Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Membru Activ
Acum 3 ore, ANDI_B a spus:

Gluma zilei: QUIET ATACA FAME LA SH  pentru ca au vazut ca au doar 8 jucatori .Ce nu stiu ei e ca FAME a facut asta intentionat si ca in momentul atacului ai vor avea jucatorii inapoi .

O2WGngO.png

P.S Chiar daca renunta la atac sunt trecuti in lista sa primeasca unul :D

Si eu credeam ca glumești ,nu se poate renunța la atac :SLOBBER:

Edited by Gambino
  • Content Creator
1 hour ago, Gambino said:

Si eu credeam ca glumești ,nu se poate renunța la atac :SLOBBER:

As zice cum se numeste ceea ce fac ei dar cred ca se da BAN pentru asta pe forum :/

• Upvote 1
  • BANNED
Acum 21 ore, ANDI_B a spus:

Gluma zilei: QUIET ATACA FAME LA SH  pentru ca au vazut ca au doar 8 jucatori .Ce nu stiu ei e ca FAME a facut asta intentionat si ca in momentul atacului ai vor avea jucatorii inapoi .

O2WGngO.png

P.S Chiar daca renunta la atac sunt trecuti in lista sa primeasca unul :D

Majstora in timp ce facea stream pe twitch ,  a aratat fara sa vrea , parola si email ul de la contul lui X3N4 ( era executiv oficer in momentul ala)

Un baietas le a folosit repede , a dat afara 90 de jucatori si si a alocat 50 k gold , doar asa de distractie 

Cei din QUIET, vazind ca astia din FAME mai au doar 8 oameni, au pus repede atac pe ei (cred ca s au saturat sa i atace pe DACUS si sa ia bataie  :))   )

Aseara Dakillzor (comandant FAME ) era pe stream si avea o discutie interesanta cu Lemongooose (executiv oficer QUIET), care il implora sa i ierte (cred ca era in genunchi ) , etc    :))))

https://www.twitch.tv/dakillzor/clips 

clipul nr 2

Edited by Gentutza_Ro
  • Content Creator

Ooo, fuck, dupa ce au atacat o parte din clanurile romanesti si i-au mai pus in cap si pe astia,pai asta inseamna sa fii mafiot :D.Cand am aflat ca Fame s-a destrămat am crezut ca mesajele lui AgentSkill au avut efect. 

Si Dakillzor ce le-a zis, pls. Quiet?  :SILENT:

Asa cereau iertare? 

giphy.gif

Edited by haua26
  • Content Creator

Aseara mi s-a blocat calculatorul, i-am dat restart si nimic. Eu fiind praf la calculatoare m-am gandit ce sa fie ce sa fie si am inlocuit placa video cu una de acum 12 ani si ceva, pe care o aveam aruncata undeva prin casa. Experienta de a citi acest forum in format 3D este incredibila.

3352714233_d9bccf0b97_b.jpg

Edited by alekx
  • Content Creator

qLVwfE9.gif

Cand afli ca nu poti  sa faci tichet sa opresti atacul la SH impotriva lui FAME 

EDIT : Acel moment cand mai faci si stream ...

Foarte multi romani se uitau la lupta in care FAME curata pe jos cu QUIET .Oare pentru ca acest clan este singurul care ataca clanurile romanesti slabe?

Edited by ANDI_B
  • Upvote 2
  • Membru Activ

Replica lui Shishx din stream a fost baza :)) "we will pay them a visit sometime" 

Sa fi cea mai longeviva comunitate Romaneasca,doar cu oameni educati si de nota 10 si sa iti pui in cap cel mai bun clan din Europa.. asta inseamna sa fi Mafiot :D

#previous topic

Nu stiu de ce insultati intregul DACUS.. Sunt si eu membru de cateva zile, si chiar sunt surprins de cat de bine merge treaba.. O fi deus putin rasist, xenofob,orgolios si recalcitrant(you get the ideea).. dar nu e el imaginea intregului clan.. Chiar sunt oameni faini.

Edited by RO_DanyeL
  • Super Moderator

Aici pe forum, in calitatea lui de COMANDANT DACUS,  a reprezentat clanul intreg...si i-a creat o imagine de cacao, devenind un fel de "pustiul ala gras si cu gura mare" de care radeam toti la scoala ( sigur am avut toti unul din asta la scoala)

Imaginea ti-o faci prin ceea ce arati. Oamenii au tendinta sa generalize dar, daca voi acceptati sa fiti condusi de un 'rasist, xenofob, orgolios si recalcitrant' inseamna ca nu va displace situatia asta. Din pacate, cel putin in virtual life, oamenii au tendinta de a accepta astfel de situatii sau tratamente neacceptabile doar ptr niste castiguri virtuale. 

• Membru Activ

Fara sa incerc sa ii iau apararea.. in afara forumului, pe teamspeak, in joc, se comporta decent, pare o persoana relativ ok.

Bine, nu sunt nici de mult timp in clan.. dar cred in continuarea ca, nu comandantul trebuie sa reprezinte identitatea unui clan.. e doar unul din numarul total.

Edited by RO_DanyeL
  • Community Contributor

Danyel, te salut. Ideea este ca, desi sunt de acord ca nu liderul reprezinta clanul totusi el s-a prezentat ca si imaginea clanului. Ca el a cladit clanul dupa imaginea sa. Sunt abslut convins ca sunt multe persoane jos palaria in clanul acela, dar datorita liderului vostru suprem, lumea cand aude de DACUS, incepe cu mistourile. Mai ales cei de aici de pe forum.