Jump to content
  • 0
STDN

Tanc premium de 8

Question

55 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Daca face provizioane de echipamentele cu 50% discount, poate vinde tancurile cu echipamente fara sa fie afectat.

Da, e foarte distractiv si istet sa astepti cateva saptamani/luni pentru o promotie ca sa-ti pui si tu rammer/vstab/optics pe tanc. Pana atunci joci fara echipamente sau accepti sa pierzi 750k cand vinzi tancu', credite care le farmezi (ca si jucator bun) in 50 batalii (intr-un caz fericit) fara cont/tanc premium.

Dar da, e posibil. Dar oare merita chinul?

Nu ai obligatoriu nevoie de tanc premium sau cont premium (mai ales daca deja ti-ai farmat si cumparat tancurile de tier 10) ca sa joci jocul, dar unele lucruri, cum ar fi schimbatul echipamentelor cu gold sau retrain la crew cu 4 skilluri, sunt gratis in comparatie cu avantajele care ti le ofera.

• 0
  • Content Creator

STND nu stiam ca Primus si-a luat avocat,si Primus stiu ca era o aluzie mai mult de atat stiu ca era o aluzie la cei de la tara,si cu toate ca si eu fac parte din cei de la tara nu am nevoie de desen sau clipboard care stiu ca se foloseste pe post de suport nu de de a desena pe el,vad ca si aici persista problema aceea pe care am intalnit-o in viata de zi cu zi,orasenii se cred superiori fata de cei de la tara,pacat Primus daca ai inceput cu lucruri de acest gen,,trebuie sa iti desenz" imi dau seama acum ca esti unul dintre acele persoane care se cred intru-un fel fata de ceilalti,nu trebuie sa iti desenez ca sa intelegi.scuze de of topic.eu te-am cunoscut altfel dar se pare ca m-am inselat.

• 0
  • Membru Activ

Ai dreptul sa interpretezi cum vrei dar mi se pare ca te cam victimizezi singur. Daca tu te regasesti in grupul "taranilor" treaba ta... Cum exista oraseni mai putin inzestrati intelectual asa exista si tarani la fel de putin inzestrati.

• 0
  • Membru Activ

Haideti sa nu ne mai abatem de la subiect ca s-au facut si am facut si eu destule off-topicuri.

Subiectul era: Tanc premium de generatia 8

De altfel, subiectul a fost discutat si a ramas ca eu sa iau o decizie

• 0
  • Community Contributor

ideal era sa iti fi luat de craciun ca au fost reduse dar vine pastele, asa ca mai asteapta putin si iti iei atunci ca sigur vor fi reduse.Ca sa nu simti ca ar fi o cheltuiala prea mare atunci iti bagi gold putin cate putin pana atunci iar cand vor veni reducerile iti iei ce vrei si de care poti.

• Upvote 3
  • 0
  • Community Contributor

E mai eficient sa cumperi mai mult gold deodata, rata gold/RON e mai mare la tranzactii mari. Ideea e foarte buna sa astepte Pastele, dar eu i-as sugera sa si cumpere atunci tot goldul de care are nevoie.

• 0
  • Community Contributor

da dar eu ziceam nu se simte cheltuiala parca asa mult cand bagi de exemplu ka qiwi cate 4,5 lei la doua zile pana atunci decat sa dai 150-200 odata. Acum fiecare cum considera.

• 0
  • Community Contributor

Haideti sa nu ne mai abatem de la subiect ca s-au facut si am facut si eu destule off-topicuri.

Subiectul era: Tanc premium de generatia 8

De altfel, subiectul a fost discutat si a ramas ca eu sa iau o decizie

The Money Maker

post-1009-0-65047200-1427059359_thumb.jpg