Jump to content
GhostShadow4

Cupe ESL-informatii

Recommended Posts

Fiind acest topic nou, aici puteti sa spuneti informatiile despre cupele ESL, la ce data sunt, ce echipa aveti,etc, orice legat de aceste cupe.

• Upvote 1

Sunt aproape in fiecare zi depinde de cupa si sunt cupe de 3vs3,1vs1 si 7vs7 si poti castiga gold daca sti sa iti conduci echipa.

Personal am votat ca-s de acord cu participarea adminilor in competitii. Avand in vedere ca presteaza munca de voluntariat, mi se pare fair-play sa aiba dreptul de a participa in competitii.

Bafta!

La 7 v 7 stiu fapte concrete in care isi netezeau drumul pana in semifinale.Echipa TA-RE de 7 v 7 a fost inscrisa de admini(Foamea) fara acordul meu si coincidenta ,picam cu ei in primul meci.

• Upvote 1

La 7 v 7 stiu fapte concrete in care isi netezeau drumul pana in semifinale.Echipa TA-RE de 7 v 7 a fost inscrisa de admini(Foamea) fara acordul meu si coincidenta ,picam cu ei in primul meci.

Report! :D

Si eu sunt de acord sa joace deoarece fac munca de voluntariat. Pe mine nu ma intereseaza de culoar sau altceva ca oricum castigam cu oricine la orice ora.

Si eu sunt de acord sa joace deoarece fac munca de voluntariat. Pe mine nu ma intereseaza de culoar sau altceva ca oricum castigam cu oricine la orice ora.

BV voua ,din cate stiu eu, impreuna cu cei din echipa ta ne-am luptat ca adminii sa nu joace in cupe.

Recrutarea adminilor in clan v-a schimbat opinia?

Zise iepuras si apoi mai lua o bataie in ESL...

BV voua ,din cate stiu eu, impreuna cu cei din echipa ta ne-am luptat ca adminii sa nu joace in cupe.

Recrutarea adminilor in clan v-a schimbat opinia?

Nu vad ce legatura are clanul cu acest poll.

Fie ca mai fac ei greseli (omenesti) si ca mai dau pe afara cateodata tot adminii nostri raman:)\

Acum gandeste-te si tu logic, cine *cenzurat* ar vrea sa fie admin doar asa pentru a pierde timpul.. ei nu prea au oricum niciun castig si abia de primesc ceva odata la 10 ani.

Macar asa poate o sa le sporasca si lor cheful si marea problema ar fi fost ca si daca ar fi vrut sa renunte la functiinle lor.. cine naiba vrea sa fie admin fara sa participe la cupele de pe ro?

De corecti ce sunt au sters postarea mea de pe facebook.Pentru ca sunt admini, au cont premium pe ESL si as fi de acord sa fie platiti in gold pentru fiecare cupa dar sa nu participe.

Incepand de duminica ora de incepere a Go4WOT s-a decalat de la 15:00 la 16:00 ora Romaniei.