Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

PS: lasa africa, mai vino pe ts la un teambattle, sa vedem daca mai stii sa misti :)

Am ruginit, trec pe 30, nevasta, copil, putin timp liber pentru WoT... In formatul actual, team-battle-ul mi se pare idem cu CS-ul: n-ai reflexe, nu dai head-shot ci iei head-shot... Iar eu nu mai am 18 ani...

• Upvote 2

nu stiu nici un jucator roman in PTS sa merite sa intre in FAME :))) e normal sa fie refuzati...sunt praf toti. sa ramana in PTS pe care ii alergam pe harta cu FAME acum 2-3 sapt

imi place logica ta...dc tu esti un roman frustrat ca nu a putut sa intre in fame cu reroll-ul lui ratat, inseamna ca si ceilalti din NOS sunt la fel nu?

imi place logica ta...dc tu esti un roman frustrat ca nu a putut sa intre in fame cu reroll-ul lui ratat, inseamna ca si ceilalti din NOS sunt la fel nu?

Se pare ca si tu vorbesti putin pe langa: eu nu mi-am dorit niciodata sa intru in [FAME]. Mi-am dorit sa joc intr-un clan romanesc sau intr-un clan care sa aiba o echipa romaneasca pentru CW. In momentul de fata am gasit unul...

N-are rost sa intram in polemici, daca incep sa joc exclusiv cu T62 sau 50M, o sa trec de 3k WN8. Dar in ultimul timp am dat pedala la SU-101 si M103 stoc...

Oricum, din postarile tale reiese un orgoliu si o grandomanie care-ti da pe dinafara. Lucru evident, tipic [FAME], si nu-s singurul care sustine asta (Huitzilopochtli09 a ramas cu o impresie proasta despre jucatorii [FAME] vs. cei din [EFE]).

Special pentru tine: ma consider un jucator decent, cu zile bune si zile proaste si nici nu vreau mai mult. Pentru mine e perfect asa.

No acuma sa vedem cand incep sa si le masoare ... :)

Multi jucatori buni din RO nu intra in clanuri internationale pentru un motiv banal .... ca si "skill" nu au nici o treaba cu o limba straina... si fara nu prea merge :)

Zamo, hai pe ts si vorbim cat vrei tu, ca aici toti avem gura mare.. cica. Vad ca ai ceva de vorbit cu mine si asta e foarte ciudat, am avut ocazia amandoi sa vorbin oricat acum ceva timp chiar pe fostul Ts fame, si cred ca ai scos maxim 2 cuvinte prin acel microfon.. deschizi o topica in care subiectul principal este: ,,romanii fura gold deoarece sunt saraci" cand de fapt tu esti cel care si-a vandut contul de curand.. nu intereseaza pe nimeni motivele si nici nu cred ca ti-e frica sa o recunosti.. Mi-ar fi rusine sa deschid un topic ca asta: ,,NOS e un clan din care se fura foarte usor gold.. " si hai sa arunc cu rahat si in altii ca sa ma simt bine (chiar daca o faci in necunostiinta de cauza).. sa nu mai zic ca jucatorii din PTS mai putin LiveIT ( ma refer strict la cei romani) sunt praf, si ti-o poate spune chiar el personal.

Alexandre, cu tine chiar n-am ce vorbi. Te sti tu foarte bine (n-are loc nimeni de gura ta si nu-s genu' care sa se ia de copii). Eu mi-am vandut contul pentru ca am vrut sa ma las de WoT definitiv si m-am lasat... pentru vreo 2-3 luni...  :ph34r:

Am reinceput sa joc WoT si din lipsa de timp si rabdare, am investit bani sa cresc tancurile incepand de la nivel 8.

Macar poti raspunde personal la o intrebare: i-ai dat sau nu afara pe cei din [FAME] de pe contul unui executiv?  :)

Parca ai zis ca n-ai ce vorbi cu mine si totusi in continuare te contrazici singur.. Apropo am auzit ca in NOS se da mult gold, cate 16k de persoana if u know what i mean. Restul lucrurilor nu te privesc..

Eu sunt un om caruia ii place sa urmareasca dramele din WOT si va citesc pe toti cei ce v-ati dat cu parerea pe aici, jucatori foarte buni, bravo voua, desi nu prea cred ca aduce ceva discutiei sa va masurati e-peen-ul.

Ce mi se pare mie interesant este ca nu se discuta motivul principal pentru care se intampla chestiile astea - schimbul de conturi.

Stiu din experienta directa ca se practica si din cate vad se practica si in clanurile bune si foarte bune. Cat timp sunteti de acord cu asa ceva, este normal sa se intample astfel de chestii.

Parolele sunt secrete exact din acest motiv, daca sunt oameni care inca nu au inteles, o vor intelege in viitor.

Alt punct este legat de goldul din visteria clanurilor. In opinia mea nu exista nici un motiv ca un clan sa aiba in visterie mai mult decat o saptamana de venit. Inteleg ca este mai simplu sa se faca alocarea lunar, dar daca tot pierde cineva vremea cu gestionarea si alocarea de gold, atunci poate sa o faca si o data pe saptamana.

• Upvote 2

Apropo am auzit ca in NOS se da mult gold, cate 16k de persoana if u know what i mean.

Salariile ne permit cel putin incarcarea contului premium lunar, if u know what i mean...

Restul lucrurilor nu te privesc..

Multumesc pentru confirmare: "Macar poti raspunde personal la o intrebare: i-ai dat sau nu afara pe cei din [FAME] de pe contul unui executiv?"

Pe tema subiectului, dupa o lovitura in spate la E-100, m-am trezit in chat cu un mesaj de genul:

shot_003.jpg

shot_004.jpg

shot_005.jpg

Si alte mesaje de genul de la respectivul jucator pe parcursul meciului... (pentru cine nu stie, ''gypsies'' se traduce ''tigani'').

Copii... sau din aia maturizati tarziu .. :) report si lasa-i in durerea lor :)

Zice ca nu ai net ... ce nu stie prostul este ca RO sta muuuuult peste media vitezei de net europene .. chiar pe primul loc de fapt. 

Partea cu afisatul locatiei jucatorului este cam pe langa ... WOT o ia dupa limba in care este instalat jocul si nu dupa IP .. mie imi apare steagul UK :)

Cine imi sterge postarile???

Eu n-am sters nimic. Unu' din ceilalti moderatori (sau chiar admini), nu stiu care... :ph34r:

Rugamintea mea este sa cenzurati si nu sa stergeti postari. Daca e mult de lucru, ma ocup eu.

Multumesc pentru intelegere.

Salut!

SuparMan, eu am sters doua postari din topicul acesta, cele in care va treziti sa va faceti prosti unii pe altii, cred ca si _ZeTT_ era in subiect.

Nu-mi place sa vad astfel de postari aici, pe forum, dar daca asta este regula, o sa le cenzurez numai.

Daca vrei sa-mi spui ceva, trimite-mi un PM.

Sa continuam subiectul topicului.

Copii... sau din aia maturizati tarziu .. :) report si lasa-i in durerea lor :)

Zice ca nu ai net ... ce nu stie prostul este ca RO sta muuuuult peste media vitezei de net europene .. chiar pe primul loc de fapt. 

Partea cu afisatul locatiei jucatorului este cam pe langa ... WOT o ia dupa limba in care este instalat jocul si nu dupa IP .. mie imi apare steagul UK :)

Dupa meci, l-am intrebat dece sa ambalat asa, a spus ca a inebunit dupa ce i-am avariat compartimentul cu munitie si reincarca la 40s.

rstywry.jpg