Sari la conținut
holyoldman

Muzică pe toate gusturile

Postări Recomandate

Nu ma asteptam ca domnul @Catalin. sa asculte asa ceva. De obicei cand vorbea el imi aducea un aer de mici si manele. images?q=tbn:ANd9GcSQZPf_f19MG04yATsQGYa 

Pascal junior  e artist roman si melodiile lui sunt chiar faine.

• Haha 1

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 minute, ANDI_B a spus:

Nu ma asteptam ca domnul @Catalin. sa asculte asa ceva. De obicei cand vorbea el imi aducea un aer de mici si manele. images?q=tbn:ANd9GcSQZPf_f19MG04yATsQGYa 

Pascal junior  e artist roman si melodiile lui sunt chiar faine.

Mai degrabă pariam că ascultă Sepultura,că are plete și dă din cap până amețește in Vamă iar apoi de la atâta dat din cap se pune pe banat pe site! :)

Partajează acest post

Link spre post

Daca vreti sa aveti toate genurile de muzica, sa faceti in playlist, in timp ce va jucati sau cand nu va jucati( ca mine :lol:) Deezer va poate ajuta, Deezer pentru cei care vor o varietate de muzica intr-o singura aplicatie( reclama :lol:).Disponibila si pentru telefon :D.

Partajează acest post

Link spre post

Sa reamprospatam atmosfera cu presupusul aer de mici si mustar de Tecuci, cum zice Andi mai sus 

Baietii astia mi se par dementiali...gemeni, btw

Asta cel putin e geniala:

Partajează acest post

Link spre post

Cel mai beton cover la "The sound of silence" este cantat de... un clovn...

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Fiindca astazi, in ajun de Craciun, copilul vecinilor a pus melodia asta pe repeat vreo 2 ore, fara pauza, la maxim, v-o prezint si voua ( cred ca am s-o visez la noapte) :

Bineinteles  ca eu si fi-miu am trecut la represalii si i-am bagat 2 ore de Cutiuta muzicala si TraLaLa ..muhahahaha !!

• Haha 2

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.