l-am injurat in romaneste sa nu stie toata echipa ce e intre mine si mama lui ;) 

Halal model,halal vocabular și educație...

Un desculț din marele clan War-w vorbește despre Dacus!

Bai băiatule pomenești foarte des cuvântul ,, mamă,, ,ce educație și ce model ai primit în familia ta de te legi de mama unui om?

Oare mamicutza ta ce educație ți-a dat de jignești in halul ăsta?

Pe ce șantier ai învățat să jignești in halul ăsta pt un joc nenorocit,că nu știu cine injura in engleză iar tu ai făcut un act de bravura și te-ai legat de cea care i-a dat viață...

Voi va dați seama,că unii dintre voi sunt duși cu pluta,niște obrăznicături curajoase doar in  fata pc-ului iar daca v-ar scutura cineva in RL ați face dracului pe voi!

Curajosule...

• Downvote 1

Partajează acest post

Link spre post
alekx    370
Acum 3 ore, chevy_x a spus:

@ alekx, ghici ce! Ma uit la streamuri la care am ce vedea, gen Qb, Orzanel, Skill, Daki... la care ai la ce te uita. Ca sa ma distrez, ma uit la Tom si Jerry, sunt mai haiosi, crede-ma ;)

Ma, si eu sunt fan Tom&Jerry dar totusi sunt amuzante si fazele din wot de la ei cu "avem nevoie de o depresiune aici " si "nu avem nevoie de bafta daca exista spiritul de coeziune". Astea doar asa cateva de care imi amintesc pe langa dramatismul gainilor fara cap.

Partajează acest post

Link spre post
alekx    370
Acum 30 minute, ZamolxisDeus a spus:

Halal model,halal vocabular și educație...

Un desculț din marele clan War-w vorbește despre Dacus!

Bai băiatule pomenești foarte des cuvântul ,, mamă,, ,ce educație și ce model ai primit în familia ta de te legi de mama unui om?

Oare mamicutza ta ce educație ți-a dat de jignești in halul ăsta?

Pe ce șantier ai învățat să jignești in halul ăsta pt un joc nenorocit,că nu știu cine injura in engleză iar tu ai făcut un act de bravura și te-ai legat de cea care i-a dat viață...

Voi va dați seama,că unii dintre voi sunt duși cu pluta,niște obrăznicături curajoase doar in  fata pc-ului iar daca v-ar scutura cineva in RL ați face dracului pe voi!

Curajosule...

Vezi ca baiatul are 1400 wn8. Ar trebui sa-ti scoti palaria in fata lui, tu care ai 1000 wn8. Daca el e descult tu ce rahat esti la 1000? El macar merge descult, tu mergi pe buci in jocul asta.

Partajează acest post

Link spre post
ZamolxisDeus    129
Acum 4 minute, alekx a spus:

Vezi ca baiatul are 1400 wn8. Ar trebui sa-ti scoti palaria in fata lui, tu care ai 1000 wn8. Daca el e descult tu ce rahat esti la 1000? El macar merge descult, tu mergi pe buci in jocul asta.

Nu are mah legătură cu wn8 ul,era vb de clanul lui.

La ultima bătălie, acum vreo 3 luni i-am ars clanul cu 10-0 la tier 8 pe Westfield in care era prezentă și ființa asta!

M-am gândit să postez replayul dar am zis că e prea rupt clanul lui să îi promovez pe site într-o ipostază indecentă!

Vohule dacă citești azi topicul să postezi te rog replayul cu Quiet,le simt lipsa la tipii ăia,tot e subiect la modă ,,modul ilegal,, , poate vor dorii să intervină   și vreau să imi împărtășească și ei din experienta dobândită în grelele lupte desfășurate...

Aseară Karolin făcea un rezumat al modului cum a fost scos de la arcani și printre altele pomenea de impactul momentului când din cauza banului dat ,,ilegalelor,, ,scăzuse drastic wn8 ul pe recent al clanului!

In comunitatea românească e plin de ,,virgine,, care au sărit în capul unui om care a recunoscut că are tundra dar toți ascund că poate au și ei un coleg de clan cu ,,interzise,,...dar ce sa faci,sunt oamenii imaculați...

Poate va dorii și un actual membru Wbz să intervină și să ne reamintim cum întreba pe ts daca are cineva Tundra iar un actual membru Quiet îi răspundea că Alin e bot nu îi lasă pe ăștia cu moduri,hai că ți-o dau eu!...

Să ne reamintim dragi tovarăși...

Partajează acest post

Link spre post
chevy_x    161

Dacus, calm, nu musca ca ramai fara dintisorii aia de lapte pe care ii ai! 

Ce educatie am primit eu sau unde am invatat sa injur, ar trebui sa fie ultimul lucru de care sa iti pese. In schimb ar trebui sa iti pese de imaginea aia a clanului pe care idioti precum cel de aseara v-o strica. Sa stii ca nu sunt Isus sa intorc si celalalt obraz. Atata timp cat un copil retardat precum colegul tau injura in chat iar printre cei injurati sunt si eu, atata timp cat ne injura pe toti de mame, am dreptul sa imi bag si sa imi scot din mamica lui pana ma satur de sex ptr 15 ani. Am dreptul dupa aia sa o si scot la produs dupa ce am uzat-o. Intelegi? Tratez nesimtirea cu nesimtire, bunul simt cu bun simt. Simplu. Mai ai neclaritati sau vezi doar mizeria mea nu si pe cea din curtea ta?

Editat de chevy_x
  • Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
alekx    370
Acum 23 ore, ZamolxisDeus a spus:

Caterinca unuia care trăiește din amintiri+un habarnavist din marele NLR care a ieșit în șuturi din Dacus+unul fără clan...

Frumoasa adunare...

Bai meseriașilor voi nu ați avut nici o seară mai slabă?

Dacă am avut în distribuție 9 playeri noi ai clanului,cam cum credeați că o să arate echipa,ca și cum ar fi jucat de o viață împreună?

Alex vezi că ai o dedicație specială la sfârșitul ofensivei de aseară!

Sincer as fi vrut să sune mai vulgar dar am zis că spectatorii de aseară nu merită să audă cum mă iau de originile tale,așa că am fost mai elegant!

Emil dacă vrei să conduci diseară intri pe ts și le spui că ai acceptul meu sa faci strategia,până mâine sunt plecat...

Dar cu luatul de origini cum ramane? Adica motivul pt care nu ai spus-o era dat de cei 2-3 speriati care se uitau la voi, niste slabi si niste codati, nu ca educatia nu-ti permitea. Ce mare clan e Dacus de nu trebuie sa se lege el de voi? A vazut toata lumea cum jucati, ce gaini fara cap sunteti si cum apelati voi la cheat-uri. Acum poate nu o sa mai vorbiti cand sunteti live, ca v-ati facut de rahat dar de folosit tot o sa folositi. Voi credeti ca va ajuta dar de fapt tot noobi ramaneti. Unii joaca bine jocul asta si pricep ceva, unii nu si se chinuie sa arate ca nu e asa, gen tu, jucator de 1000 wn8 care te dai rotund pe aici.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
alekx    370
Acum 6 minute, ZamolxisDeus a spus:

Nu are mah legătură cu wn8 ul,era vb de clanul lui.

La ultima bătălie, acum vreo 3 luni i-am ars clanul cu 10-0 la tier 8 pe Westfield in care era prezentă și ființa asta!

M-am gândit să postez replayul dar am zis că e prea rupt clanul lui să îi promovez pe site într-o ipostază indecentă!

Vohule dacă citești azi topicul să postezi te rog replayul cu Quiet,le simt lipsa la tipii ăia,tot e subiect la modă ,,modul ilegal,, , poate vor dorii să intervină   și vreau să imi împărtășească și ei din experienta dobândită în grelele lupte desfășurate...

Aseară Karolin făcea un rezumat al modului cum a fost scos de la arcani și printre altele pomenea de impactul momentului când din cauza banului dat ,,ilegalelor,, ,scăzuse drastic wn8 ul pe recent al clanului!

In comunitatea românească e plin de ,,virgine,, care au sărit în capul unui om care a recunoscut că are tundra dar toți ascund că poate au și ei un coleg de clan cu ,,interzise,,...dar ce sa faci,sunt oamenii imaculați...

Poate va dorii și un actual membru Wbz să intervină și să ne reamintim cum întreba pe ts daca are cineva Tundra iar un actual membru Quiet îi răspundea că Alin e bot nu îi lasă pe ăștia cu moduri,hai că ți-o dau eu!...

Să ne reamintim dragi tovarăși...

Ma l-ai facut descult? Da sau nu? Dori se scrie cu un singur i.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum