Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Content Creator

Comunitatea romaneasca, mare amatoare de tomate, e in delir. Guvernul tocmai a prezentat programul pt tomate in care fiecare jucator ( crescator de tomate, hmm aici ar intra si clanurile ) va primi 3000 de euro.

Sa tot stati pe linia rosie si zero damage.

• Moderator

Nu vreau sa se creada ca am ceva cu cineva cu vreun partid etc bla bla bla ... o simpla chestie : 

@Nece :  Puteti sa distribuiti ce vreti pe pagina personala, chiar acolo e locul, nu in grup. 
Se opresc comentariile la postare ca se trezesc toti desteptii sa comenteze, ba ca suntem cu PSD, ba ca suntem cu Iohannis, ba ca suntem cu Trump.
Discutiile despre politica nu aduc nici un bun grupului, si nasc doar certuri, de aceea avem si un regulament unde e interzisa politica in grup, pentru ca nu avem culoare politica aici.

Deci pe Scurt WotRomania nu are nici o culoare politica ... nu simpatizeaza nici un partid ... suntem neutrii si nu permitem discutii cu referire la politica si partide . 

O sa ma certe @Nece dar mi se pare normal ca , odata ce e aplicata regula acolo sa fie aplicata si aici ... mai bine luate masuri din timp decat sa se ajunga la certuri si dispute . Multumesc si mii de scuze pentru cei care i-am deranjat . 

• Upvote 1
La 28.01.2017 la 12:59, haua26 a spus:

Si eu i-am explicat de vreo 3 ori,dar am stat la palavre nu gluma, sa il fac sa inteleaga ca am inteles sistemul lui de recrutare,dar totusi sa se opreasca ca nu am chef sa primesc mesaje incontinuu chiar si dupa discutiile avute,a facut-o si a patra oara.Mai ales ca in ultimul mesaj ne-a facut pe toti din conducerea clanului,agramati,tarani,inculti.Si nu l-am jignit cu nimic.Asa ca direct click dreapta delete daten...Trimiti odata, de 2 ori, de 3 ori, dar las-o frate ca deja esti penibil,hai sa fim seriosi,in primul rand daca vrea cineva sa vina in clan, te cauta, ok, ii dai UN mesaj in cel mai rău caz,dar nu te rogi incontinuu de jucatori, unde tie frate caracterul de barbat, sau are el 15 ani.

Trebuie sa iti asumi faptul, ca daca trimiti 200 mesaje, din aia 200 vor fi cativa, care la un moment dat se satura de milogeala ta si iti fac frigiderul full. 

Haua mi-a spus Zamolxis sa-ti transmit ca tratamentul anti-Skill consta in umilirea clanului lui si la sh si in clan-wars.Atasat vei gasi o pilula din acel tratament,provoaca o grava tulburare in randul haitei lui care o sa urle pe 15 voci,iar dupa ,ca sa eradichezi total acea maladie poti pune o mica recompensa pt.omorarea fiecarui mic Skill care nimereste in random cu un baiat din clanul tau.Atunci maladia Skill e eradicata complet si redusa la tacere!E demonstrat stiintific acest tratament!Salutari de la Zamolxis pentru mica comunitate de aici si va transmite ca va simte lipsa!Multe succesuri!

14858005483165_france_F10_AMX_50B_monastery.wotreplay

• Upvote 2
  • Content Creator
4 hours ago, Alin79 said:

Haua mi-a spus Zamolxis sa-ti transmit ca tratamentul anti-Skill consta in umilirea clanului lui si la sh si in clan-wars.Atasat vei gasi o pilula din acel tratament,provoaca o grava tulburare in randul haitei lui care o sa urle pe 15 voci,iar dupa ,ca sa eradichezi total acea maladie poti pune o mica recompensa pt.omorarea fiecarui mic Skill care nimereste in random cu un baiat din clanul tau.Atunci maladia Skill e eradicata complet si redusa la tacere!E demonstrat stiintific acest tratament!Salutari de la Zamolxis pentru mica comunitate de aici si va transmite ca va simte lipsa!Multe succesuri!

SOCANT ! Zalmoxis are dubla personalitate . 

• Content Creator
Acum 8 ore, Alin79 a spus:

Am si eu o curiozitate. Voi numai pe harta asta jucati? Ca parca de fiecare data cand ati pus vreun rezultat, era pe Abbey. Chiar eram curios pt ca acum cativa ani chiar eram ta-re pe harta aia. Am batut si pts. Pts ala bun nu ce a fost in ultima vreme.