Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Baiatul asta kryss, daca ar fi trait intr-o alta conjuctura, la cat de agresiv este, cred ca ar fi fost unul dintr-aia de se arunca in aer sa ia cat mai multi infideli cu el, pentru gloria lui Alah.

Edited by Bronn
  • Upvote 1

TVP....grind greu ?  Si ma indemna caciulitza sa incep si eu linia aia ca e cea mai simpla de grinduit si cea mai placuta din joc....un masochist, nu ?!

Salut,

Mi-am facut cont special pentru a posta un replay cu cel mai mizerabil user pe care mi-a fost dat sa-l intalnesc in vreun joc. Intamplator sau nu, este roman.

Am urcat replay-ul aici pentru cine vrea sa se manjeasca cu mizerie umana pura:  http://wotreplays.com/site/2758871#erlenberg-eldexxo-t-62a

Povestea e asa:

In echipa cu mine mai erau 2 romani: _HHH_ (arcan - grille 15) si airedin (cretinul in discutie - t-54 ltwt).  Eu mor destul de repede si incep sa scrolez printre playeri. Dupa ce moare airedin incepe sa faca ping agresiv (pe la minutul 10:00) de vreo 50 de ori pe _HHH_. Imi inchipui ca ii reprosa ca sta la camp si trage de la distanta. (Intr-un grille 15 ! ce chestie !)

La 8:55 incepe sa detalieze cu exactitate inamicilor pozitia tancurilor friendly. (Am atasat screens)  Aparent avea o mare boala pe userul de la arcan, se vede si in chat.

Cu ajutorul instructiunilor precise ale lui airedin se ajunge la 14 - 14. (desi ar fi fost easy win de mult, altfel).  

Jocul se termina cand _HHH_ e omorat de obj 263 inamic dupa ce capeaza la 100%. Tradatorul jegos ii raportase exact dupa ce casa sta si unde sa traga. 

De cand joc (orice) n-am vazut asemenea jigodie umana. Ce as putea face mai mult ca sa-si ia ban permanent? 

Thx.

post-17144-0-13325300-1466074137_thumb.jpg

post-17144-0-71538000-1466074137_thumb.jpg

nu dati vina doar pe unii jucatori care au fost in comunitatea Arcan, din comunitate, de acolo pleaca problema ,de acolo ies unii oameni cu boala pe tot ce inseamna Arcan,eu am boala doar pe 5 din iei ,si nu ma feresc sa o spun ,de vor fi cu mine in echipa,voi face tot posibil sa le stric meciul sau seara,de sunt in echipa adversa,chear de voi campa 14 min,dar ,doar pe ei voi sta cu ochii.  O zi buna

fi rau , razbunate ...arata cine e barbatul ..LOL

nu dati vina doar pe unii jucatori care au fost in comunitatea Arcan, din comunitate, de acolo pleaca problema ,de acolo ies unii oameni cu boala pe tot ce inseamna Arcan,eu am boala doar pe 5 din iei ,si nu ma feresc sa o spun ,de vor fi cu mine in echipa,voi face tot posibil sa le stric meciul sau seara,de sunt in echipa adversa,chear de voi campa 14 min,dar ,doar pe ei voi sta cu ochii.  O zi buna

Adica fie ca esti sau nu in echipa cu ei, vei face tot posibilul sa pierzi meciul pentru tine si toti din echipa ta.  Bai, da... e o treaba..

Poate nu sunt eu la curent cu evenimentele, dar nu stiu ce ar fi putut face oamenii astia ca sa provoace atata ranchiuna inutila. 

A fost in 4RCAN.....

Cine, tipu ala?  Recruteaza cartofi eterni din aia?

Edited by eldexxo

spam nu a facut mai deloc (eu am reusit sa fac o data 10 min ,restul pana in 5 min nu se pun la mine).

mai mult de 10 zile ban pe chat nu au cum sa ii dea,eu asa am acum.si am dat detalii mai precise(am toata harta gradata din 10 in 10 metri,deci sansa sa scapi 0. ,am sa revin cu printul  sa vezi.

si bafta lui ca a reusit sa va invinga.

Ok, am inteles cu cine vorbesc.

Eu m-am mirat cand am dat peste asemenea specimen si mi-am facut cont ca sa impartasesc uimirea mea...si aici am dat peste ta'su. :D

Bafta in continuare.

• Upvote 1

nu tata,imi platesc datoriile ... le distrug pe ale unora care sunt in lista neagra.

acest joc nu merita mai nimic,insa unii oameni joaca de parca ar fi totul in viata lor.

Pentru cineva pentru care jocul asta nu e totul in viata, tu ai niste liste negre si niste datorii de platit...chestii importante. Nu stiu daca sesizezi ipocrizia.

Cum se spune corect? Sulemenita sau sulimenita? Joci cu toate fardurile alea in joc? Nu crapa? Joci mult GO?

nu sunt ipocrit, daca mas intalni cu tine in 10 lupte .si din 10 ,8 ma bagi in mama,si toata cele,sa fii sigur ca te-am bagat in cap,si cant te vad noi fi prost sa tac.        acum sa trecem la alt ceva, daca ti-as trimete toate printurile de ce am fost banat,si toate motivele,ai crede ca wot-ul este nebun ca nu imi da ban permanent,  insa banii vorbesc,si vb bine de tot,10 euro o data la 2 luni face minuni,si astia inchid ochii aproape la orice. o seara buna

I-ai ginit tu pe astia de la wargaming, ai gasit reteta succesului. Tu faci prostioare prin joc si pt 10 euro la 2 luni ei fac pe nevazatorii.

Saracii community managers or fi vrut sa te baneze permanent, dar le-a zis kislyi in persoana sa te crute, ca nu mai are cu ce sa ia de mancare la copilasi.

Ori ai undeva in jur de 15 ani, ori ai ceva la capsor.. :D

• Upvote 1

iaaaa...frana...de Victoras nu se ia nimeni ca ma supar ( mi-a promis 10.000 de gold pe luna daca il apar de oamenii rai de pe forumul wotromania..dar ramane intre noi asta)

Ai un punct warn pentru off-topic si pentru comportamentul  afisat. Si te mai rog sa inchei daca nu ai ceva de sus "pe subiect". Nu intereseaza pe nimeni cat de sanatos la cap esti, cu atat mai putin pozitia ta fata de wg sau de atentate...etc.

Catalineee...pai el e SUBIECTUL acestui forum cum sa inceteze ??? se incadreaza perfect in titlul topicului din punctul meu de vedere .

Hm! Pe langa rng a mai aparut un dusman extrem de periculos in joc. I se zice DDR. Nu, nu este memoria de la calculator si nici Republica Democrata Germana. Este prescurtarea jucatorului Dan Dragnea. De vei avea ghinionul sa fii in echipa cu niste arcani sau cu el in echipa si arcanii adversari vei avea meciul f...t. Pt ca vei juca in echipa de 13 sau 12, pt ca el, va fi ocupat cu vreun arcan sau va campa in spate la arty sau dupa linia rosie.

Deci dupa mintea ta e bine ca le f...i jocul celor 5 dar nu te gandesti la restul din echipe. Ce inseamna aia 5 pt tine vei deveni tu pentru sute de jucatori.

Comunitatea romaneasca mereu surprinzatoare.

enhanced-buzz-13388-1346276563-4.jpg