Sari la conținut

Recommended Posts

Gold-ul pe care il castigi in ESL, se da sub forma de cod, sau direct pe contul cu care ai jucat?

Direct pe cont, altfel vindeam mai mult gold :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Direct pe cont, altfel vindeam mai mult gold :)

Ai permisia de a alege anumite conturi pe care iti vor fi directionati gold-ul? (inafara de cel pe care ai jucat)

Partajează acest post

Link spre post

daca se poate as dori si eu un pic de ajutor:cei din clanul meu ar vrea sa participe la jocuri in usl dar niciunul nu stie cum

din ce am vazut am inteles ca trebuie jucat fara moduri , ca trebuie instalat anticheatul dar apoi modalitatea efectiva de a juca(cum creezi echipa ,cum sa intri in turneu si mai ales sa postezi screenshoturile pt confirmare) nu stiu sa le facem

poate exista un tutorial despre asa ceva

noi am participat la turneu pe wot(de ex

The Last Super 6 Registration ) si nu am stiut unde sa punem screenshoturile si nu am mai primit goldul ,nu am stiut exact unde sa intram sa postam asta e problema

imi cer scuze daca am deranjat

Partajează acest post

Link spre post

Salut, atentie ca sunt lucruri diferite intre ESL si turneele Wargaming.

Cauta-ma pe joc seara si te ajut cu placere.

Partajează acest post

Link spre post

As fi curios ce parere au adminii sau ceilalti jucatori despre situatia urmatoare:

Meci intre 1821 si La-Oha.

In Runda 1 LA-Oha are doar 6 oameni, rezultat technical defeat. (pentru ca era update la Wire si din cauza asta un om n-a putut sa intre)

In Runda 2 LA-Oha are 7 oameni dar 2 nu sunt pe Wire (am decis sa jucam fara wire ca macar sa fim 7)

1821 face protest INAINTE sa inceapa Runda 2, spunand ca LA-Oha joaca fara Wire

Meciul se termina, 1821 castiga dar fiind protest, nu trec mai departe

Admin-ul vine si spune ca 1821 trece mai departe, fara sa explice clar de ce. Spune ca nu conteaza cand se face protestul.

In reguli scrie ca protestele se fac dupa meciuri. Chiar in regulament este subliniat.

Parerea mea este ca meciul trebuia rejucat, iar noi am fi avut Wire la rejucare.

Edit: dupa un lung tichet de suport: admin-ul a dat victorie pentru 1821 pentru ca in protest si pe chat jucatorii LA-Oha au confirmat ca au pierdut si ca 1821 trebuie sa mearga mai departe.

Bagati la cap cine ce scrie pe chat ca degeaba zice capitanul echipei ceva, daca se trezeste cineva pe chat sa le dea dreptate celorlalti, atat asteapta adminii.

Editat de Yndy_

Partajează acest post

Link spre post

Anticheatul asta ce face, blocheaza modurile sau doar pe cele considerate ca fiind ilegale? Ori detecteaza daca ai asa ceva si transmite informatia catre ...ceva sau cineva? Si in afara de asta, se pot folosi moduri? Daca da, care anume? Daca nu ... mai bine. 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum