Jump to content
Emil

Scursurile romanesti din WoT

Recommended Posts

• Super Moderator

Nu vreau sa fiu acuzat de flame.Ca de obicei.

Dupa cum vezi, "injuratorii" din random-uri sunt dati cu numele. Asta-i scopul topicului...

• Super Moderator

Vorbe grele de la un albastru... Care pe deasupra mai face si obiectul traseistilor WoT (26 clanuri schimbate)...

De obicei, violenta din spatele PC-ului este invers proportionala cu persoana de la butoane... Adica acel CocaCola__, probabil inca n-are par la puta si umbla batut pe la scoala... Un om matur n-ar zice asa ceva.

Pariez ca daca te-ai intalni cu el pe strada si l-ai lua de guler, s-ar pisa pe el de frica... :lol:

internet_tough_guy_-_because_its_easy_to

• Upvote 1
  • Community Contributor

eu apreciez originalitatea.( pe ultimele doua nu le stiam). Nu sunr de acord cu injuriile din joc dar... tinand cont unde te aflai cu e100 ,chiar daca risc o cearta aici si pt ca am pierdut destule meciuri ot ca baietii cu e 100 stau acolo unde stateai tu , iti zic ca ai scapat usor, eu aveam mai multe de zis( chiar daca ultimele doua injuraturi nu le stiam) aveam altele. Tot pt chestii din acestea mi-am scos modul care nu ma lasa sa trag in aliati. Bafta in continuare. Repet nu sunt de acord cu injuraturile " gratuite"

Dublu post sters la cerere !

Edited by CatalinHP