Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Membru Activ
Acum 2 ore, Apollo a spus:

...in altele jucatorii vor in primul rand sa se simta bine impreuna.

P.S. Daca stiti clanuri din categoria a doua, spuneti-mi si mie, acestea merita tot respectul pentru faptul ca reusesc sa mentina un "x" numar de jucatori care sa joace si sa se simta cu adevarat bine impreuna. 

Probabil că tocmai de aceea suntem atât de puţini în clan! :)

• Content Creator
23 minutes ago, vohu_manah said:

Hai ca o dam deja in prosteala! Doreste cineva sa vina in HIDRO ? :P

Subtil .

1 hour ago, Awa said:

Învață să te exprimi atunci . Din postul tau a reieșit altceva.

Oricum orice jucător are dreptul să aleagă să plece sa stea unde vrea , tu nu ai dreptul sa il faci lepra.

Btw la ultima campanie Quiet ăștia au luat 26 de tancuri..Voi și alții care postează pe aici cate camuflaje ați luat ?

Direct in WEASKSPOT!

• Community Contributor
Acum 1 oră, vaahian a spus:

respect dreptul leprei de a iesi oricand doreste

Faptul ca se plimba prin clanuri nu inseamna ca e "lepra". Pe viitor va rog sa incercati sa nu mai jigniti pe nimeni (ABSOLUT PE NIMENI), nu de alta dar nu mai e vacanta. O seara buna tuturor.

• Moderator
Acum 17 ore, vaahian a spus:

respect dreptul leprei de a iesi oricand doreste

...si din nou ""tipic romaneste"" loveste din nou ....

Adica cand a intrat la tine in clan omul era ok , aducea un plus valoare si chiar era comunicativ ..probabil ca s-a plimbat prin atitea clanuri ca nu il intelegea nimeni ...cand a iesit DA-L IN **** MEA DE **** ......

EPIC

@Catalin ..da sunt fosti BLACK/8LACK etc intrati in comunitatea ARCAN la pachet dupa ce Gambino & Co au plecat din ARKNE si au facut ELLTE

• Upvote 4
  • Moderator
Acum 15 ore, Awa a spus:

...si din nou ""tipic romaneste"" loveste din nou ....

Adica cand a intrat la tine in clan omul era ok , aducea un plus valoare si chiar era comunicativ ..probabil ca s-a plimbat prin atitea clanuri ca nu il intelegea nimeni ...cand a iesit DA-L IN ***** MEA DE *****......

EPIC

@Catalin ..da sunt fosti BLACK/8LACK etc intrati in comunitatea ARCAN la pachet dupa ce Gambino & Co au plecat din ARKNE si au facut ELLTE

eh nici chiar, poate am exagerat putin. aveai inainte o poza de profil cu un citat, nu mai mai tin minte exact ce zicea dar zicea bine

• Moderator
Acum 14 minute, vaahian a spus:

eh nici chiar, poate am exagerat putin. aveai inainte o poza de profil cu un citat, nu mai mai tin minte exact ce zicea dar zicea bine

Da ai exagerat si ma bucur ca ai realizat ..referitor la citt nu vad legatura ..

• Moderator
1 oră în urmă, DacoRoman a spus:

De ce trebuie sa suportam limbajul și commenturile insalubre ale ****;;;;;;;de mai sus iar moderatorii sau adminii nu reacționează?***** **** **** nu caută decât scandal și mă mir cum moderatorii se fac că nu au citit jignirile și expresiile de periferie folosite de manelist.Imi cer scuze pt limbaj dar trebuie să fiu pe aceeași undă cu el ca să priceapă ceva din ce scriu.

citeste  tot deus nu mai fi  ***** ca ramane rds fara IP-uri la cate banuri o sa iei 

• Content Creator
1 oră în urmă, Awa a spus:

citeste  tot deus nu mai fi ***** ca ramane rds fara IP-uri la cate banuri o sa iei 

Nu se da IP ban ,e browser BAN ( daca se zice asa ) . 

• Content Creator
Acum 23 ore, Awa a spus:

Învață să te exprimi atunci . Din postul tau a reieșit altceva.

Oricum orice jucător are dreptul să aleagă să plece sa stea unde vrea , tu nu ai dreptul sa il faci lepra.

Btw la ultima campanie Quiet ăștia au luat 26 de tancuri..Voi și alții care postează pe aici cate camuflaje ați luat ?

Pai si acum ce facem, nu mai avem dreptul sa ne spunem o parere,buna rea,ca nu am luat tancuri la campanie sau cum, totusi noi pastram un limbaj civilizat daca postam,in topicul deschis de tine,chiar si lucruri neinteresante pentru unii.Sper sa nu pară ca un atac la persoana ta. 

Edited by haua26
  • Moderator
Acum 2 ore, haua26 a spus:

Pai si acum ce facem, nu mai avem dreptul sa ne spunem o parere,buna rea,ca nu am luat tancuri la campanie sau cum, totusi noi pastram un limbaj civilizat daca postam,in topicul deschis de tine,chiar si lucruri neinteresante pentru unii.Sper sa nu pară ca un atac la persoana ta. 

Te poti exprima Haua fara probleme , dar sa ii faci pe toti cei ce intra  in QUIET sau cred in mesajul respectivului de recrutare  lepre este exagerat  , despre asta era vorba .

Cred ca Iulian tot la asta sa referit .

• Community Contributor

Exact. Nu are nimeni nimic cu nimeni, toata lumea isi poate exprima opiniile, nu are nimeni nici o problema cu discutiile in contradictoriu, in schimb jignirile nu se mai accepta (ati vazut unde s-a ajuns ultima data ) . O seara buna tuturor.

• Super Moderator
La 1/31/2017 la 13:27, Ciombelete a spus:

Chiar daca nu-s la subiect, doresc sa felicit pe cei din LUPII ca ne-or batut aseara atat la detasament cat si la CW !

BRAVO DOMNULE !

Felicitari pentru altruism ! Esti o premiera aici !