Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Atragi atentia la oameni ca nu au facut bine pluton si .....tipic romanesc........mai au si statistici de "unicumi"

post-9000-0-72883900-1466334928_thumb.jpgpost-9000-0-14640700-1466334933_thumb.jpg

salutare !! azi am aflat de la un prieten de joc o poveste interesanta.. alpinica un vechi jucator de wot a patit-o.. contul i-a fost furat de comandantul clanului l-crw: last_Ghost .. i-a dat contul sa joace , alpinica i-a spus ca nu mai are nevoie de el momentan.. dar el a schimbat parola si nr de tel.. cand alpinica a cerut contul inapoi , marele cacanar last_ghost nu a mai vrut sa-l dea inapoi.. deci atentie mare cu cei din clanul LUCKY-THIEF !!!!

Edited by low_rider

Care ghost,comandantul clanului lucky-crew,din fostul nos-r?pe alpinica il stiu la fel si pe ghost.WTF

dar el a schimbat parola si nr de tel.. 

Ca sa schimbi numarul de telefon, nu-ti trebuie codul trimis pe numarul vechi?!

Ceva nu se leaga! 

salutare !! azi am aflat de la un prieten de joc o poveste interesanta.. alpinica un vechi jucator de wot a patit-o.. contul i-a fost furat de comandantul clanului l-crw: last_Ghost .. i-a dat contul sa joace , alpinica i-a spus ca nu mai are nevoie de el momentan.. dar el a schimbat parola si nr de tel.. cand alpinica a cerut contul inapoi , marele cacanar last_ghost nu a mai vrut sa-l dea inapoi.. deci atentie mare cu cei din clanul LUCKY-THIEF !!!!

Ai dovezi ? Sau doar ti-a spus un prieten ca i-a spus un prieten care stie de la un prieten ? 

Cand faci afirmatii de genul asta ar trebui sa vii cu dovezi solide....altfel, de la un utilizator cu 5 postari, nu prezinta credibilitate (repet, fara dovezi). Si eu il stiu pe Ghost de vreo 2 ani ( in lumea wot) si nu mi-a lasat nici un moment impresia ca ar fi in stare de asa enormitate. El are un cont ok, cu tot ce vrei in materie de tancuri premium, cu wn8 de unicum ( reroll, dar un reroll reusit)...asa ca...asteptam dovezi.

Ca sa "furi" contul cuiva, ai nevoie si de adresa de e-mail atasata contului...

salut.. alpinica si-a recuperat contul azi.. contul a fost deblocat si sa facut  roll-back pana pe data de 8 iunie..

daca nu credeti povestea va prezint cateva screenuri..si alpinica a zis ca face acum tiket ca sa-i baneze contul cacanarului de ghost!!

o sa revin cu screenurile imediat

Edited by low_rider

.http://img.plici.ro/image/j5Z

http://img.plici.ro/image/j52

http://img.plici.ro/image/j5D

http://img.plici.ro/image/j5I

deci asta i-a dat contul sa se joace , ca dupa reroll lui de succes nu mai avea tancuri suficiente, a jucat 100 batalii si nu i-a mai dat contul inapoi pe motiv ca  a muncit.. 100 battle si asta avea 18k pe cont.. a vandut si p[anther 8,8 si alte tancuri de 10 .. deci indiferent ce spuneti last_gh0sT nu este decat un hot cacanar si fripturist !!!

http://img.plici.ro/image/j5S

va salut!!

Edited by low_rider

Da'  ce are cu cutia de viteze Tiptronic ? Sa-i transmiti ca  nu e un monument de fiabilitate . :)

Una peste alta, daca cineva nu a muncit foarte mult sa "deseneze" screen-shot-urile, se pare ca asa ar fi. O sa ma interesez si eu...

N-am prea inteles fraza cu keyloger. Cam de acolo crezi ca ti se trage? Daca te rog frumos poti sa explici?(nu ma descurc asa bine in engleza...)

N-am prea inteles fraza cu keyloger. Cam de acolo crezi ca ti se trage? Daca te rog frumos poti sa explici?(nu ma descurc asa bine in engleza...)

A bagat la inaintare faza cu keylogger-ul ca era de porc daca afirma in fata celor de la suport ca a dat contul de buna voie(sau ca l-a vandut) cu tot cu mail.

Una peste alta, daca cineva nu a muncit foarte mult sa "deseneze" screen-shot-urile, se pare ca asa ar fi. O sa ma interesez si eu...

De "desenat", putin probabil.

Din cate am inteles eu din printuri, last_ghost a primit contul alpinica, mai mult sau mai putin gratis, cu tot cu mail si posibilitatea schimbarii numarului de telefon. 

Acum sunt mai multe variante:

-last_ghost a luat contul pentru a se folosi de tancuri in CW/detasamente/etc gratis.

-last_ghost a dat pe cont gold din visteria clanului sau bani reali si acum si-a luat teapa.

-lui alpinica i-a revenit pofta de joaca si isi vrea contul inapoi, oferit gratuit lui last_ghost...cu toate ca initial i-a zis ca poate sa-l pastreze

-alpinica tocmai i-a dat teapa lui last_ghost.

Am ascultat(citit) varianta lui alpinica, e indicat sa vina si last_ghost sa zica si varianta lui.

Edited by Patria_Hotilor

Dupa cum il stiu eu pe ghost,nu va incerca sa vina cu variante,nu e genul,asa cum nu e nici genul lui sa faca lucruri dinastea,cred ca si-a luat teapa ghost.Pe cand despre alpinica nu stiu ce sa zic.Dar tu low_rider,ce hram porti,de ce nu a venit alpinica sa se planga,cred ca tu ai scris aici doar din auzite,dar le-ai potrivit aiurea.Poate i s-a dat contul de tot din prima lui ghost si tu habar nu ai si acum a venit alpinica si il vrea inapoi si doar asta ti-a zis,eu imi bagam ceva in el de cont.

ihi....e o varianta la fel de pertinenta. Vorba ta, nu putem trage niste concluzii doar din expunere unei singure parti. Cum am zis si mai sus, totusi inclin sa cred ca ghost nu e capabil de asa ceva.