Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Te rog sa demonstrezi cazul Marinu. Asa pot zice si eu ca tu l-ai reclamat. :) WTF? 

Tu ai fost primul si singurul care a urlat aici pe WotRomania ca Marinu a riguit si are in garaj T-22

La 2ua ore dupa ce a fost banat, ai postat aici pe forum ca vai WG a facut "dreptate" si ca Marinu a luat ban

Daca nu faceai o reclamatie, nu aveai de ce sa stai sa urmaresti pagina clanului ARCAN ca sa vezi cand/daca Marinu e banat sau nu ...

Nu stia nimeni din clan ca Marinu a fost banat dar tu deja postasei asta si pe forum ...

Cand am citit postarea ta de pe forum, l-am intrebat imediat pt ca era pe TS daca cumva a luat ban si care e motivul  ...

Cineva cu IQ-ul pe plus realizeaza instant ca a fost mana ta ...

AI VRUT SA-TI DEMONSTREZ ...  TI-AM DEMONSTRAT  !!!!!!!!!

ps1:  erai mare fan ARCAN pe vremea aia de stateai sa ne urmaresti pagina pe pe WG ?! ... lol

ps2:  ti-am mai zis ... inchide subiectu' Marinu ... lasa-i pe oameni sa uite ...

ps3: daca tu nu realizezi ca aia de mai sus e o demonstratie, nu am cum sa te ajut, nu pot sa-sti dau mintea mea ... ca sa intelegi tu, nu e nevoie de print-reclamatie (cadavru) ca sa relizezi cine e vinovatul (vezi cazul Cioaca)

micKee_REST - Reclamatia ta la WG visavis de Marinu ... te pune in fruntea listei "Scursurile romanesti din WoT"

Edited by Krys888

Daca iti amintesti bine, tu mi-ai zis ca a fost banat pt. vanzare cont. Eu credeam ca toti 3 au fost banati pentru T-22sr. Deci tu ai stiut inaintea mea motivul pentru care a fost banat. Am facut printscreen la mesajele private. :P

Si daca iti amintesti si mai bine, m-am uitat la clanurile romanesti din top care aveau T22-ul in dimineata aia. Marinul era unul dintre jucatori, si am presupus ca e banat pt. rig de T-22.

Vreau sa vad cat de mult poti sa minti. :)

Edited by _micKee_

mickee, eu sunt 100% ca tu l-ai reclamat la WOT pentru vanzarea contului ...

Este pacat ca exista printre noi "oameni" ca tine !!!

Sincer, nu stiu cum te suporti !!!

Edited by Panther
  • Upvote 1

mickee, eu sunt 100% ca tu l-ai reclamat la WOT pentru vanzarea contului ...

Este pacat ca exista printre noi "oameni" ca tine !!!

Sincer, nu stiu cum te suporti !!!

Bine te-ai alaturat discutiei, jucator Arcan/prieten Krys888/clona.

Oricum, n-aveti cum sa demonstrati. Iar eu de asemenea, n-am cum sa demonstrez pentru ca mereu cautati un motiv. I-am aratat lui Krys888 tichetele mele de la WG, si mi-a zis ca am reclamat de pe alt cont special facut pentru asta, so... :) Omul nu poate demonstra, dar acuza. V-am zis ca e din alt univers. E venit din evul mediu! :))

Edited by _micKee_
  • Upvote 1

Am citit toate discutiile voastre si am analizat un pic problema.  Nu conteaza cine are sau nu dreptate, cat de buni sunt arcanii sau cat de slab si "paracios" la wg e _micKee_ ..m-a frapat un singur lucru : de ce ai folosi "2ua " in loc de "doua"....Krys888..adica..daca vroiai sa faci economie de litere..scriai doar 2 ( ca nu citeam doi campanii, ci doua campanii)...zic si eu.....

P.S.: nu e TA-RE primul clan din comunitatea romaneasca ??? ( si ca wn8 si ca vechime fata de ceialalti de pe aici si ca performante ? )

L.E.: Si ce ma, nu-i voie sa riguiesti pentru T-22SR, T55A sau urmatorul dupa el ? Ce e rusinos in asta ? Daca si Firea a iesit primarul capitalei, eu unul nu vad nici o rusine in a face rigging....

• Upvote 1

Ma termina Krys asta cu editarea mesajelor cu 5 postari in urma. Omul editeaza mesajele vechi dupa ce s-au postat alte 10 mesaje dupa. Nici nu mai stiu ce a scris acum, ce a scris atunci, etc. M-a zapacit. Ma dau batut.

Am citit toate discutiile voastre si am analizat un pic problema.  Nu conteaza cine are sau nu dreptate, cat de buni sunt arcanii sau cat de slab si "paracios" la wg e _micKee_ ..m-a frapat un singur lucru : de ce ai folosi "2ua " in loc de "doua"...

Analiza ta zice asa:

Ce conteaza daca micKee l-a lasat sau nu pe Marinu fara cont ?! ... Problema mea este de ce Krys foloseste "2ua" in loc de "doua"

Pe pagina anterioara aveai o problema ca X si-a luat minus la o postare ... deci fara cuvinte ...

Stau si ma gandesc ca locul meu nu e aici ... ca nu am ce discuta cu asemenea persoane ...

Am zis ca nu mai intru ... si nu stiu de ce am mai facut-o ... sper ca pe viitor sa ma pot abtine si sa nu mai calc pe  aici ...

Imi provocati doar lehamite ... sunteti  mici ... si ieftini ...

Edited by Krys888

Analiza ta zice asa:

Ce conteaza daca micKee l-a lasat sau nu pe Marinu fara cont ?! ...

Asta o zici numai tu si clonele. :) Fix de aia nu conteaza.

Dupa cum am zis,nu am nimic cu nimeni,mai ales cu ei,doar ei parca au ceva cu cei care nu fac parte din comunitatea lor,parca e mafie nu clan.Doar sa isi tempereze comportamentul unii dintre cei care fac parte din comunitate,atat.

Da...tind sa-i dau dreptate lui _micKee_ din simplul motiv ca te-ai bagat ca musca-n lapte ca am eu o problema ca si-a luat haua minus. In 1rimul rand am zis asta inainte sa-si ia minus, in al 2oilea rand am dat un raspuns postarii lui ( deci nu vad de ce te-ar interesa) si noi ne cunoastem de multa vreme, asa ca intelegem altfel decat intelegi tu acel post. Prin raspunsul de mai sus dai dovada de exact ceea ce a scris haua si micKee....mai ramane sa ne intrebi de ce nu mancam pizzetti .....Asa ca stai  jos, nota 4. 

• Upvote 1

De ce cineva ar reclama pe altcineva la WG pentru ca ar fi incalcat o regula de-a lor si apoi ar nega (nu ar recunoaste) acest lucru? In conditiile in care vorbim de cineva anonim care a facut o chestie fara prea mare valoare intrinseca.

Eu daca as reclama pe cineva n-as avea nici cea mai mica problema sa spun ca eu am facut-o. Nu e ca si cum as fi lovit brusc de oprobiul social si exclus din comunitate.

In concluzie nu vad de ce mickee ar minti!

• Upvote 3

Exact, multumesc pt. suport.

Oricum, daca nu s-a observat, nu ma retin in a zice lucrurilor pe fata. Probabil sunt printre cele mai directe persoane de pe aici. Il las pe Krys sa creada ce vrea el, cu toate ca sunt sigur ca stie si el ca vorbeste prostii. Dar defapt, ce mai... chiar nu imi pasa. :))

doar cativa merita respect din Arcan, Yndy si inca vreo 5 sau 6,de ce? stie lumea....

Nu stiu daca asta iti da TIE dreptul sa ii injuri asa din senin,nici nu ma intereseaza,la fel cum nici nu ma intereseaza daca i-au minusuri sau plusuri la postari,dupa cum i-am explicat(raspuns) si domnului Kriss in privat,nimeni nu contesta faptul ca sunt cea mai mare comunitate si tine topul clanurilor romanesti si fac si performanta,bravo lor,doar ca isi strica imaginea din cauza UNOR jucatori care nu stiu sa respecte si au probleme de comportament asa cum mi s-a intamplat si mie,din cauza asta POATE multi au o problema cu ei si se reflecta asupra intregii comunitati. Edited by haua26

Bun ,

Fiind parte din aceasta comunitate inca din decembrie 2014 pot sa expun unele si altele pe aici .

In primul rand lumea are ceva cu ARCAN asa cum au avut si cu LEGEND cand au aparut si cat a tinut , asa cum au fost si DAC injurati la vremea lor si TA-RE huiduiti long time ago .

ARCAN este cel mai bun clan romanesc si cea mai buna comunitate romaneasca indiferent de cat rahat se arunca si indiferent de directia din care vine . 

Din 2014 , ARCAN este tot acolo , sus in topul romanesc si nu numai , chiar daca in jurul lor alte clanuri s-au ridicat si au cazut ei , ARCAN , ramanand neschimbati .

In momentul de fata , pe harta globala si in topul clanurilor romanesti , in special la tier 10 , ARCAN este cunoscut si recunoscut ca un clan foarte puternic .

Din pacate refacerea TA-RE pana in acest moment este un esec  , iar acest lucru il spun cu profund regret  , WTB nu mai exista , CTRL- joaca doar la tier 8 ...intrebarea este cine reprezinta Romania pe acolo ?

Jucatorii din aceasta comunitate injura , corect , uneori injur si eu , sunt aroganti ? ..poate,  sunt buni ? DA.

Are cineva un print screen cu injuraturi dintr-un meci oficial ? nu cred .

Pentru cei ce vor incepe , din nou , cu pupatul in fund al meu referitor la ARCAN , va spun doar atit : Parte din ce este ARCAN astazi este si munca mea si o sa intervin de fiecare data cand cineva se ia de munca mea .

Edited by Awa