Jump to content

Recommended Posts

Serios, voi nu v-ati prins ca e trol? Cum sa scrii asa formule, sa crezi in ele si sa nu stii cum arata un link pe forum?

Cred ca stiai raspunsul fara sa ii ceri statistiile. Dar poate este relevant pentru altii.

Poate unii incearca sa-si bata capu' sa descifreze formulele sale matematice. Recunosc ca si eu am fost curios si mi s-au parut interesante, dar dupa ce i-am vazut statisticile de jucator rosu am lasat-o balta... :)

Sunteti chiar simpatici cum puneti problema .  Pe acest forum toti care nu au statistici de genul " unicum " vor trebuii sa se inchina la spusele voastre.                                                                                                                           Bravo !                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Si era sa uit , nu va mai deranjati sa-mi raspundeti fiindca este ultima interventie si in ce priveste contul meu " unicum " am sa-l arat unuia dintre voi ca sa-mi pot baga .... in forumul vostru fara ca voi sa mai aveti replici , la care vad ca va pricepeti !

mitel321,

Degeaba te enervezi. Nu vezi ca restu' poporului de pe forum iti arata ce baliverne vorbesti? In ceea ce ma priveste pe mine, un jucator rosu, adica care nu intelege mecanicile jocului, cand vine cu formule matematice de genu' cum ai "aruncat" tu pe forum, nu poate sa spuna decat prostii.

In plus, noi am vorbit frumos cu tine, sustinandu-ne punctele de vedere, iar tu, prin replicile tale, arati ca ai ceva probleme la mansarda...

P.S.: la fel cum tu ai dreptul sa postezi ce vrei, la fel si noi, restul utilizatorilor, iti putem raspunde ce vrem; este democratie si fiecare poate sa-si sustina propriile idei, atata vreme cat toata lumea apeleaza la un limbaj civilizat.