Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Se vede ca nu te retii ... Te bucuri de raul altora ... Te tii de reclamatii ... Tu le stii pe toate ...

Nu degeaba esti nr 1 pe lista "Scursurile romanesti din WOT"

Ai mancat maro si urat mirositor ca vai arcanii au ramas fara T-22uri ... realitatea fiind alta ... nici un arcan nu a ramas fara T-22 ... doar Marinu si-a luat BAN PERMANENT, pt tentativa de vanzare de cont, in urma reclamatiei facuta de tine ...

Cand intri constant pe pagina clanului ARCAN sa vezi cine si-a mai luat BAN ... cum te numesti, daca nu scursura  wot ?!

Termina. Asta e numai in mintea ta. :) Daca cineva urmareste discutia, isi da seama exact ce si cum.

Si, te rog, nu-mi decupa vorbele... nu le amesteca dupa cum vrei tu. Intregul topic se regaseste aici, iar cine e interesat (nu inteleg de ce ar mai fi cineva interesat) se poate lamuri citind toata discutia:

http://www.wotromania.ro/forum/topic/3773-cumpar-sr-22-medium/

Edited by _micKee_

Uite liste facute de tine ...

"Marinu21 - pacat ca a luat permanent, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat.
Dracul1na - pacat ca nu a luat ban, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat.
bassesscu - pacat ca a luat numai 48h, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat."

Mai urmeaza sa ne spui ca era altul pe contul tau de wotromania ... 

Si ca ala verifica pagina clanului ARCAN ... ca ala facea liste ... ca altcineva a facut reclamatie la wg ...

Edited by Krys888

Uite liste facute de tine ...

"Marinu21 - pacat ca a luat permanent, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat.

bassesscu - pacat ca a luat numai 48h, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat."

Mai urmeaza sa ne spui ca era altul pe contul tau de wotromania ... 

Si ca ala verifica pagina clanului ARCAN ... ca ala facea liste ... ca altcineva a facut reclamatie la wg ...

Imi asum toate spusele. Ti-am zis doar, nu scoate vorbe din context. Intregul mesaj se gaseste aici: http://www.wotromania.ro/forum/topic/3773-cumpar-sr-22-medium/?p=37560

Nu imi mai bagati vorbe in gura, am explicat exact ce si cum. Daca nu sunteti capabili sa intelegeti, e problema voastra. N-aveti decat sa ma urati, putin imi pasa.

Nu ma bucur de raul altuia (fiecare citeste cu ce intonatie vrea in cap), ma bucur cand WG ia masuri. Nu vreau sa intru in lupta si sa nu pot juca pt. ca pic cu 9 vorbiti sa rigguiasca. Nu vreau sa fie luat acel tanc de toti robotii (aici nu ma refer la cei din Arcan, ci la puhoiul de rosii).

Este vorba despre T22-SR, tanc care in momentul de fata a fost rigguit de 99.99%. Am vazut ca Marinu21 il are si isi vinde contul, i-am verificat contul de curiozitate, am vazut ca e banat. In acelasi timp citeam cum sute de jucatori sunt banati din cauza T22-ului. Am intrat din curiozitate pe wotcs sa vad alaturi de Marinu cine mai are T22-ul  - a aparut bassesscu si Dracul1na. Am prezis ca si astia isi vor lua ban.

N-are nici o treaba LGEND, ARCAN, bunicu', bunica. Vorbim despre jucatorii cu T22-SR. 260-ul ala, e mult mai greu de rigguit plus ca a trecut un an, suficient timp sa faca oricine misiunile (care apropo, sunt parfum pe langa cele de la T22 daca ai tancuri). Daca l-a rigguit careva, poate sa fie si maica-mea... sa il confiste din partea mea. Oricum, 260-ul e deja uitat, nu se va intampla nimic cu el...

Marinu21 - pacat ca a luat permanent, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat.

bassesscu - pacat ca a luat numai 48h, trebuia sa ia 7 zile si T22-ul confiscat.

Daca rigguiam T22-ul, si eu trebuia sa iau 7 zile si T22-ul confiscat.

Orice jucator care a luat T22-ul prin rig trebuia sa ia 7 zile ban si T22-ul confiscat. Astia 3 nu-s cu nimic mai speciali.

V-am zis, atat timp cat nu veniti cu replay pt. misiunea cu 5 killuri date cu arty, nu va crede nici dracu'.

A si zis cineva in topicul asta ca a intrat din greseala la numaratoarea lui bassesscu, deci n-o mai ardeti suspect.

Multa bafta, cred ca am zis tot ce aveam de zis!

Apropo Krys, stiu colegii tai din Arcan ce parere ai tu despre cei care sunt din provincie? Presupun ca multi din Arcan nu sunt din Bucuresti. 

Edited by _micKee_

hai sa ne oprim aici,nu are rost sa lungim vorba pe acest forum. te-am injurat in joc asta e, pt ca scuze no sa imi cer nicodata,cand ma prinzi in joc fa-mi zile negre,nu ma supar,pt ca este doar un joc. iar  legat de clanul 4RCAN,nu voi spune nimic,nu imi spal rufele in public ca uni jucatori de pe acest forum care se cred zei in acest joc.  a...... din 2013 ma tot uit la finalele wot. cati jucatori au ajuns acolo....... doar unul ,Honor,  si cum mai zicea marele Dan.....ramane-ti aproape pentru ca nici nu stiti ce pierdeti. o zi buna

a mai fost un roman dar imi scapa numele ...imi aduc eu aminte

hai sa ne oprim aici,nu are rost sa lungim vorba pe acest forum. te-am injurat in joc asta e, pt ca scuze no sa imi cer nicodata,cand ma prinzi in joc fa-mi zile negre,nu ma supar,pt ca este doar un joc. iar  legat de clanul 4RCAN,nu voi spune nimic,nu imi spal rufele in public ca uni jucatori de pe acest forum care se cred zei in acest joc.  a...... din 2013 ma tot uit la finalele wot. cati jucatori au ajuns acolo....... doar unul ,Honor,  si cum mai zicea marele Dan.....ramane-ti aproape pentru ca nici nu stiti ce pierdeti. o zi buna

Erai nervos, ai jignit, asta e, sa fii sanatos ... ulterior te-am jignit si eu  ...Stai calm ca nu vrea nimeni scuze ...

Edited by Krys888

a mai fost un roman dar imi scapa numele ...imi aduc eu aminte

Bishop, din Wombats, e roman de peste Prut.

• Upvote 1

Imi asum toate spusele. Ti-am zis doar, nu scoate vorbe din context.

Da ... pe toate paginile de pe acel topic  se vede cine esti si ce esti ...  un frustrat, un invidios, un sifon ...

Si ala nu e singurul topic ... mai e si topicul  in care Marinu isi bagase contul la vanzare ... Daca vrei il cautam ...

ps: nu o da in diverse cu mine, nu e loc ... dar tu poti insista ... si asa multi si-au luat popcornul in brate

Edited by Krys888

Da ... pe toate paginile de pe acel topic  se vede cine esti si ce esti ...  un frustrat, un invidios, un sifon ...

Si ala nu e singurul topic ... mai e si topicul  in care Marinu isi bagase contul la vanzare ... Daca vrei il cautam ...

ps: nu o da in diverse cu mine, nu e loc ... dar tu poti insista ... si asa multi si-au luat popcornul in brate

Eu tind sa cred opusul. :) Singurul care face spume pe aici esti tu. :)) Eu ma amuz pentru ca scot ce e mai rau din tine si iti dai arama pe fata prin topicurile astea. Cine are suficient crier, intelege exact postarile mele. Continua, te rog. Mai injura, mai baga vorbe in gura, mai zi minciuni. Sa vedem pana unde la ce nivel poate ajunge un membru Arcan. 

Sa vedem pana unde la ce nivel poate ajunge un membru Arcan. 

Indiferent ce ar zice si ce ar face un membru ARCAN, nu are cum sa ajunga atat de jos ca tine ... tu esti fundul ...

Mai stii pe cineva sa fi facut vreodata ce ai facut tu ?! ... Sa verifici ce tancuri au arcanii ?! ... Sa verifici ce ban-uri au primit arcanii ?!...

Ti-am mai zis ...  mai josnic ca tine, nu are cum sa fie altul ... esti inegalabil ...

Ma bucur. :)))))

Ma bucur enorm ca am creat ura asta in tine pentru mine. Ma bucur enorm ca iti consumi atata energie. Ma face sa ma simt satisfacut. Mai ales ca a fost alimentata de ceva ce n-am facut, asa ca nici n-a trebuit sa depun prea mult efort. Si daca sunt considerat de tine "cea mai mare scursura" sau de Arcan sau de oricare alt anonim, ce? Ce patesc? Daca sunt pe "lista neagra a arcanilor" (scuza-ma, dar ma prapadesc de ras cand aud termenul), ce patesc? Ce se intampla? :))))))

Continua, te rog.

Edited by _micKee_

Eu tind sa cred opusul. :) Singurul care face spume pe aici esti tu. :)) Eu ma amuz pentru ca scot ce e mai rau din tine si iti dai arama pe fata prin topicurile astea. Cine are suficient crier, intelege exact postarile mele. Continua, te rog. Mai injura, mai baga vorbe in gura, mai zi minciuni. Sa vedem pana unde la ce nivel poate ajunge un membru Arcan

Nu prea inteleg faza cu membru Arcan , adica ce legatura are discutia voastra cu Arcan ? Daca era in TA-RE mentionai la fel ? 

Eu am tot explicat si macar de la tine aveam pretentia ca ai inteles :

Actiunile unui individ nu reprezinta actiunile natiunii / edniei / credintei din care face parte !

Edited by Awa

Apropo, omul zice ca din cauza mea nu stiu care a luat ban, dar ma invita in Arcan acum cateva zile. L-a pus pe altul sa ma contacteze pentru ca el n-avea curaj. La fel cum pe TS n-a avut niciodata curaj sa-mi zica nimic, si de abia ii auzeam vocea daca eram pe canal. Bine inteles ca i-am refuzat cand au venit cu propunerea, pentru ca eu nu uitasem caracterul lui si a catorva din faimosul Arcan.

Legat de faptul, cine sta cu ochii pe cine, si cine verifica: Am primit invite in Arcan la mai putin de 30 min de cand am parasit TA-RE.

Cam ciudat sa ma vrei in Arcan, dupa ce am facut, nu?

arcan.pngarcan.pngarcan.png

Nu prea inteleg faza cu membru Arcan , adica ce legatura are discutia voastra cu Arcan ? Daca era in TA-RE mentionai la fel ? 

Eu am tot explicat si macar de la tine aveam pretentia ca ai inteles :

Actiunile unui individ nu reprezinta actiunile natiunii / edniei / credintei din care face parte !

O dau cu "membru Arcan" pentru ca respectivul e fanatic Arcan si e un mare reprezentant al comunitatii Arcan aici pe forum. Cred ca am zis in mai multe postari ca n-am nimic cu Arcan overall, ci doar cu cativa Arcani. Asta i-am transmis si "recruiterului". Pana la urma, un clan nu e reprezentat de membrii sai? Fie buni, fie rai? Caracterul unui Arcan se poate afla la ambii poli. Krys fiind un membru Arcan, poate ridica stafeta de "cel mai scarbos membru Arcan" la un nivel inimaginabil, iar asta se intampla exact acum. Scot sistematic tot ce e mai rau din el. Din 100 de membrii, poate 99 sunt ok... ala, unul, singurul scarbos, e tot membru Arcan pana la urma. Ridica stafeta pentru clan. Numele "Arcan" se poate inlocui cu orice nume de clan din joc. Cu toate astea, inca n-am intalnit personaje care sa se ridice la nivelul lui Krys. Oamenii in general sunt ok, si nu exista discrepante atat de mari in comportament.

post-9709-0-19421000-1465927634_thumb.png

Edited by _micKee_

Apropo, omul zice ca din cauza mea nu stiu care a luat ban, dar ma invita in Arcan acum cateva zile. L-a pus pe altul sa ma contacteze pentru ca el n-avea curaj. La fel cum pe TS n-a avut niciodata curaj sa-mi zica nimic, si de abia ii auzeam vocea daca eram pe canal. Bine inteles ca i-am injurat cand au venit cu propunerea, pentru ca eu nu uitasem caracterul lui si a catorva din faimosul Arcan.

Legat de faptul, cine sta cu ochii pe cine, si cine verifica: Am primit invite in Arcan la mai putin de 30 min de cand am parasit TA-RE.

Cam ciudat sa ma vrei in Arcan, dupa ce am facut, nu?

attachicon.gifarcan.pngattachicon.gifarcan.pngattachicon.gifarcan.png

Tu chiar nu pricepi ? Citeste  paginile/postarile anterioare ...

Nu participi la CW, nu participi la SH ... LOGIC  ca te luam sa ne facem treaba cu tine ... sa fii la numar pt o perioada ...

L-am pus pe altul sa te contacteze pt ca nu aveam curaj ?! ... lol

Sifonule ... am ban-chat pt 30 de zile ...

Sa-ti zic ceva pe TS ? Pai ce sa-ti zic pe TS ?! ... si care TS ? ...

Tu faci parte din categoria playeri autisti ... care intra pe TS o data la saptamana pt 30 de minute ...

Ai primit invite in Arcan la mai putin de 30 min de cand ai parasit TA-RE   ?! Logic ... Normal ... Eu sunt recrutor ...

Nu exista player roman cu wn 2000+  , care sa indeplineasca cerintele clanului si care sa nu primeasca invite+mesaj la  30, maxim 180 de minute de cand a iesit din clan ...

Tu crezi ca ai fost singurul ?  Mesaj/Invite ati primit toti 3 ... danytuky, micKee_REST, denys34 ... toti 3 care ati parasit TA-RE in acea zi ...

Edited by Krys888

Hai, schimba acum.

Nu joc CW/SH cu zlabi. De exemplu cu DAC_Liber in echipa. Un om care face facehug cu inamicul 1 shot 3v1 ca sa i confere cover, apoi moare. Pana mea, aveam la SH-uri 90% WR... acum 84%. Mi-am stricat WR-ul in echipe slabe, cu jucatori slabi, unul dintre acestia fiind DAC_Liber. Omu' chiar n-are nicio treaba. Nu va uitati ca e albastru. Omu' e reroll alabastru - deci echivalentul unui galben/verde cu multe lupte. E de nu stiu cati ani in Arcan, un clan super bun dupa parerea lui, iar asta inseamna ca n-a jucat in echipe slabe. 2500 SH-uri date de el, 58% win rate. Si-mi zice mie ca sunt autist in SH-uri. Care am DPG in SH-uri cu 60% mai mare si winrate cu 30% mai mare decat el. Da, nu-mi zi ca o dai la tier 6, ca acolo trebuia sa ai 100% WR. SH-urile mele sunt date in mare parte la tier 8, pt. credite. Nu try-hard ca tine in IS-3.

Pe TS sunt mereu cand joc CW/SH. Nici nu am jucat vreodata SH/CW fara TS.

In ultima luna am jucat foarte putin WOT. Na, mai am si alte treburi, nu pot trai numai in joc. Dar nu inteleg, care e problema ta?

Edited by _micKee_

Tu incerci sa aplici cu mine "Dama cu camelii" ... dar ti-am mai zis ...  nu e loc ...

Vrei sa o dai in diverse ... sa distragi atentia ...  dar nu merge ... nu mai merge ...

Tu nu erai recrutor  ca sa verifici pagina  clanului ARCAN  ... in cautare de playeri fara clan ... tu erai  doar un ividios ... erai doar frustrat ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are T-22 ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are  260 ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are BAN ...

Edited by Krys888

Tu incerci sa aplici cu mine "Dama cu camelii" ... dar ti-am mai zis ...  nu e loc ...

Vrei sa o dai in diverse ... sa distragi atentia ...  dar nu merge ... nu mai merge ...

Tu nu erai recrutor  ca sa verifici pagina  clanului ARCAN  .... tu erai  doar un ividios ... erai doar frustrat ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are T-22 ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are  260 ...

Se vede clar  din mesajele tale  ca ai verificat pagina clanului ARCAN ca  sa vezi cine are BAN ...

Asa, si? Cand citesti pe armoredpatrol ca se baneaza rigg-ul la T22, nu esti curios daca si-a luat lumea ban? Ce, n-am voie sa verific?

Slabule, tu arunci cu noroi, eu iti inchid gura la orice ai zice. De asta se muta discutia. Ca tu o duci in directia aia.  :)

Edited by _micKee_