Jump to content
RARES

Ajutor / Reclamatii - Aici poti lua legatura cu echipa WoTRomania

Recommended Posts

daca te uiti la postari ... de exemplu acum la postarea mea care o scriu mai jos dupa scris ai o inima ... pune sageata pe ea si ai 4 optiuni ... sageata rosie in jos cand ii dai negativ sageata verde in sus cand ii dai pozitiv .. ras cand razi de respectivul cu referire la ce posteaza si campion cand ii multumesti respectivului pentru ajutor . 

Cred ca ai un numar de postari prea mic. E posibil ca acea inimioara care te lasa sa reactionezi la postari sa devina activa dupa un anumit numar de postari.

Momentan ai doat 7, poate ai nevoie de minimum 10, 20 etc...

Doar o parere, nu sunt 100% sigur ca asta este.

• Upvote 1

Am mai dat de vreo 2 ori, dar nu mai stiu cum de am putut da atunci. :D Aveau deja reactii primite, si stiu ca am dat pe lista de reactii si de acolo am putut da si eu, la randul meu, reactie. Acum... nu mai merge. De asta am zis sa intreb, ca e frustrant ca nu pot reactiona la postari. 

Edited by George Mariusz

On 9/27/2017 at 1:20 AM, George Mariusz said:

Am mai dat de vreo 2 ori, dar nu mai stiu cum de am putut da atunci. :D Aveau deja reactii primite, si stiu ca am dat pe lista de reactii si de acolo am putut da si eu, la randul meu, reactie. Acum... nu mai merge. De asta am zis sa intreb, ca e frustrant ca nu pot reactiona la postari. 

Raffy5 are dreptate, reactiile sunt disponibile doar acelor membrii care au 10 postari minim, dupa 10 postari forumul te va promova automat la statutul de "Membru Activ" si vei putea adauga reactii. 

Seara buna.

• Thanks 1

Rares daca mai esti online sa stii ca nu inteleg de ce am luat uarning-ul! Eu discutam despre o problema de gramatica. Din punctul meu de vedere ar trebui ca moderator al acestui forum sa ajuti comunitatea sa creasca ...... spiritual vorbind :) . Am incercat sa ajut un coleg sa-si insuseasca un lucru util!  Anghel Adrian nu se descurca foarte bine la gramatica si am incercat glumind sa retina ca "Emil v-a pleca din .."nu este corect!

Pai si eu am fost singurul off? Dar oricum imi cer scuze daca am sarit calul!

Edited by vohu_manah

Da, da' tu faci off pe unde apuci, cu toata silinta..parca vanezi orice ocazie de a o face !

12 hours ago, Catalin. said:

Da, da' tu faci off pe unde apuci, cu toata silinta..parca vanezi orice ocazie de a o face !

No comment!

Am primit un avertisment din partea moderatorului Catalin pt Limbaj Indecent in acest topic  

In tot ce am postat acolo, nu mi dau seama ce cuvant sau cuvinte a considerat el ca intra in categoria limbajului indecent !
Avand in vedere ca nu am primit raspuns prin alte cai de comunicare, intreb si aici: Pt ce am fost sanctionat ??? Care sunt cuvintele indecente?? ... nu apare nimic ca editat de unul din moderatori, asa cum ar fi normal pt Limbaj Indecent
Astept un simplu raspuns!

salut! am primit o penalizare de 100% experienta de pe frontul negru pt ca am dezertat, stiu riscul asta si sanctiunile... Problema este alta ca nu am PC asa bun si performant... are o problema care nu mi-o explic mi se restarteaza cand iti este lumea mai draga... fara vreo eroare.. mi s-a intamplat asta de mai multe ori, imi pare rau pt asta dar nu este vina mea propie.... mai se poate recupera experienta aia ? nu era multa cam vreo 3300... de materie verde vream sa fac acea misiune de 4000 sa imi dea 150mi de banuti si 15k experienta libera....

Multumesc !

Wrong topic bruh.PC-ul tau se restarteaza de la temperaturi ridicate sau din cauza sursei.Celor de la WG nu le pasa de problemele tale cu pc-ul.

@BodiYi

Edited by Cpt_Phantom