Jump to content
Nece

WoTRomania.ro sustine clanurile romanesti!

Recommended Posts

Salut, WoTRomania sustine clanurile romanesti!

Venim cu o oferta pentru clanurile deja formate care au ceva la baza si au nevoie de un forum pentru clan. Un forum este foarte util pentru membrii clanului, spre deosebire de Team Speak, pe forum raman discutiile purtate. Ideea este in felul urmator, vrem sa ajutam clanurile deja formate care au nevoie de un forum. Noi va instalam platforma de forum(phpBB) iar voi primiti drepturi depline pentru administrarea si creearea categoriilor aferente (daca aveti nevoie si pentru asta, suntem dispusi sa va ajutam - in limita timpului nostru liber). Adresa forumului o sa fie de forma numeclan.wotromania.ro, forumul vostru urmand sa fie accesat doar de membrii clanului.

Gazduirea si suportul tehnic sunt total gratuite.

E important ca inainte sa incepem acest proces sa fim contactati direct de liderul clanului, daca aveti o pozitie de deputy commander sau oricare alta si liderul nu este la noi pe forum inregistrat puteti sa purtati aceasta discutie cu el si sa ii explicati care e treaba iar apoi sa veniti sa ne contactati.

Daca vreti sa va bagati in acest proiect sau aveti intrebari, pur si simplu raspunde-ti la acest topic iar eu o sa va contactez si o sa discutam in privat.

• Upvote 4

Venim cu o oferta pentru clanurile deja formate care au ceva la baza si au nevoie de un forum pentru clan. Un forum este foarte util pentru membrii clanului, spre deosebire de Team Speak, pe forum raman discutiile purtate. Ideea este in felul urmator, vrem sa ajutam clanurile deja formate care au nevoie de un forum. Noi va instalam platforma de forum(phpBB) iar voi primiti drepturi depline pentru administrarea si creearea categoriilor aferente (daca aveti nevoie si pentru asta, suntem dispusi sa va ajutam - in limita timpului nostru liber). Adresa forumului o sa fie de forma numeclan.wotromania.ro, forumul vostru urmand sa fie accesat doar de membrii clanului.

E important ca inainte sa incepem acest proces sa fim contactati direct de liderul clanului, daca aveti o pozitie de deputy commander sau oricare alta si liderul nu este la noi pe forum inregistrat puteti sa purtati aceasta discutie cu el si sa ii explicati care e treaba iar apoi sa veniti sa ne contactati.

Daca vreti sa va bagati in acest proiect sau aveti intrebari, pur si simplu raspunde-ti la acest topic iar eu o sa va contactez si o sa discutam in privat.

Buna ziua as vrea si eu sa va contactez pentru ajutor ,,,suntem incepatori ,,, va multumesc ....

Buna ziua as vrea si eu sa va contactez pentru ajutor ,,,suntem incepatori ,,, va multumesc ....

Salut, ti-am trimis mesaj privat pentru mai multe detalii.

salut, sunt tupacammaru, comandantul clanului Sons of Anarchy - Tank Company [s0A]

as dori dak se poate un forum pentru clan, si un canal de TS pe comunitatea romaneasca wot cum se poate obtine????

Va multumesc mult!

si noi suntem interesati :)

Salut, eu momentan sunt plecat din tara si nu pot sa fac prea multe.

Care din voi era interesat de un forum privat pentru clan (exemplu: http://wotromania.ro/prm/ ), sa imi trimita un mesaj privat si o sa discut cu alta persoana din staff sa va ajute cu aceasta problema.

Noi  ( LG-RO) avem forum (creatie personala pe forumgratuit.ro, platforma foarte usoara si foarte intuitiva- nu am veleitati de IT-ist , dar am reusit).

As fi deosebit de interesat in schimb sa ma poata ghida cineva in crearea unui canal propriu pe TS..se poate ???

Momentan nu mai putem sa oferim gazduire pe team speak  si pentru alte clanuri pentru ca am atins limita de sloturi.

Daca o sa facem upgrade (o sa marim serverul), o sa anunt aici.

Daca mai e cineva interesat de forum, sa ma anunte.

Salut daca se poate as dori si eu un forum pentru clanul meu cu cine trebuie sa vorbesc?

Salut daca se poate as dori si eu un forum pentru clanul meu cu cine trebuie sa vorbesc?

Salut, momentan nu mai gazduim forumuri pentru clanuri pentru ca am avut de suferit (virus), din cauza ca nu au fost atenti cu administrarea lor.

Daca ai nevoie de gazduire pe TS(canale team speak), ma anunti.

Succes.

scuze ca postez asta aici dar nu stiu unde altundeva :D 

am si eu o intrebare: in momentul in care ajungi la clan wars sa te bati cu owner-ul iti este blocat tancul 

intrebarea mea este daca mai pot concura cu el la clan wars ?

scuze ca postez asta aici dar nu stiu unde altundeva :D

am si eu o intrebare: in momentul in care ajungi la clan wars sa te bati cu owner-ul iti este blocat tancul 

intrebarea mea este daca mai pot concura cu el la clan wars ?

Cu tancul blocat NU POTI juca Clan Wars in batalia cu owner-ul, cand ataci provincia si in batalia de aparare a provinciei, daca ai una sau mai multe provincii.

In schimb, cu tancul blocat POTI juca Clan Wars atunci cand clanul nu are nici o provincie si aplica pe landing-uri, pana la batalia cu owner-ul.

Poate sa imi spuna cineva cum pot intra intr-un clan si sa ma ajute sa invat sa joc? Sunt nou si nu prea stiu ce trebuie sa fac pe aici.  :blink:

Poate sa imi spuna cineva cum pot intra intr-un clan si sa ma ajute sa invat sa joc? Sunt nou si nu prea stiu ce trebuie sa fac pe aici.  :blink:

Scurt tutorial: AICI.

Studiu aprofundat: AICI.