Jump to content
  • 0
adypys

Tanc premium

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

in primul rand trebuie sa intelegi ce actiuni genereaza credite pe urma e simplu sa-ti alegi tancul premium potrivit stilului tau de joc.

• Upvote 1

• 0

Problema este ca nu prea ai cum sa le alegi pentru ca nu stii ce sa alegi. Degeaba regreti dupa ce ai dat bani pe el si vezi ca nu-ti prea raman credite dupa o infrangere. De exemplu, T34 tier 8 este cel mai bun de facut credite la generatia lui. Eu am deschis acest topic in ideea ca cineva are tancuri premium de tier 5 si este multumit de el la finalul unei lupte. Pe mine nu ma ajutati cu nimic cu explicatii ,,filozofice" ca ce ti-i s-ar potrivi sau depinde ce vrei... :(

• 0

De exemplu, T34 tier 8 este cel mai bun de facut credite la generatia lui.

Pi buni? Nu vorbi in necunostinta de cauza:

1 - JgTig8,8cm

2 - Lowe

3 - FCM cot la cot cu T34 si IS-6

Personal, am jucat cu FCM si T34, iar acum joc cu Lowe, pe care-l prefer pentru facut credite... Cu JgTig8,8cm n-am jucat, stiu sigur ca e cel mai bun tanc pentru facut credite, daca sti sa-l joci si daca ai rabdare, dar din pacate, acest TD nu e stilul meu...

• 0

Multumesc pt. raspunsuri. Topic inchis.

Lol .. si tu esti brailean ... Chi-Nu-Kai ai incercat? Eu ma distrez cu el .... alt tanc bun este Matilda BP dar asta trebuie jucat mai mult ca un TD

• 0

Am inteles si eu azi de ce este preferat FCM 50t de catre ""reloaderi""...

Am vrut sa-i fac o reclamatie pentru ceva mod de incarcare rapida, dar m-am lasat pagubas dupa ce am studiat replayul...

La 1800 batalii cu rahatul ala banui eu ca avea ceva schiluri pe echipaj... si ala luat de pe vre-un alt greu cu cateva sute...

plus vre-un vent ceva... cred ca era undeva la 4-5 secunde sau numaram eu rar...

Ziceai ca e reloader si te intrebai cata magazia are... cu 8 boabe?... asta pe langa penetrarea foarte buna si MM-ul preferential.