Sari la conținut
RARES

Ajutor / Reclamatii - Aici poti lua legatura cu echipa WoTRomania

Recommended Posts

Salut.

Am creat acest topic pentru sesizari/reclamatii sau orice sugestie/idee venita din partea voastra.
Pentru a putea raspunde mai repede solicitarilor voastre va rugam sa postati in cadrul acestui topic numai atunci cand intampinati o problema legata de aceasta comunitate/forum.
Va multumim pentru intelegere.
Incercam sa raspundem in cel mai scurt timp posibil.

Va rugam NU folositi PM pentru a contacta un Administrator/Moderator.

Pentru intrebari legate de joc sau discutii incepatori posteaza AICI

Acum aveti posibilitatea de a discuta in timp real cu unul din membrii staff-ului utilizand chat-ul comunitatii.

Puteti intra pe chat aici : http://www.wotromania.ro/forum/chat/

Postarile offtopic vor fi sterse iar autorii vor primi un punct warn.

Acest site/forum nu are nicio o legatura oficiala cu World of Tanks sau Wargaming.net, fiind administrat de simpli fani ai acestui joc.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai postati AICI intrebari ce tin de joc. Aveti sectiuni dedicate pentru asta. Ce se posteaza off-topic sterg si primiti si warn.

Partajează acest post

Link spre post

Ca și idee, OPC nu are ce sa le facă celor de la WG. Nu au birouri în România, nu desfășoară activitate economica pe teritoriul României. Mai presus de toate dacă încalci EULA.... La revedere. Iar faza cu res_mod....  E ca și cum dacă găsești un pocal de aur pe marginea unei fântâni zici ca dacă nu se vrea a fi furat nu îl lăsau acolo.  Dar Țepeș veghează. Sau veghea. Oricum haideți să încheiem aceasta discuție ca nu aduce nimic constructiv. Omul se crede neindreptatit deși nu este și cu asta basta. 

Partajează acest post

Link spre post

Hai ca ne linisteste o perioada 9.17 pe toti. Luati o pauza de trancaneala.

Apropo... las si eu asta aici... poate citeste careva inainte de a deschide pliscul.

Partajează acest post

Link spre post

Ca tot e Craciunul, se poate reintroduce functia de a da minus karma? E prea anost fara... Si avand in vedere ca baietii cu moduri ilegale au parasit forumul, nu cred ca mai este cineva care sa se planga de un minus.

Editat de _micKee_
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Ai tu o problema cu asta, vrei sa fii contra cu ceva si nu poti. Pentru "ca tot e Craciunul", e mai bine sa ramana asa cum e. Sarbatori fericite sa ai.

Partajează acest post

Link spre post
11 minutes ago, S80iulian said:

Ai tu o problema cu asta, vrei sa fii contra cu ceva si nu poti. Pentru "ca tot e Craciunul", e mai bine sa ramana asa cum e. Sarbatori fericite sa ai.

N-am o problema. Eu 99 de probleme. :)

Uite, de exemplu la recomandari premium: A inceput sa vina fiecare si sa dea recomandari proaste doar pt. ca au tancul respectiv in garaj.

Ai numai STA-2 in garaj? Intreba cineva care e cel mai bun premium? Normal ca raspunzi STA-2. Decat sa stam sa explicam de ce nu e cel mai bun premium de tier 8, mai degraba dam 1 minus pt. un sfat prost si subiectiv.

Editat de _micKee_
  • Upvote 2

Partajează acest post

Link spre post
Acum 18 ore, _micKee_ a spus:

Ca tot e Craciunul, se poate reintroduce functia de a da minus karma? E prea anost fara... Si avand in vedere ca baietii cu moduri ilegale au parasit forumul, nu cred ca mai este cineva care sa se planga de un minus.

..., dar au revenit in joc! Din nou aim-boot-ul la moda... numai scufie, senila, ammorack... paranoia...

Partajează acest post

Link spre post

Asta e vina retarzilor de la wg,au lasat-o moarta. Au facut ceva probabil  de gura lumii, au aruncat putin praf in ochi si atat.

Partajează acest post

Link spre post

va rog sa nu stergeti mesajul si sa-mi raspundeti la el.de ce atunci cand sunt injurat si amenintat nu am voie sa raspund cu aceeasi moneda si cand aplic daune unui coleg care ma ameninta sunt suspendat?

Partajează acest post

Link spre post

In general pt ca nu ai voie sa iti faci singur dreptate si esti sanctionat cand gresesti ,la fel cum cei care te injura sau lovesc sunt sanctionati la randul lor. Asta se aplica sau ar trebui si in viata de zi cu zi , nu iti faci singur dreptate ci lasi pe cei care sunt pusi sa faca asta si nu faci rau nimanui. Cand ai o problema cu cineva raportezi  unde trebuie.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Se poate spune ca sunt noob in ale forumului, dar tot nu vreau sa renunt. :wacko: Cum pot da reactii la postari? Mi-a iesit de cateva ori, dar nu stiu cum si pe unde am apasat. :huh:  Need help. 

P.S. Nu faceti misto de mine. :D

Partajează acest post

Link spre post

daca te uiti la postari ... de exemplu acum la postarea mea care o scriu mai jos dupa scris ai o inima ... pune sageata pe ea si ai 4 optiuni ... sageata rosie in jos cand ii dai negativ sageata verde in sus cand ii dai pozitiv .. ras cand razi de respectivul cu referire la ce posteaza si campion cand ii multumesti respectivului pentru ajutor . 

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca ai un numar de postari prea mic. E posibil ca acea inimioara care te lasa sa reactionezi la postari sa devina activa dupa un anumit numar de postari.

Momentan ai doat 7, poate ai nevoie de minimum 10, 20 etc...

Doar o parere, nu sunt 100% sigur ca asta este.

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Am mai dat de vreo 2 ori, dar nu mai stiu cum de am putut da atunci. :D Aveau deja reactii primite, si stiu ca am dat pe lista de reactii si de acolo am putut da si eu, la randul meu, reactie. Acum... nu mai merge. De asta am zis sa intreb, ca e frustrant ca nu pot reactiona la postari. 

Editat de George Mariusz

Partajează acest post

Link spre post
On 9/27/2017 at 1:20 AM, George Mariusz said:

Am mai dat de vreo 2 ori, dar nu mai stiu cum de am putut da atunci. :D Aveau deja reactii primite, si stiu ca am dat pe lista de reactii si de acolo am putut da si eu, la randul meu, reactie. Acum... nu mai merge. De asta am zis sa intreb, ca e frustrant ca nu pot reactiona la postari. 

Raffy5 are dreptate, reactiile sunt disponibile doar acelor membrii care au 10 postari minim, dupa 10 postari forumul te va promova automat la statutul de "Membru Activ" si vei putea adauga reactii. 

Seara buna.

• Thanks 1

Partajează acest post

Link spre post

Rares daca mai esti online sa stii ca nu inteleg de ce am luat uarning-ul! Eu discutam despre o problema de gramatica. Din punctul meu de vedere ar trebui ca moderator al acestui forum sa ajuti comunitatea sa creasca ...... spiritual vorbind :) . Am incercat sa ajut un coleg sa-si insuseasca un lucru util!  Anghel Adrian nu se descurca foarte bine la gramatica si am incercat glumind sa retina ca "Emil v-a pleca din .."nu este corect!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum