Jump to content
holyoldman

Muzică pe toate gusturile

Recommended Posts

Nu ma asteptam ca domnul @Catalin. sa asculte asa ceva. De obicei cand vorbea el imi aducea un aer de mici si manele. images?q=tbn:ANd9GcSQZPf_f19MG04yATsQGYa 

Pascal junior  e artist roman si melodiile lui sunt chiar faine.

• Haha 1

Acum 18 minute, ANDI_B a spus:

Nu ma asteptam ca domnul @Catalin. sa asculte asa ceva. De obicei cand vorbea el imi aducea un aer de mici si manele. images?q=tbn:ANd9GcSQZPf_f19MG04yATsQGYa 

Pascal junior  e artist roman si melodiile lui sunt chiar faine.

Mai degrabă pariam că ascultă Sepultura,că are plete și dă din cap până amețește in Vamă iar apoi de la atâta dat din cap se pune pe banat pe site! :)

Daca vreti sa aveti toate genurile de muzica, sa faceti in playlist, in timp ce va jucati sau cand nu va jucati( ca mine :lol:) Deezer va poate ajuta, Deezer pentru cei care vor o varietate de muzica intr-o singura aplicatie( reclama :lol:).Disponibila si pentru telefon :D.

Sa reamprospatam atmosfera cu presupusul aer de mici si mustar de Tecuci, cum zice Andi mai sus 

Baietii astia mi se par dementiali...gemeni, btw

Asta cel putin e geniala:

Cel mai beton cover la "The sound of silence" este cantat de... un clovn...

• Upvote 1

Fiindca astazi, in ajun de Craciun, copilul vecinilor a pus melodia asta pe repeat vreo 2 ore, fara pauza, la maxim, v-o prezint si voua ( cred ca am s-o visez la noapte) :

Bineinteles  ca eu si fi-miu am trecut la represalii si i-am bagat 2 ore de Cutiuta muzicala si TraLaLa ..muhahahaha !!

• Haha 2