Jump to content
adypys

FV4005 Stage II

Recommended Posts

Este cineva care si-a luat FV4005 ? Daca da, ne poate spune ceva pareri despre el? Ma oftic ca nu merge serverul de teste pentru a-l incerca. Multumesc.

test-ul nu mai merge pentru ca nu se testeaza nimic

o sa poti intra pe test cand se deschide pentru testarea patch-ului urmator, dupa ce s-a terminat testarea serverul este inchis

Am vazut niste statistici care spuneau ca este sub medie, are win rate pe la 49% si avand in vedere ca numai jucatorii foarte buni au reusit sa-l ia pana acum...

Primul meci cu Conqueror GC de pe TS:pre-aim la chokepoint,un batchat 25t este detectat de aliati,trag si..."Enemy vehicle destroyed!";distrug un FV4005 Stage ll...ce pot spune,glasscanon?tot Fv215b (183) este mai bun...

Eu il am de vreo doua luni si in general sunt multumit de el. Se misca repede, penetrare medie 1200-1300. Ce nu imi place la el, blindaj zero, esti spotat f repede de aceea trebuie sa stai cat mai in spate, turela se roteste doar 23-24°. In rest penetreaza orice. Cand le dai 1300 hp lui E100 si Maus iti creste inima. :)

• Upvote 1

Eu il am de vreo doua luni si in general sunt multumit de el. Se misca repede, penetrare medie 1200-1300. Ce nu imi place la el, blindaj zero, esti spotat f repede de aceea trebuie sa stai cat mai in spate, turela se roteste doar 23-24°. In rest penetreaza orice. Cand le dai 1300 hp lui E100 si Maus iti creste inima. :)

Net inferior lui FV215b (183), mai ales dupa ce i-au buffat blindaju'...