Jump to content
Unurautare

Clanul [AFRO] recruteaza(minim tier 8)

Recommended Posts

• Membru Activ

Salut, clanul [AFRO] recruteaza jucatori activi. Cerintele sunt: minim tier 8, microfon, casti si Team Speak 3. Ca om iti vom cere sa fii serios si sa-i respecti pe ceilalti membri ai clanului, in special pe cei cu rang mai mare(daca vor fi probleme, pur si simplu anunta conducerea sau pe cineva mai mare in rang). Atentie: nu se injura alti jucatori sau alte clanuri, poti fi exclus din clan pentru asta. Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de ESL ai nevoie de IS-3 si/sau AMX 50 100. Echipa de ESL si de Clan Wars o hotaraste commander-ul. Daca esti interesat, raspunde-mi la acest mesaj.

Nick-ul meu in joc este Unurautare. Aici gasiti clanul cu jucatorii pe pagina WoT: http://worldoftanks.eu/community/clans/500026525-AFRO/#wot&mt_order_by=-name .

• Membru Activ

Am modificat mesajul de recrutare, tin sa anunt ca daca aveti probleme cu jucatorii din clanul [AFRO] dati-mi un PM aici sau pe site-ul jocului(si scrieti unui comandant sau mie pana vedeti ca v-a citit cineva mesajul), preferabil sa aveti si screenshot. Nu toleram jucatori care insista cu astfel de gesturi.