Jump to content
Guest Zalmann Ioan

RRAF

Recommended Posts

Guest Zalmann Ioan

Recrutam jucatori care sa aiba in primul rand cei 7 ani de acasa.Nu prea punem pret pe ce tier sunt tancurile  sau cate lupte etc.Singura regula la noi in clan este folosirea raid acll ori de cate ori te loghezi pe joc pentru a putea comunica.Nu am uitat ca toti am plecat de la zero si ca toti avem de invatat unii de la altii.Bafta la damage si cat mai multe killuri.

post-360-0-23042700-1386553337_thumb.png

Salut!.Suntem un mic grup de prieteni care am dori sa ne alaturam unui clan  ( si sa ne facem noi prieteni ) care sa nu ne ceara obligativitatea de tier numar minim de batalii ..samd.

Deocamdata jucam pe plutoane cel mai "mare" dintre noi  are un tier 9 cel mai mic (adica eu ) tier 6.

Avem si un server de teamspeak unde comunicam.

Daca doriti sa ne primiti asteptam un mesaj de la dumneavoastra si modalitatea de contact.

Id  meu in game tigers45

Va multumim anticipat.

Guest Zalmann Ioan

Salut!.Suntem un mic grup de prieteni care am dori sa ne alaturam unui clan  ( si sa ne facem noi prieteni ) care sa nu ne ceara obligativitatea de tier numar minim de batalii ..samd.

Deocamdata jucam pe plutoane cel mai "mare" dintre noi  are un tier 9 cel mai mic (adica eu ) tier 6.

Avem si un server de teamspeak unde comunicam.

Daca doriti sa ne primiti asteptam un mesaj de la dumneavoastra si modalitatea de contact.

Id  meu in game tigers45

Va multumim anticipat.

ma cautati pe joc , utu23 sau pe raid call id 5424721

Guest Zalmann Ioan

Daca primiti unul mai slabut ca mine de tier VI as fi incantat. 

Raidcall : dragos11

id-ul nostru pe raid call este 5424721

Guest Zalmann Ioan

Sall as vrea saintru in clan... Numele meu pe WOT este MOROFLY.... Va rog sa imi ziceti cum pot sa intru in clan.....

Vad ca esti in alt clan deja.Daca vrei sa vii la noi totusi ma gasesti pe joc sau intri pe raid call id 5826486