Jump to content
Donilatin

[NOS] recruteaza jucatori cu WN8 2000+ si [NOS-S] cu WN8 1500+

32 members have voted

1. 1. Ce este NOS?

• Primul si singurul clan germano-roman.
      27
    • Un clan unic in lumea WoT.
      5

Recommended Posts

Condica de prezenta NOS in ceea ce priveste participarea la CW:

[...]

- nu se simte ca ai jucat CW daca ramai cu HP intact la sfarsitul meciului (se iau in calcul si artileriile)

- nu se simte ca ai jucat CW daca ti se spune sa stai ascuns dupa cladire, dar nu te poti abtine si vrei neaparat sa vezi ce-i dupa colt

- nu se simte ca ai jucat CW daca nu-ti dai microfonu' mai tare decat strategul echipei

- nu se simte ca ai jucat CW daca nu stii injura in poloneza (scris si vorbit)

- nu se simte ca ai jucat CW daca ti se cer informatii utile in timpul luptei, iar tu vi cu replica "bag p*la, cred ca i-am dat senila"

- nu se simte ca ai jucat CW daca atunci cand apare in fata ta un inamic nu consideri presupusul o certitudine ("a aparut un inamic in fata mea! Sunt toti aici! Ajutor!")

- nu se simte ca ai jucat CW daca ti se spune inaintea meciului sa-ti montezi pe tanc stingator automat, dar dupa ce-ti iei o torpila la buca, arzi in flacari ca Anna Lesko

- nu se simte ca ai jucat CW daca simti ca AP-urile, HEAT-urile, HESH-urile si HE-urile nu te mai reprezinta si simti nevoia unui nou tip de munitie in joc

- nu se simte ca ai jucat CW daca nu faci focus fire... pe coechipierul din fata ta

[...]

Join NOS klanu!

• Upvote 6

OK, ca sa evitam plictiseala din Stronghold-uri (dand bataie si luand bataie), am decis sa ma inveselim putin atmosfera, dedicand cate o zi unei natiuni. Astfel, ziua de ieri am dedicat-o tancurilor rusesti, asa ca, am jucat doar cu tancuri rusesti. Exceptie a facut adiqiucorp, caruia i s-a permis sa joace cu B-C25t, deoarece ne-a induiosat cu doua scuze:

prima scuza: "sunt legat ombilical de Bat.", in acel moment ne-a venit la toti sa plangem gandindu-ne la acele 9 luni de demult...

a doua scuza: "nu luati copiilor jucariile", in acel moment chiar am varsat o lacrima gandindu-ne la abtibildurile cu masini din guma de mestecat Turbo si la calutu' din plastic pe patru roti pe care-l trageam c-o sfoara dupa noi...

Harta: Murovanka

Tanc: Obj.263

Tip lupta: T10 Stronghold: [NOS] WN8 2.005 vs. [LAS_X] WN8 1.300, scor 15:0

Strateg: Aemilius_Dracula - Field Commander Team Draconis

Recrutarile continua!

https://www.youtube.com/watch?v=H3oEbmA3x1c

• Upvote 4

Dupa cum ziceam si in topic-ul Noutati de pe harta globala, dupa ce am dat de cateva ori de pamant cu O-S-C, s-au hotarat ca strategiile lor nu-s bune asa ca au trecut la "made in China", copiind toate strategiile NOS pentru Westfield si Province. Bineinteles, cea mai eficienta strategie de atac pe care o am pe Westfield in momentul de fata n-a facut exceptie, fiind "imprumutata" de O-S-C. :)

Mai jos aveti replay-ul si o poza cu teoria tactica. Daca ei s-au folosit de ea, poate aveti si voi ocazia sa va folositi de ea... :rolleyes:

Harta: Westfield

Tanc: T110E5

Tip lupta: Clan Wars: [NOS] WN8 2.005 vs. [O-S-C] WN8 1.780, scor 15:1

Strateg: Aemilius_Dracula - Field Commander Team Draconis

Recrutarile continua!

https://www.youtube.com/watch?v=u3WHUnnZdFI

• Upvote 2

OK, ca sa evitam plictiseala din Stronghold-uri (dand bataie si luand bataie), am decis sa ma inveselim putin atmosfera, dedicand cate o zi unei natiuni. Astfel, ziua de ieri am dedicat-o tancurilor rusesti, asa ca, am jucat doar cu tancuri rusesti.

Abia astept sa vad ziua dedicata Japoniei. :)

• Upvote 2

Abia astept sa vad ziua dedicata Japoniei. :)

In limita tancurilor pe care le au jucatorii. :P

recruitment closed

Doni zicea cineva in momentul in care Emil a intrat in NOS ca nu o sa stea mai mult de 2 luni se pare ca avea dreptate dar nu trebuie sa renunti acuma dupa ce NOS a stat o perioada buna pe Europa

Doni zicea cineva in momentul in care Emil a intrat in NOS ca nu o sa stea mai mult de 2 luni se pare ca avea dreptate dar nu trebuie sa renunti acuma dupa ce NOS a stat o perioada buna pe Europa

Nu vreau sa renunt, singura schimbare este ca nu mai recrutez romani (cu exceptii).

Dar mersi pentru incurajare.

Topic inchis si trimis la arhiva, la cererea initiatorului.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...