Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Si de ce m-ai invitat in Arcan daca sunt dracul intruchipat? Ah, da, credeai ca am uitat ce gogomanii ziceai despre mine pe aici. De asta. Nu ca sa ies la numar. Credeai ca am uitat si ca te-am iertat. V-am refuzat pentru ca nu joc alaturi de persoane de tipul tau. Nu doresc asocierea aceasta.

Oricum, ma bucur nespus de mult de aceasta discutie. Sper sa nu o stearga nimeni. Mi-am propus sa scot la iveala caracterul tau, si mi-a iesit cu brio. Aminteste-ti cine a re-amintit de Marinu aici. Nu cumva eu? Bine ai picat in capcana. Acum oricine citeste topicul isi poate face o parere despre tine, si Arcan... ca doar ii reprezinti vehement. :)))))) Of, of... Probabil nici colegilor tai nu le place ce postezi pe aici, dar ce sa-ti faca... te accepta asa cum esti si indura rusinea adusa clanului de catre tine. Uscaturi in Arcan? Aveti aici exemplul perfect. Cititori, va rog nu-i generalizati ca dupa imi sar toti in cap! :))))) Victima e Krys.

LATER EDIT: WTF am i doing? Cred ca sunt psihopat. :)

Edited by _micKee_

Ramai acelasi  frustrat ... iti dai cu parerea ... ai impresia ca stii totul ... dar de fapt nu stii nimic ...

Te doare de win rate-ul meu de la SH ?

Acel win rate la SH , e de doar 60%  din cauza  blaturilor care mergeau facute candva ...

Cand se dadea drumul la bani si faceai rapid milioane ... dar ce sa stii tu ... un autist ...

La blaturi  win rate-ul era de 50% ...

ERA un BUG , exploatat de baietii destepti ...

Nu te umfla aiurea ... stii  doar ca ai fost doar un paharnic, un numar, in absolut toate clanurile prin care ai trecut ... peste tot ai fost fix nimeni

CE LEGATURA ARE WIN RATE-UL MEU LA  SH CU FAPTUL CA ESTI UN SIFON CARE L-AI LASAT PE MARINU FARA CONT ?!

Edited by Krys888

Unul provoaca, altul arunca inapoi, ora aruncatorului cu cacat continua, in direct si in reluare(tot de la nea Dan ala din parnaie).

• Upvote 1

Krys888, cu parere de rau, dar prin limbajul provocator si presarat cu injurii nu faci decat sa alimentezi teoria conform careia comunitatea din care faci parte are, in general, un comportament inadecvat din punct de vedere al altruismului si al limbajului , in comunitatea romaneasca de wot. 

Faptul ca sunteti pe primul loc in clasament, datorita performatelor de care ar trebui sa fiti mandri ( si sigur sunteti) si a stabilitatii in timp ar trebui sa reflecte alte chestii ( nu stau sa le insir...sunt sigur ca iti dai seama si singur).

Ai un punct warn pentru limbaj !

• Upvote 3

Krys888, cu parere de rau, dar prin limbajul provocator si presarat cu injurii nu faci decat sa alimentezi teoria conform careia comunitatea din care faci parte are, in general, un comportament inadecvat din punct de vedere al altruismului si al limbajului , in comunitatea romaneasca de wot

Tu judeci un clan dupa un player ?!

Tu ai o parere despre mine ... buna sau rea ... nu conteaza ... dar ce legatura are comunitatea ?!

Conform rationamentului tau, eu are trebui sa afirm ca toate clanurile prin care ai fost, au fost clanuri de BOTI, din moment ce iti lipsesc din garaj tancuri ca si Obj 907, T95E sau M60 sau VK ... nu am vazut nici macar IS-5 sau Chieftain ...

Poate ca asa o fi ... sau nu ... dar eu nu imi permit sa afirm asta ... ca nu am cum sa judec un clan, dupa un player ...

Asi putea sa afirm in schimb de tine, ca din moment ce nu ai macar 2-3 din  tancurile specificate mai sus ... ai fost un BOT, bagat asa numar, ignorat de comunitatile din care ai facut parte ...

Intelegi ideea cu generalizatul ? ...

Poate ca nu a fost cel mai bun exemplu ... si poate umbrit de invidie o sa o consideri un atack la persoana ...

Dar a fost doar un exemplu ...

Edited by Krys888

Omul nu se opreste in a se face de rusine! Hahahhahahah!

Mai las aici o vorba inteleapta zisa de domnul DAC_Llber, legata de boti, unicum, statistici, realizari in WOT, etc. si am incheiat. Luati si va amuzati! I rest my case.

Deci Catalin, ai grija... daca erai super unicum cu absolut toate tancurile din campanii iti trimitea acest mesaj privat! :)))))))

bahahha.png

Nu te umfla aiurea ... stii  doar ca ai fost doar un paharnic, un numar, in absolut toate clanurile prin care ai trecut ... peste tot ai fost fix nimeni

post-9709-0-62086600-1465933290_thumb.png

Edited by _micKee_
  • Upvote 1

micKee_REST ...

hahahhaha

micKee_REST  tu cred ca te amuzi de foame ...  te ia rasul/plansul cand te uiti la cati bani ai in buzunar ...

nu mai merge cersetoria prin UK  ? Esti pe ajutor de somaj ?!

Nu de alta dar vad ca postezi pe forum si dimineata si la pranz si dupa amiaza si seara ...

M-ai prins!

Ce ti-ai zis ... o dau in diverse ... in tancuri ... in mesaje private ...  sa abat discutia de la ce am facut candva ...

Lumea nu o sa te uite nici o data sifonule ca l-ai lasat pe Marinu fara cont, doar din invidie pt ca el avea T-22 si tu nu ...

Poti repeta de cate ori vrei. :)) Inca n-ai inteles ca nu ai dovezi si nu te crede nimeni. Esti de pe vremea cand se ardeau vrajitoare.

Gata, m-am saturat. De acum te ignor, pentru ca si asa nu insemni nimic si nu imi pasa ce crezi tu sau oricine. Ti-am oferit mult prea multa atentie, dar macar m-am amuzat.

Edited by _micKee_

Nu Kryss888...daca asta e concluzia ta, nu pot pune decat ca-mi pare rau ca m-am facut gresit inteles.

Inca odata, te rog sa incetezi cu limbajul agresiv si cu jignirile.

Multumesc pentru intelegerea de care sper sa dai dovada.

_micKee_...noroc ca nu mai dau 2 bani pe joc si culorile wn8-ului de ceva vreme. M bucur ca joc "pe graba", doar sa dau 1-2 meciuri pe zi, cand prind 5 minute libere. De fapt, ma bucur ca sunt atat de ocupat incat nu mai am timp de joc "serios"

_micKee_...noroc ca nu mai dau 2 bani pe joc si culorile wn8-ului de ceva vreme. M bucur ca joc "pe graba", doar sa dau 1-2 meciuri pe zi, cand prind 5 minute libere. De fapt, ma bucur ca sunt atat de ocupat incat nu mai am timp de joc "serios"

La fel si eu :)

Tu ??? tuuuuuu??? tu esti un statpadder care umbla numa' dupa statistici in meciuri ...esti mov pe recente ( pe ultimele 1000 si ceva de lupte)...MOV MA....rusine....auzi...mov....... :P

:))) de aia mor primul,ca sunt un statpadder la dat hp(de la mine):)),music boot-ul ala al tau ma baga in transa:)),cand te gandesti ca mi-a mancat zilele tvp-ul ala de 8,am o luna de cand il grinduiesc :))))) si cred ca ma apuca craciunul :(

Ps:mai descretim si noi fruntile pe aici:))

Edited by haua26

Eu cred ca este pacat sa va certati din cauza acestui joc ! Ar trebui sa fie 4 fun  :)!!!! Nu credeti ca sunt suficiente probleme in real life ca si in aceasta mizerie de joc sa aducem tot ambitii si frustrari aiurea? Nu suntem toti din arcan niste nesimtiti, eu am 40 de ani si suficienta minte incat sa nu dau 2-3 bani pe faptul ca ma injura unul in joc sau eu pe el !  Recunosc ca mai fac asta si eu :)! Din aceste discutii nu va castiga cineva pentru ca sunt virtuale, dar daca un jucator a ramas fara cont asta mi se pare total nepotrivit! Sper sa nu fie real pentru ca dovedeste lipsa de creier din partea celui care a facut acest lucru! HAVE FUN !

• Upvote 1