Jump to content
_micKee_

micKee's Top Replays

Recommended Posts

Si ma manca intr-o seara sa bifez, din nou, modul de lupta" asalt". Acum mi-a trecut pentru cateva luni.

Nu am tinut mult timp modul bifat. Probabil primele mele 10k de meciuri am jucat fara modul asalt. Dupa mi-am dat seama ca daca tin toate modurile activate, apuc sa invat hartile mai bine. De asta le tin, ca sa ma plimb si prin alte locatii pe harta. Acum consider ca in modul asalt e cel mai usor de farmat dmg si de scos Kolobanov-uri.

Alt replay de ieri cu Obj. 263, yolo wagon... N-am dat dmg dar am luat un Radley si un Pascucci.

Dupa mult timp de jucat tancuri stock cu net de pe telefon, am dat o sesiune cu E5-ul. Dupa parerea mea, este cel mai bun tanc de carry. Pacat ca am stricat sesiunea la final.

25 lupte / 84% WR / 3700 DPG / 4600 WN8

post-9709-0-63743000-1468144142_thumb.png

Colegul meu de pluton a avut stats similare.

DOWNLOAD: https://dl.dropboxusercontent.com/u/1506580/Replays/micKee%20-%20T110E5%203700%20DPG.rar

• Upvote 1

ce Aimbot folositi fratilor, ca vreau si eu sa ajung ca voi ? Am incercat cu aproape toate si vad ca nu sunt asa bune ca ale voastre !!!  De ce le tineti la secret si nu le spuneti si la altii, care dintre Aimboturi este cel mai bun. Si sa nu ma luati cu dinastea, ca voi sunteti curati si nu folositi, ca v-am vazut la toti de aici replay-urile si se vede clar urma de Aimbot folosit. Am facut si print screen, daca vreti dovada, dar cred ca nu este cazul.

Deci ? Dezvaluiti secretul sau in continuare il tineti numai pt voi ? Nu vreau neaparat sa ajung mov ca voi, doar verde sau poate un pic albastru pe acolo cumva, e ok asa ? Sper ca nu am deranjat pe nimeni spunand adevarul. :)

Folosesc un super aimbot, se numeste vanilla.

am inteles ce zici, multam fain pt ajutor. Oricum nu joc wow si nici nu am jucat vreodata, dar cine stie : never say never.  Daca vreodata te hotarasti sa-mi spui adevaratul aimbot pe care-l folosesti, poti sa-mi scrii si pe privat, daca doresti sa nu mai afle nimeni. Buzele-mi sunt sigilate !!! :) pe bune.  

am inteles ce zici, multam fain pt ajutor. Oricum nu joc wow si nici nu am jucat vreodata, dar cine stie : never say never.  Daca vreodata te hotarasti sa-mi spui adevaratul aimbot pe care-l folosesti, poti sa-mi scrii si pe privat, daca doresti sa nu mai afle nimeni. Buzele-mi sunt sigilate !!! :) pe bune.  

Joc vanilla de 3-4 patchuri. Adica fara absolut nici un mod. Replay-urile cu E5 sunt jucate cu res_mods gol. Oricine vizioneaza replay-urile isi da seama de asta. N-am nici macar zoom in sau zoom out. ;) Iti sugerez sa inveti sa tragi, sa te pozitionezi, sa incerci sa intelegi jocul. Cautand scuze, motive, teorii ale consipratiei, etc.. nu te va ajuta cu absolut nimic. Vei ramane doar un slab.

• Upvote 1

Joc vanilla de 3-4 patchuri. Adica fara absolut nici un mod. Replay-urile cu E5 sunt jucate cu res_mods gol. Oricine vizioneaza replay-urile isi da seama de asta. N-am nici macar zoom in sau zoom out. ;) Iti sugerez sa inveti sa tragi, sa te pozitionezi, sa incerci sa intelegi jocul. Cautand scuze, motive, teorii ale consipratiei, etc.. nu te va ajuta cu absolut nimic. Vei ramane doar un slab.

Ok, usor usor incerc sa-ti dau dreptate, pt ca observ ca-mi creste WN8-ul ca nebunul, desi nu am decat tier mic pe cont. Nu prea folosesc Aimbot pt ca ori nu stie sa traga prea bine ori este tancul meu in miscare si nu prea trag bine atunci. Dar, totusi, nu pot renunta chiar la tot ce este in mod. Sagetile laterale care se coloreaza le are si Solomodpack si sunt legale. Laserele imi plac mai mult de design decat sa ma ajut cu ele.

De pozitionat, am inceput sa ma pozitionez vad destul de bine azi. Totul merge exact cum descri tu, dar, am mai zis, imi plac si modurile, nu neaparat pt a trisa, ci pt a da un pic de culoare jocului.

Oricum, cand trag, tintesc punctele slabe ale tancului, si nu trag la nimereala.  

Deci, danke pt sfaturi. Totusi, totusi, daca cunosti un aimbot, oricat de micut, dar sa fie bun, pls spune-mi si mie. Sincer, am vazut o gramada de replay-uri si in multe se vede tunul intr-o parte si tinta in alta, si tancul inamic cade secerat de parca i-a dat cu coasa pe spinare. Ori joc eu aiurea incercan sa pozitionez tunul cu tinta impreuna, ori jucatorii mov, se uita cu tinta in dreapta si trag in stanga. Chiar nu stiu ce sa mai cred despre jocul asta si modul de a trage defazat ( tinta in dreapta - tunul in stanga ).

Ok, multam fain pt sfaturi, ai dreptate in felul tau, dar pana eu nu invat sa trag defazat , tot cred ca am nevoie de un aimbot, cu toate ca eu nu-l folosesc asa mult, in afara de pozitionarea pe directia tancului, dupa care ii dau liber si ma uit singur prin luneta cum sa-l mardesc pe tancul inamic. Greu, dar alta metoda nu cunosc, pt ca altfel ratez tinta si precum am spus, pana invat sa trag defazat mai am.

Bafta la joc si la cat mai multe kiluri sau fraguri. :)

N-ai pt. ce.

Nu trage nimeni defazat. Asa se vede pe replay cand pui autoaim-ul din joc. E un bug de replay. Incearca si tu si ai sa vezi. Intra fara moduri, tine tunu' in alta parte si ia un tanc inamic in autoaim. Pe replay se va bloca "cercul" care arata directia tunului, cu toate ca tunul tau urmareste tancul inamic.

Eu folosesc destul de des autoaim-ul din joc pentru tancurile fara armura din apropiere, 50-100m si pentru a tine uneori tinta pe tancurile de departe. Fac asta ca sa fiu atent cum imi pozitionez tancul si cum conduc. In tancurile fara armura din apropiere trag direct cu autoaim, iar in tancurile cu armura sau de la distanta, las autoaim-ul doar sa urmareasca tancul, intru in sniper mode si pun tinta manual pentru a trage.

Iti explica si asta aici cum sa tragi in E100 cand il incercuiesti cu autoaimul din joc de exemplu:

Tragi cand esti perpendicular pe lateralul tancului sau din spate.

Edited by _micKee_
  • Upvote 1