Jump to content
DAC_LlBER

[ARCAN] ARCANII Recruteaza !!! WN8 2000+

46 members have voted

1. 1. Unde crezi ca e locul tau ?

• ARCAN
      26
    • ARKNE
      4
    • ARKNA
      9
    • ARC4N
      7

Recommended Posts

Activitatea la Clan Wars tier 10 plus activitatea recenta la tier 8 ne-au propulsat pe locul 1 pe server la categoria Global Map ELO rating.

Colegii nostri de la ARKNE sunt pe locul 3.

T6Wheza.png

Astazi va prezentam top 10 la Clan Wars Season One, tier 8 cu ARCAN pe locul 1 si ARKNE pe locul 6.

e9s2caa.png

Maine, selectiuni din interviul cu comandantul KAZNA.

KAZNA a terminat mini-campania Operation Safari pe locul II. In urma acestui rezultat WG a publicat un interviu cu comandantul clanului still_mojo.

LbKDMBL.png

In interiorul sau gasim o mentiune la clanul ARCANII

mgHIaXZ.png

Exista cumva în interiorul clanului o lista cu prețuri pentru care membrii clanului ARCAN s-ar lăsa omorâți prin randomuri?

Avand in vedere ca am glumit chiar eu pe tema asta in cursul zilei de ieri, o sa-ti raspund:

- Nu, nu exista, fiecare cere cat vrea!

PS: Mesajele repetate pe topicul de recrutare pot fi considerate spam, deci daca doriti sa purtati o discutie mai lunga, deschideti un nou topic.

Bun atunci, ca sa stiu sa arunc in chat un "how much?" de cate ori vad un membru ARCAN care fuge sau se ascunde dupa case.

Si are legatura cu recrutarea, jucatorul respectiv e recrutat de vreo doua saptamani, nu indeplineste conditiile postate de voi cel putin ala cu varsta sigur nu de a ajuns sa se prostitueze ca un milog pe streamuri, si in pluton cu alt ARCAN.

8:19:40

Salutare tanchisti,

ARCAN recruteaza permanent jucatori romani care indeplinesc cerintele afisate in descrierea clanului, dar exista o cerinta mai importanta decat toate (Sa fii jucator activ). Daca nu indeplinesti aceasta din urma va rog sa nu va mai obositi sa aplicati sau sa contactati recrutorul.

In ARCAN se incearca sa fie reprezentata Romania la cel mai inalt nivel, adica nu conteaza doar sa fii bun in statistici, conteaza sa fie si activ macar 3-4 zile pe saptamana la CW.

Ca sa va ajut sa cititi printre randuri ceea ce a scris Executive Officer-ul nostru, trebuie sa retineti ca a scris:

ARCAN recruteaza si

o cerinta mai importanta decat toate (Sa fii jucator activ)

Deci, jucatorii care se stiu activi (o sa verificam), ar putea sa se gandeasca sa aplice daca sunt aproape de cerinte, chiar daca nu au ajuns sa le indeplineasca pe toate.

In aceasta perioada ne pregatim de campanie si am vrea sa inlocuim cativa jucatori inactivi.

Am urcat pe locul 2, Clan Wars - Season One (tier 8).

Haideti cu cererile de recrutare.

In ARCAN vrem sa ne luptam mai mult decat sa farmam gold. Am renuntat la 3600 gold pe zi (top 10 pe harta) ca sa putem intra pe mai multe fusuri orare. Acum avem lupte I fiecare seara de la 9 la 12.

Haideti si voi la lupta!

Suntem in plina campanie de recrutari pentru a inlocui jucatorii care au devenit inactivi.

Cu 13 noi jucatori recrutati de la inceputul lunii, declaram sesiunea de recrutari dinaintea Campaniei a Patra, un succes.

Pentru jucatori activi mai sunt cateva locuri, dar nevoia fiind in mare parte satisfacuta nu o sa mai imping topicul in sus o vreme.

Poate doar sa scriu la sfarsitul Sezonului Unu de CW ca am terminat pe locul 3 la tier 8, deja nu prea mai avem cum sa-l pierdem, e doar o chestiune de timp.

Mai sunt trei zile pana la finalul Sezonului 1 de Clan Wars (in poza scrie gresit 8 zile).

In ultimele patru zile am micsorat distanta pana la locul 2 ocupat de JUMB0 si probabil am putea termina pe locul 2 daca am trage si zilele urmatoare. Dar s-ar putea sa facem o vizita unor clanuri de pe harta de tier 6 in urmatoarele zile.

Oricum locul 3 ramane asigurat, o performanta care va fi greu de egalat in viitor.

NmISVHM.png

PS: Mi s-a spus ca ar mai fi totusi cateva locuri libere in clan pana incepe campania.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...