Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Moderator
Acum 22 minute, alekx a spus:

Am si eu o curiozitate. Voi numai pe harta asta jucati? Ca parca de fiecare data cand ati pus vreun rezultat, era pe Abbey. Chiar eram curios pt ca acum cativa ani chiar eram ta-re pe harta aia. Am batut si pts. Pts ala bun nu ce a fost in ultima vreme.

Sa joci 396 de meciuri pe Abbey si sa ai 42,68% win rate pe harta aia ....ASTA INSEAMNA SA FI MAFIOT !!!! :) 

• Content Creator
49 minutes ago, Awa said:

Sa joci 396 de meciuri pe Abbey si sa ai 42,68% win rate pe harta aia ....ASTA INSEAMNA SA FI MAFIOT !!!! :) 

Tu nu luptai numai vs

Spoiler

OMNI

si

Spoiler

3XR 

Salutari de la Zamolxis pentru mica comunitate de aici si va transmite ca va simte lipsa!Multe succesuri! " +1 

Stiu ca noi am batut QUIET la CW si cum cineva de la noi avea un prieten ne-a spus ca dupa lupta se plangea cum de nu intra jucatorii romani la el in clan si umbla in clanuri slabe internationale .* Nu cred ca stia ca Z__G e clan romanesc ,cred.*

Edited by ANDI_B
  • Upvote 1

Stimabile community contributor noi suntem un clan mic și obscur a cărui principala preocupare este sa nu ne-o luăm la zero din partea marilor granzi din comunitatea românească.Nu avem capacitatea dumneavoastră de a conduce lupte,apropos ați avut o strategie sclipitoare contra Dacus,am participat și eu la lupta contra dumneavoastră,sincere felicitări ,din fuga aia generalizată pot lua naștere mari victorii.Daca așa spun cifrele așa o fii,nu îmi permit să vă contrazic, altfel poate am același destin ca si sărmanul meu comandant.Si am treabă de făcut pe aici,căutăm caractere pt familia Dacus.Nu numai playeri buni, important e și caracterul la noi,cei care știți că sunteți oameni maturi, haioși și jucători decenti vă așteptăm,sigur o sa va placa în familia noastră.

• Community Contributor

Alin79 pt faptul ca îl contrazici pe Awa sau pe oricare altcineva (atata timp cat o faci intr-un limbaj civilizat), nu te sanctioneaza Absolut Nimeni, pt recrutari in  "familia Dacus" aveti topic de recrutare si îi poti transmite lui zamolxis ca aceasta comunitate nu prea îi duce lipsa. O zi buna in continuare si felicitari pt victorii.

• Upvote 1
  • Content Creator
Acum 20 ore, Alin79 a spus:

Haua mi-a spus Zamolxis sa-ti transmit ca tratamentul anti-Skill consta in umilirea clanului lui si la sh si in clan-wars.Atasat vei gasi o pilula din acel tratament,provoaca o grava tulburare in randul haitei lui care o sa urle pe 15 voci,iar dupa ,ca sa eradichezi total acea maladie poti pune o mica recompensa pt.omorarea fiecarui mic Skill care nimereste in random cu un baiat din clanul tau.Atunci maladia Skill e eradicata complet si redusa la tacere!E demonstrat stiintific acest tratament!Salutari de la Zamolxis pentru mica comunitate de aici si va transmite ca va simte lipsa!Multe succesuri!

14858005483165_france_F10_AMX_50B_monastery.wotreplay

Sper sa nu se inteleaga acum,ca noi avem de-a face cu ,,tratamentul" aplicat de Dacus asupra lui Quiet.Cu recompensaaa, nici atat.Nu avem nimic cu ei si poate vor intelege si ei asta, daca ei vor sa atace clanuri româneşti, nu au decat.Se plange ca nu aduna oameni, ma mir, dupa atatea mesaje trimise.

Edited by haua26
  • Super Moderator

WotRomania: Zamolxis, nu iti ducem lipsa. Ai ceva de comentat ?

Zamolxis: Alta intrebare !

Alin, atata timp cat eviti sa faci ceea ce a facut " sarmanul tau comandant"  pe aici, esti bine-venit. 

• Upvote 2
  • Moderator

Intrebare :

Cati jucatori au plecat din clanurile initiale in urma campaniei agresive de recrutare a celor din QUIET? adica au avut succes ?

Pe mine m-au amuzat teribil ca nici macar nu au logica in recrutari..am stat fara clan 4 saptamani si nu m-au bagat in seama ...am intrat in ELLTE si dupa 20 de minute imi dadea mesaj de recrutare ..EPIC :)

• Upvote 1
  • Content Creator
Acum 3 ore, Awa a spus:

Intrebare :

Cati jucatori au plecat din clanurile initiale in urma campaniei agresive de recrutare a celor din QUIET? adica au avut succes ?

Pe mine m-au amuzat teribil ca nici macar nu au logica in recrutari..am stat fara clan 4 saptamani si nu m-au bagat in seama ...am intrat in ELLTE si dupa 20 de minute imi dadea mesaj de recrutare ..EPIC :)

Vezi - aici au avantaj astia mai noobi ca mine, daca nu cunt albastrui sau movouliu, ci tomata galbena parguita, ma lasa astia in pace cu mesajele de recrutare, pot sa imi vad linistit si fara stress, de tanculetele mele :)

• Upvote 3
  • Content Creator
8 hours ago, Awa said:

Intrebare :

Poi ELLTE nu e clan inactiv ? Ei dau anunt doar la cei din clanuri inactive precum : ARCAN , Z__G , ELLTE , FAME .

• Moderator

Acum stiu ca o sa imi sara lumea in cap dar ii dau doua sfaturi  lui Agentskill asta :

1. Skill , asa cum tu probabil ca nu citesti mesajele tip spam din mail , probabil ca nici jucatorii de wot nu citesc mesajele tip spam din wot.

2.Cred ca mai indicat este sa incepi cu un SALUT si continui discutia daca respectivul iti raspunde , nu de alta dar sa fi intr-un clan si sa primesti un mesaj in care la primul contact respectivul iti spune cat de kakat esti tu si comunitatea ta , risca sa enerveze decat sa tenteze .

Daca ma asculta asta se vezi spamuri pe voi acum cu SALUT :):)

• Upvote 1
  • Content Creator
1 hour ago, Awa said:

Acum stiu ca o sa imi sara lumea in cap dar ii dau doua sfaturi  lui Agentskill asta :

1. Skill , asa cum tu probabil ca nu citesti mesajele tip spam din mail , probabil ca nici jucatorii de wot nu citesc mesajele tip spam din wot.

2.Cred ca mai indicat este sa incepi cu un SALUT si continui discutia daca respectivul iti raspunde , nu de alta dar sa fi intr-un clan si sa primesti un mesaj in care la primul contact respectivul iti spune cat de kakat esti tu si comunitatea ta , risca sa enerveze decat sa tenteze .

Daca ma asculta asta se vezi spamuri pe voi acum cu SALUT :):)

Trebuie totusi sa respect clanul DACUS care ii bate la SH :D . Eu zic ca merita avand in vedere ca QUIET ataca alte clanuri romanesti . 

• Upvote 1
  • Content Creator
La 2/6/2017 la 1:41, Alin79 a spus:

Stimabile community contributor noi suntem un clan mic și obscur a cărui principala preocupare este sa nu ne-o luăm la zero din partea marilor granzi din comunitatea românească.Nu avem capacitatea dumneavoastră de a conduce lupte,apropos ați avut o strategie sclipitoare contra Dacus,am participat și eu la lupta contra dumneavoastră,sincere felicitări ,din fuga aia generalizată pot lua naștere mari victorii.Daca așa spun cifrele așa o fii,nu îmi permit să vă contrazic, altfel poate am același destin ca si sărmanul meu comandant.Si am treabă de făcut pe aici,căutăm caractere pt familia Dacus.Nu numai playeri buni, important e și caracterul la noi,cei care știți că sunteți oameni maturi, haioși și jucători decenti vă așteptăm,sigur o sa va placa în familia noastră.

Ahahaha. Ca stampila pe carne asa.

miei-piata-alba-iulia013.jpg

• Content Creator

Gluma zilei: QUIET ATACA FAME LA SH  pentru ca au vazut ca au doar 8 jucatori .Ce nu stiu ei e ca FAME a facut asta intentionat si ca in momentul atacului ai vor avea jucatorii inapoi .

O2WGngO.png

P.S Chiar daca renunta la atac sunt trecuti in lista sa primeasca unul :D

Edited by ANDI_B
  • Upvote 1