Jump to content
Yndy_

[1ADRM] 1st Armored Division "Romania Mare" recruteaza

Recommended Posts

• Members

Salut,

Doresc sa intru in clanul vostru.

Joc in jur de 2-3 ore pe seara, imi place sa joc in echipa, am tier 8 full si 6 full - a se vedea in prezentare.

http://worldoftanks.eu/community/...polonezul

Am citit criteriile, din pacate nu am inca tier 10 sper sa-l obtin intrand la voi in clan, in rest cred ca ma incadrez.

Daca mai sunt locuri libere va multumesc pentru un eventual respuns.

Bafta!!!

• Moderator

Salut, din pacate nu te incadrezi nici la criteriul WN8. Avem doar cateva locuri libere si destul de multe aplicatii primite pe diverse canale, de aceea ii putem primi doar pe cei care se incadreaza in cerintele actuale.

Succes!

• Members

Salut,

Multumesc pentru raspunsul Destul de prompt, daca se ivesc locuri -  rog mesaj.

Sunt sigur ca la o analiza mai atenta ......... peste medie din clan.

Motivul principal pentru care doresc sa intru in clan vostru este programul de lupte in echipa pe care il sustin - fara lupte nu te dezvolti, nu capeti experienta, nu poti fi un lider, nu existi.

Bafta!!!

• Moderator

Luni fac o mica recapitulare a ceea ce suntem si ceea ce vrem. Dar sa incepem cu o lupta:

1ADRM vs -BIA-

Victoria e victorie!

Suntem 98 in clan, recrutam in continuare jucatori cu WN8 de peste 900 si cel putin un tanc de tier 10. In continuare prietenii nostri au prioritate chiar daca nu indeplinesc cerintele. Daca indepliniti o parte din cerinte si consideram ca aveti potential, va putem accepta.

Dupa multa gandire mi-am dat seama ca suntem si ramanem un clan casual. Da, am fost pe harta de CW pe perioada campaniei (21 de zile, peste 6600 gold, maxim 3 provincii), dar nu putem asigura constanta necesara pentru a fi mai mult decat niste amatori.

Programul personal al fiecaruia are prioritate, daca luna asta vrem 10 oameni din clan sa facem misiunea maraton, atunci noi nu mai jucam stronghold. Daca nu putem sta la o batalie decisiva la landing, atunci iesim si intram a doua zi la urmatoarea.

Cine cauta un clan casual in care se intampla lucruri este invitat sa aplice (verificati criteriile insa), iar dupa acomodare, este invitat sa ia initiativa si sa contribuie la atmosfera pozitiva din clan.

Mai asteptam si alte categorii de jucatori:

- daca sunteti jucatori buni cu WN8 de peste 1300 si v-ati plictisit sa primiti ordine in fiecare seara, va asteptam sa va relaxati cu noi. E distractiv la stronghold si cu 47% win rate, nu numai cu 62% si cu siguranta veti fi apreciati de catre colegi.

- daca sunteti jucatori buni cu WN8 de peste 1300 si ati vrea sa deveniti strategi, puteti exersa la noi. Nu vor exista plangeri daca gresiti strategia la fiecare 2 meciuri.

• Upvote 1
  • Moderator

Fac acum actualizarea saptamanala, ca maine n-o sa prea am timp.

Lupta de stronghold pentru saptamana asta: 

Suntem 96, am mai primit membri noi si am mai exclus din jucatorii inactivi. Mai avem doar o mana de jucatori inactivi, iar cei noi se integreaza bine in clan. Va veni in curand momentul in care vom incepe sa excludem jucatorii care nu participa la evenimentele clanului.

De asemenea se apropie momentul cand vom inaspri din nou criteriile de recrutare.

Pana pe saptamana viitoare: Craciun Fericit!

• Moderator

Bilantul lunii decembrie:

Recruti: 8

Trimis la vatra: 6

Noutati:

- Avem o tombola pentru membrii clanului cu 7 premii in gold si tancuri premium, extragerea live pe 1 ianuarie .

- Deocamdata pauza la Clan Wars si la relanti cu Stronghold deoarece cativa dintre noi doresc sa faca misiunea cu WZ-111.

- In momentul in  care vom depasi 900 WN8 mediu pe clan, vom trece la cerinta minima WN8 - 1000 (sau 1200 recent) si probabil vom face si cateva modificari in interiorul clanului.

Si un film pentru cei dornici de actiune:

97 si recrutam luptatori destoinici!

• Upvote 1
  • Moderator

Crestem cerintele, nu prea mai este loc in clan:

1. Criterii de performanta
a. WN8 total 1000, plus
b. WN8 recent 1200
Informativ ne uitam si la alte criterii (win rate, eficienta)

2. Criterii de echipare
a. Minim un tanc de tier 10
b. Minim un tanc de tier 8 (heavy, autoloader sau scout, nu ne intereseaza altceva)
c. Minim un tanc de tier 6 (heavy, medium sau scout, nu ne intereseaza TD sau arty)

3. Criterii de comunicare si implicare
a. Team Speak 3 instalat
b. Prezenta pe TS atunci cand sunteti pe joc
c. Participare la toate activitatile clanului

Un singur loc liber, luati popcorn, urmeaza filmul mult asteptat:

• Moderator

Clanul ramane neschimbat, iar eu raman foarte apropiat de 1ADRM unde am zeci de prieteni.

Pentru mine jocul este o suma de experiente, iar acum as vrea sa incerc si altceva si avand in vedere ca am mai multe usi deschise in clanuri bune din Romania, o sa merg acolo sa vad daca fac fata la cerinte.

• Members

Se recruteaza in continuare mai ales daca aveti nevoie de lupta in echipa pentru misiunile personale ... a fost creat si satelitul clanului, 2ADRM unde cerintele sunt mai mici si are ca scop marirea efectivelor de lupta, pregatirea si antrenarea noilor jucatori