Sari la conținut
RARES

Ajutor / Reclamatii - Aici poti lua legatura cu echipa WoTRomania

Recommended Posts

Pai si eu am fost singurul off? Dar oricum imi cer scuze daca am sarit calul!

Editat de vohu_manah

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 hours ago, Catalin. said:

Da, da' tu faci off pe unde apuci, cu toata silinta..parca vanezi orice ocazie de a o face !

No comment!

Partajează acest post

Link spre post

Am primit un avertisment din partea moderatorului Catalin pt Limbaj Indecent in acest topic  

In tot ce am postat acolo, nu mi dau seama ce cuvant sau cuvinte a considerat el ca intra in categoria limbajului indecent !
Avand in vedere ca nu am primit raspuns prin alte cai de comunicare, intreb si aici: Pt ce am fost sanctionat ??? Care sunt cuvintele indecente?? ... nu apare nimic ca editat de unul din moderatori, asa cum ar fi normal pt Limbaj Indecent
Astept un simplu raspuns!

Partajează acest post

Link spre post

salut! am primit o penalizare de 100% experienta de pe frontul negru pt ca am dezertat, stiu riscul asta si sanctiunile... Problema este alta ca nu am PC asa bun si performant... are o problema care nu mi-o explic mi se restarteaza cand iti este lumea mai draga... fara vreo eroare.. mi s-a intamplat asta de mai multe ori, imi pare rau pt asta dar nu este vina mea propie.... mai se poate recupera experienta aia ? nu era multa cam vreo 3300... de materie verde vream sa fac acea misiune de 4000 sa imi dea 150mi de banuti si 15k experienta libera....

Multumesc !

Partajează acest post

Link spre post

Wrong topic bruh.PC-ul tau se restarteaza de la temperaturi ridicate sau din cauza sursei.Celor de la WG nu le pasa de problemele tale cu pc-ul.

@BodiYi

Editat de Cpt_Phantom

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum