Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

Deci fura gold, ATENTIE! E ceva foarte important, ca daca ti-l fura, nu mai ai cu ce sa te-ngropi.

Bah, sunt pixeli in *cenzurat*.

du-te bah d'aicisea ca e picseli. da mah, da e de haur ! conteaza !

Mane, aici nu e vorba despre jucatori care injura. Este vorba despre jucatori care fura gold sau care dau disband la un clan.

Parca ati fi Maica Tereza.

mane...ziceam si eu ...mai e un baiat care a postat un "player" care face toti romani tigani ...credeam ca e sectiunea potrivita...my bad :) !

mane...ziceam si eu ...mai e un baiat care a postat un "player" care face toti romani tigani ...credeam ca e sectiunea potrivita...my bad :) !

Cum? Adica noi, romanii, nu suntem tigani?...

Cum? Adica noi, romanii, nu suntem tigani?...

pai nu stiu ... suntem ? eu zic ...nu ...poate unii sunt ...gen baiatul ala care a furat gold ...dar eu unul nu ma simt tigan...sau rrom sa nu fiu rarist :)

Si care-i problema daca te face careva tigan? In mod sigur acel cineva o face ca sa obtina o reactie. 

In rest ce a zis si iepuras!

Nu ai cum sa nu iubesti oamenii de genul. Nu zic ca nici eu nu injur ca doar nu sunt usa de biserica si nici nu voi fi dar nici in halul asta de parca as trai pe maidan .. 

Frate, nu ne intereseaza daca te injura cineva. Poate pe mama ta o intereseaza si se duce si-l trage de urechi.

Important e ca are o problema de cacare... cel putin asta reiese din discutiile sale...

Frate, nu ne intereseaza daca te injura cineva. Poate pe mama ta o intereseaza si se duce si-l trage de urechi.

"Frate" topicul asta se refera la scursurile romanesti din wot. O injuratura acolo mica nu ar fi fost ceva foarte grav dar halul in care o face tipul asta eu cred ca poate fi caracterizat ca si scursura. Oke, "frate" ?

"Frate" topicul asta se refera la scursurile romanesti din wot. O injuratura acolo mica nu ar fi fost ceva foarte grav dar halul in care o face tipul asta eu cred ca poate fi caracterizat ca si scursura. Oke, "frate" ?

Esti penibil. Welcome to the internet!

Toata lumea injura, mai ales in jocul asta. Daca ar posta toti ar fi o mie de pagini la topicul asta. Aici vorbim despre altceva iar tu se pare ca nu te-ai prins. E greu.

... iar la ce print-uri pui tu acolo, se poate foarte usor pune numai ce a zis el. De unde stim noi ca nu tu ai inceput toata discutia? Nu stie nimeni.

Nu ne mai plictisi. Multumim. Ai report system in joc.

Esti penibil. Welcome to the internet!

Toata lumea injura, mai ales in jocul asta. Daca ar posta toti ar fi o mie de pagini la topicul asta. Aici vorbim despre altceva iar tu se pare ca nu te-ai prins. E greu.

... iar la ce print-uri pui tu acolo, se poate foarte usor pune numai ce a zis el. De unde stim noi ca nu tu ai inceput toata discutia? Nu stie nimeni.

Nu ne mai plictisi. Multumim. Ai report system in joc.

Si se pare ca tu ai aceeasi minte ca tipul din poze..vad ca nu stii decat sa jignesti. Se pare ca nici tu nu te-ai prins deci ma rog las-o balta o seara buna.

Asta cu tziganii lasati-o moarta!

Cum am deschis gura sa spun ca tziganul nu-i ca omul...

Am descoperit ca sunt minoritar.

Vai natzia noastra de romani!

• Upvote 1