Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

CT01TPK cand a fost in DAC cerea de la fiecare ofiter aur pana s-au prins. Cred ca si-a facut o luna de premiu.

Aceasta scursura a WoT-ului romanesc si-a schimbat numele in _FLATR0N_, dupa ce a reusit sa jefuiasca trezoreria clanului NOS (norocu' NOS-ului ca s-a impartit o parte din gold, asa ca a reusit sa fure doar 17.000 gold). In momentul de fata este recrutor in EL1T3 si probabil asteapta sa se umple trezoreria clanului... Cativa membri EL1T3 activeaza pe forum si fac apel la ei sa-l dea afara din clan de indata ce in trezoreria clanului se va aduna gold...

• Upvote 1

aveti grija la acest individ :) vrea sa fure conturi , are poze cu chitanta de transfer bancar , are povesti foarte credibile in el , si mai presus are facebook de fata :) are lasat anunt si aici pe site ca doreste sa cumpere cont de wot ! ATENTIE http://www.wotromania.ro/forum/topic/2364-cumpar-cont-world-of-tanks/

Confirm ! Si mie mi-a mirosit ceva aiurea, mai ales ca n-a incercat nicio secunda sa obtina niciun fel de informatie cu privire la cont si nici macar sa negocieze. 

http://imgur.com/3NNwhkJ&TVp19AX#0

http://imgur.com/3NNwhkJ&TVp19AX#1

• Upvote 1

da , e foarte bine pus la punct respectivul :) pe mail a reusit sa puna mana (pana mi-am dat seama ca e teapa ) ! inca o dovada ca nu e bine sa ai increde in nimeni :) 

post-8532-0-34530300-1430578226_thumb.jpg

Cei ce folosesc moduri ilegale pot fi considerate scursuri?

Da. La fel si cei care le promoveaza. 

• Upvote 4

uite ca s-a intimplat pina la urma ... sus numitul _FLATR0N_ ... a "ciordiles" so de la noi aproape 6000 gold ... 

numai ca de data asta avem 2 persoane desemnate special ptr urmarirea lui si anuntarea commander-ului clanului unde va intra ... 

cu engleza ... e praf baiatul ... dar oricum ... chiar daca ii trece prin cap sa intre in clanuri internationale ... tot il urmarim ...

6r57ib.jpg

Aemilius a zis frumos sa aveti grija la FLATRON ... dar voi ati vrut sa puneti pe el EXECUTIVE OFFICER. pacat pentru ce sa intamplat.

• Upvote 1

Gilika, am vorbit cu dr_nebun acum 2-3 saptamani si i-am spus exact aceeasi chestie, sa nu-l lasati pe flatron cu drepturi de comander ca o sa va fure goldul. A zis mersi pentru informatie. Deci baiatul asta e recidivist rau :)) a 4-a oara cand fura de la un clan. Incredibil.

in plus faza cu urmarirea lui pe unde intra nu mai conteaza. Eu l-am urmarit dupa ce a plecat din NOS in vreo 6 clanuri, i-am anuntat pe toti, l-au dat afara, pana cand am obosit sa stau sa-l urmaresc si a ajuns la voi in El1te :) Nu ajuta. Omul este incorogibil. Intr-o discutie cu  mine dupa ce a furat goldul din NOS a zis ca nu-i pasa, el asta va face in continuare.