Jump to content
gilika

[TR-85] Noi, cei din linia intai ... RECRUTEAZA !

Recommended Posts

• Membru Activ

Din cate va cunosc eu sunteti majoritatea din fostu clan VERO nu ? 

Promitator clan ! Depinde ce o sa recrutati pe viitor ... Bafta la recrutari !

Multumim ...

Asa este ... multi sunt jucatori ex. VERO (clanul inca mai exista deci nu are rost sa vorbim de el la trecut ... :))

Mai ales ca suntem in relatii chiar foarte bune cu cei de acolo ...

Am mai adunat din fosti colegi de prin clanurile prin care am mai fost ... 

Si s-au mai adaugat citiva jucatori cunoscuti pe parcurs ... bine-inteles cu statisticile necesare ...

La capitolul asta, chiar nu facem nici un compromis ... si poate ar fi bine de stiut ca avem deja 3 jucatori pe care ii formam si ii ajutam sa-si ridice statisticile ...

Vor intra in clan atunci cind vor trece de bariera de 1200 WN8 ... si vor ramine in clan atita timp cit se mentin peste 1200 WN8 ...

Incercam sa ducem jocul la un alt nivel ... deci nu vor avea loc aici jucatori incepatori (tomate) ...

Daca va fi nevoie, poate vom infiinta o academie ... la un moment dat ... dar mai este mult pina acolo ...

deocamdata incercam sa adunam gasca de jucatori buni ... care isi doresc sa joace CW ... si sa intram pe harta alaturi de aliatii nostrii ...

Cit despre comunitate ... suntem deja in alianta cu DAC, DACII si DAC3 ... impreuna bine-inteles cu toti ceilalti aliati ai lor !

Keep in touch !

• Membru Activ

Incercam sa ducem jocul la un alt nivel ... 

Nu vreau sa intru in polemica cu tine dar e cam pripita afirmatia ta :D "alt nivel" la noi in clanurile romanesti nu o sa vezi prea curand . Majoritatea jucatorilor buni se duc in cele internationale si cei ramasi incearca sa tina pasu cu mediocritatea clanurilor int ...asta e gadirea romanului de ce sa muncim noi sa fim uniti cand ne pot conduce alti !

• Upvote 1
  • Membru Activ

Nu vreau sa intru in polemica cu tine dar e cam pripita afirmatia ta :D "alt nivel" la noi in clanurile romanesti nu o sa vezi prea curand . Majoritatea jucatorilor buni se duc in cele internationale si cei ramasi incearca sa tina pasu cu mediocritatea clanurilor int ...asta e gadirea romanului de ce sa muncim noi sa fim uniti cand ne pot conduce alti !

Exact cum am spus ... INCERCAM ... daca vom reusi sau nu .. ramine de vazut !

asta e gadirea romanului de ce sa muncim noi sa fim uniti cand ne pot conduce alti !

E un joc, nimeni nu e condus de nimeni in sensul la care te-ai referit tu. Oricum, mi se pare putin ipocrita afirmatia ta, mai ales ca recent si tu ai aplicat la un clan international.

• Membru Activ

E un joc, nimeni nu e condus de nimeni in sensul la care te-ai referit tu. Oricum, mi se pare putin ipocrita afirmatia ta, mai ales ca recent si tu ai aplicat la un clan international.

:lol: ipocrit sau nu ti se pare ca nu sunt roman ? Scuze Virgil pt offtopic!

Bafta la recrutari !

• Membru Activ

inca un tanchist de elita s-a alaturat noua ... celor din linia intai ! ... D3ath4U ...

este cel de-al 28-lea membru ! .... "keep up the good work" si ... va asteptam si pe ceilalti ... cei cu WN8 mai mare de 1200 ! :) ...

sa transmitem impreuna clanurilor straine de pe harta CW ... "Pe aici ... nu se trece!" ...

• Super Moderator
Cauti un clan cu care sa faci performanta pe harta CW ? 

!!!ATENTIE!!! A nu se intelege gresit. Clanul TR-85 in momentul de fata nu are provincii active pe harta globala. Clanul TR-85 DORESTE performanta, iar noi le dorim sa obtina cat mai multe provincii, in cel mai scurt timp posibil.

• Upvote 1
  • Membru Activ

!!!ATENTIE!!! A nu se intelege gresit. Clanul TR-85 in momentul de fata nu are provincii active pe harta globala. Clanul TR-85 DORESTE performanta, iar noi le dorim sa obtina cat mai multe provincii, in cel mai scurt timp posibil.

Multumim ... vom face tot posibilul ... numai ca ... a intra pe harta CW cu mai putin de 30-45 de chipsuri ... inseamna pierdere de timp ... 

Asa ca ... abia de acum incolo ... dupa ce ne-am adunat 30, incepem sa ne orientam catre harta !!! ... in curind ... :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...