Sari la conținut
  • Anunțuri

• RARES

Ajutor / Reclamatii - Aici poti lua legatura cu echipa WoTRomania   02.10.2016

Salut.
      Am creat acest topic pentru sesizari/reclamatii sau orice sugestie/idee venita din partea voastra.

Pentru a putea raspunde mai repede solicitarilor voastre va rugam INTRATI AICI atunci cand intampinati o problema.   Pentru intrebari legate de joc sau discutii incepatori posteaza AICI   Acum aveti posibilitatea de a discuta in timp real cu unul din membrii staff-ului utilizand chat-ul comunitatii.
      Puteti intra pe chat aici : http://www.wotromania.ro/forum/chat/   Va multumim pentru intelegere.

Incercam sa raspundem in cel mai scurt timp posibil.
      Va rugam NU folositi PM pentru a contacta un Administrator/Moderator.   Acest site/forum nu are nicio o legatura oficiala cu World of Tanks sau Wargaming.net, fiind administrat de simpli fani ai acestui joc.

Recommended Posts

Am observat ca INDIFERENT de cati bani bagi in tancuri, in pregatire, in abilitati etc. ESTI DESCONSIDERAT de creatorii jocului si permanent DEZAVANTAJAT. Am sa va dau un exemplu: nici nu incepi (sa zicem) bine jocul si realizezi ca tu esti INTOTDEAUNA la inceput si ceilalti (adversarii) sunt cu cele mai bine dotate echipamente, au toate abilitatile la 100%, camuflaj maxim s.a.m.d. EI ? Cum vine asta ? Va dau si un alt exemplu...Sa zicem ca ti-ai achizitionat un tanc de generatie IV, l-ai facut boboc, toata lumea e antrenata 100%, are toate abilitatile posibile si imposibile. Crezi ca vei castiga ? Ha, ha, ha ! Mare dobitoc trebuie sa fii ca sa crezi ca smecherii care au gandit jocul au sa te lase sa faci asta...Te trezesti cu cel putin 5-6-10 tancuri cu 2 GENERATII !!!! peste tine ca sa nu mai spun ca sunt din alea grele si ele cu dotari 100%, echipaje 100% si abilitati cat cuprinde. N-am vazut NICIODATA !!!! si n-am jucat NICIODATA !!!! cu tancuri de tier inferioare MACAR CU 1 CLASA... WOT este o MARE MINCIUNA FACUTA SA VA IA BANII. Multumesc ca mi-ati dat posibilitatea sa ma exprim pe Forum, nu e nevoie de moderatori.  Promisiunile si minciunile care se vehiculeaza prin tot felul de upgrade-uri (ca vei juca DOAR CU TANCURI DE ACEEASI GENERATIE CU AL TAU) raman aceleasi. Ei cu promisiunile, prostii cu buzunarele goale.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As reveni la ce am spus mai sus. Bai creatorii lui FISH, nu mai anuntati ca "balansati"luptele, ca "balansati"tancurile s.a.m.d. Asa hotie pe fata n-am mai vazut de cand mama m-a facut. Noul meu nume de cont este Devastator_17_2. Dupa mii de jocuri si milioane bagate, nu te alegi cu nimic. Tot incarci sa-ti instruiesti echipa. Ca sa ajungi la 100% cu abilitatile, iti trebuie timp nu gluma. Inutil ca ai bani, ca sa convertesti experienta libera in procente pentru abilitati iti trebuie multe mii de galbeni. Dar, sa zicem ca pana la urma te dotezi si tu in final dupa sute de ore de joc cu o abilitate. Din pacate ea nu conteaza foarte mult in derularea jocului. Multi dintre oponenti le au aproape pe toate, au tancuri care nici nu exista in Dezvoltare, te bati cu uriasii si tu esti un biet pitic. Acum cu noile "balansari" nici nu mai poti sa capeti experienta. Pe campul de lupta esti EXTERMINAT. Inca de la Level 1, prima lupta, te trezesti cu tancuri care apar la 5 m in spatele tau, superdotate, cu blindaj maxim. Nici n-apuci sa te pozitionezi pentru lupta si esti mort....  Ce vreau sa spun este ca jocul este special facut sa le ia banii la fraieri. Cu banii aia, mai bine jucati la cazino. ORICUM aveti mai multe sanse sa castigati ceva, mai mult decat cu WOT. Am auzit ca creatorii sunt rusi. Nu am alte comentarii. REPET : tot ceea ce vi se spune despre "spotare" camuflaje, ca o fi, c-o-mparti, Sa nu credeti. Am fost lovit de tancuri care nici nu ma vedeau IN SENILA !!!!  Ha, ha, ha. Am fost lovit de tancuri care se aflau pe partea cealalta a unui deal sau de tancuri care deja erau DISTRUSE ! Va vine sa credeti ? Ca sa sugerez o imbunatatire, va propun "stimati tovarasi" : refaceti jocul pe baze corecte. Deja m-am plictisit sa nu pot sa trec de Level 5. Si nu vreau sa mai investesc bani intr-o hotie pe fata, ca la fotbal. Hai Seara Buna ! 

Partajează acest post

Link spre post

Exista posibilitatea de a juca pe serverul de test pentru a-ți forma o părere despre acest joc.Pe test server poți juca cu cu tancuri mai mari de tier VI...nu trebuie sa te simți frustrat încă de la început,zeci de mii de jucători au trecut prin aceleași nemulțumiri dar au perseverat...BAFTA !!!!

PS-1.- Zici ca ai investit milioane în acest joc ( personal am dubii), pentru a câștiga CE ???

2.-Creatorii forumului nu sunt pe mana cu cei din WOT  (cred...circula mai multe zvonuri ...sic !!! :):P), pentru a-ți pune o vorba buna privind matchmaking-ul pe care sa-l prinzi   .

4.-Cred ca ar fi trebuit sa începi cu cererea unui sfat de la cei care cunosc jocul pentru a te îndruma, nu cu concluzii pe care le-ai tras după cele 2339 + 297 de batalii  și putina politețe nu strica, asta apropo de tonul și modul de adresare cu apelativul ..BA....bla bla bla

PSS- Pentru a trece de tier V mai ușor, iți recomand să-ți cumperi un tanc premium de tier VIII

:D

Editat de skyro68

Partajează acest post

Link spre post

Avand in vedere ca are statistici de zici ca joaca cu monitorul stins tind sa cred ca este o cauza pierduta .

Daca pe el in jocul asta il "lovesc" tancurile distruse nu cred ca are sens sa incerci sa-l inveti ceva ... 

Editat de Paul Iatan

Partajează acest post

Link spre post

ia-ti un tanc de tier10 si aio scapat d euna dintre problem, cel putin vei avea surpriza sa te aflii mereu ca si "top tier" :)

Partajează acest post

Link spre post

In mare vorbesti si tu ca sa te aflii in treaba.In  primul rand tu te adresezi de parca forumul asta apartine de WOT .Nu apartine.In al doilea rand , la wn8 tau probabil ca joci cu volan jocul asta. Cred ca ar fii bine sa incerci cu tastatura si mouse.Avand wn8 care il ai sincer nu cred ca intelegi nimic din jocul asta  iar ca dovada  iti aduc propria afirmatie. Tancurile distruse trag in mine.Am auzit orice in jocul asta dar asta o aud prima data.Pierdere de vreme si pt. tine si pt. mine sa scriu aici, dar ma convins aia cu tancuri zombie.Hai bafta.

Editat de raptorlvm

Partajează acest post

Link spre post

Topicul acesta si discutiile de aici nu isi au rostu ... un sfat prietenesc : decat sa faci atata gura mai bine intreaba si sunt n jucatori aici care te vor ajuta .. dar nu veni cu argumente aiurea pentru ca te ia lumea la misto . topic inchis . 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.