Jump to content

Recommended Posts

Eu abia astept linia de tancuri usoare americana. Momentan am Chaffee si cred ca am suficient XP sa trec direct la tier 6 atunci cand apare. Imi pare putin rau de Chaffee deoarece e un tanc bun, dar asta e.

Pai aia era frumusetea tancului :) un pluton de 3 KV1s ... cam matura totul in cale ..

tancurile de genul kv-1s trebuie să dispară. jocul în stadiul actual e extrem de dezechilibrat și mai e mult de muncă până când anomalii precum kv-1s, hellcat, e25, vor dispărea sau vor fi nerf-uite la maximum. hellcat a fost nerf-uit, dar la fel de op va fi, still a bush clicker. din păcate va dura ani de zile până vom avea parte de un gameplay echilibrat cu un mm pe măsură.

Stie careva daca o sa se modifice armura la KV-1S?, in prezent e o hartie, ceva noroc mai ai cu turela (partea frontala).

Stie careva daca o sa se modifice armura la KV-1S?, in prezent e o hartie, ceva noroc mai ai cu turela (partea frontala).

Din cate stiu, armura va ramane la fel deoarece rusii vor sa pastreze caracteristicile historice pe care cele 2 tancuri le-au avut pe perioada razboiului si nu numai, dar nu sunt sigur. ;)

bun , eu zic ca la modul cum merge treaba si cum rebalanseaza ei hartile .. puteti sa va vindeti lejer toate TD-urile cu armura slaba sau fara  armura ca in scurt timp nu o sa mai aveti unde campa  :)

Au baietii manie cu coridoarele dar uita probabil ca mai au si TD-uri in joc si ca nu poti sa joci la brawling cu ele.  Eh , noi sa fim sanatosi ca de gandit  putem si pe urma.