Jump to content
_micKee_

micKee's Top Replays

Recommended Posts

foarte misto meciul cu obj pe south coast.. de apreciat rabdarea pe care ai avut-o ma mir ca nu ai luat asul in lupta aia la 7k damage doar 2 class.. muzica foarte bine aleasa si micul dans cu e 75 de la sfasit :) foarte gg

• Upvote 1

Merci! E75-ul m-a surprins ca nu mi-am dat seama de la inceput ca are tunu' indreptat spre mine. :)) Am pierdut cam mult HP cu el...

I'm back in town! Nu e cine stie ce meciul, am jucat mult prea pasiv, dar a iesit cu damage ok la final.

Harta: Malinovka (Standard - South Spawn)

Tanc: Leo 1 (7116 Damage)

Link: http://wotreplays.com/site/1712151

Music: Damian Marley feat. Nas - "Road to Zion" (Instrumental)

post-4081-0-97678100-1426509238_thumb.jpgpost-4081-0-98580700-1426509241_thumb.jpgpost-4081-0-75529000-1426509244_thumb.jpg

• Upvote 1

frumos meciul cu leo pe malinovka, ca de obicei foarte calm.. de curiozitate prinzi des meciuri cu 7k damage ? mi se pare enorm.. poti pune un replay cu tancuri grele gen is 7 sau is4 ?(am vazut ca ai pus cu t110e5 dar acela e mai manevrabil sunt curios cum joci cu un tanc greoi :)

Cel mai vechi replay uploadat de 7k damage a fost acum 1500 de batalii... am 11, deci prind un meci de 7k dmg undeva la 150 de meciuri. Daca e sa joc numai tier 10, ar fi mai des presupun.

Nu joc cu heavy-uri si tancuri lente pentru ca nu ma descurc asa bine. Ma simt limitat de tanc. Cel mai mult pt. mine conteaza mobilitatea, iar IS7 nu e suficient de mobil. Daca o sa prind un meci bun cu IS7 o sa uploadez replay-ul, dar pana acum nu am avut nici un meci grozav.

Inca una, cu prietenii mei preferati de pluton, aproape 19k dmg impreuna.

Asta inseamna match-making fara arty.

Harta: Steppes (Encounter - North Spawn)

Tanc: Leo 1 (7161 Damage)

Link: http://wotreplays.com/site/1717599

Music: Nas - "Get Down" (Instrumental)

post-4081-0-68826800-1426669359_thumb.jpgpost-4081-0-22383300-1426669362_thumb.jpgpost-4081-0-61160800-1426669364_thumb.jpg

• Upvote 2

Dap, dar gun handling-ul nu e atat de bun pe cat pare. E50M, Obj 140 si T-62A au gun handling mai bun sau cel putin asa mi se pare mie.

Dap, dar gun handling-ul nu e atat de bun pe cat pare. E50M, Obj 140 si T-62A au gun handling mai bun sau cel putin asa mi se pare mie.

La capitolu asta 140 e tatic imi place la nebunie ce gun handling.+1 pentru RUSI:))

La capitolu asta 140 e tatic imi place la nebunie ce gun handling.+1 pentru RUSI:))

Inseamna ca inca n-ai testat gun handling-ul la T-62A comparativ cu Obj.140.

Merci! Eu vad HP-ul tancului ca pe o resursa care imi da posibilitatea sa fiu agresiv, sa fac un push, sa-mi asum un risc cand e necesar. E foarte important sa-ti conservi HP-ul, dar in acelasi timp nu trebuie sa pici in extrema de "redline camper" (e comic spus pentru ca pe Malinovka, choke point-ul e dealul de la A0). Aici am reusit sa-l conserv pentru ca faceam peak pe heavy-urile lor cand acesta nu erau atente sau dupa ce au tras. Am avut noroc ca n-am fost focusat de arty pentru ca pozitionarea mea a fost relativ gresita. E o idee mult mai buna sa te duci pe partea dreapta a morii de pe deal pentru ca acolo ai si niste tufe "magice", iar moara iti poate oferi si putin de arty cover.

Calitatea video-ului era proasta pentru ca de abia era procesat de YouTube. Acum e HD @ 1080p.

drept sa spun...tot meciul am asteptat sa dea arty in tine :))

chiar ma uitam ca stiu ca e5 e destul de mobil, dar nu suficient sa iasa din raza bat-ului

asta e, e bine sa ai noroc