Jump to content
  • 0
Alex Mutu

Voteaza pentru T26E4

Question

Salutare tuturor, astazi am deschis un topic pentru a vota T26E4 sa aiba un motor mai mare.

Asa ca am sa va rog sa dati si voi un click aici dureaza doar cateva secunde.

Multumesc anticipat.

11 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Salutare tuturor, astazi am deschis un topic pentru a vota T26E4 sa aiba un motor mai mare.

Si un tun cu damage/lovitura ca Jagpz E100 nu vrei pe langa motor mai mare?Daca ar fi dupa cum am prefera toti,nu s-ar mai juca nimeni cu celelalte tankuri.Fiecare tank are avantaje si dezavantaje,depinde acum de fiecare ce-i place sa joace,unii joaca cu tankuri lente(dar care da damage/lovitura mare),unii cu tankuri cu armura groasa,etc.,nu exista tankul care sa le aiba pe toate.

signature.png

• Upvote 1

• 0

Asa ca am sa va rog sa dati si voi un click aici dureaza doar cateva secunde.

Multumesc anticipat.

Amuzant baiatul asta  :lol: .Daca am dreptate ,cred... toate tancurile sunt facute in asa fel incat sa fie ca cele din trecut si anume dupa schite ,proiecte si altele .Daca am eu dreptate  :D Adica pe proiect scrie 300 hp asa introduc si astia la tancul din joc :rolleyes: am dat un exemplu.

PS: Am spus "CRED"!  :D 

• 0

Daca tot s-a deschis acest topic, haideti va rog si eu ( si imi cer scuze ca m-am bagat peste colegul cu T26E4) sa facem o petitie online cu cat mai multe semnaturi , ca sa faca astia de la WG si AMX 13 90 cu incarcator de 12 proiectile ( conform istoriei) , si avand in vedere ca nu are armura si nici penetrare deloc, as propune macar 200 armura frontala, 150 lateral si 100 spate (fara sa afecteze dinamica tancului, bineinteles) si sa imbunatateasca penetrarea la tunul ala la macar 280 cu AP, 370 APCR si, ideal , 200 cu HE. Multumesc, astept feed-back si ajutor ! :D

• Upvote 3