Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Content Creator

Am batut si noi o data clanul KAZNA  .Nu stiu daca ati auzit de ei dar sunt academia clanului RAZNA ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Intrebare : Cati bani ati scos cel mai mult la Sh de tier X cu rezerva de 150% credite? 

Eu 230.000 PLUS :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fzRaWIx.png

Interesant 

Edited by ANDI_B
  • Upvote 1
  • Content Creator
2 hours ago, Alutzz said:

Deci te rog sa nu te ei de Razna ca pe aia din kazna chiar iam batut la tier 8 pe harta asa andi_B si chiar de 2 ori si un egal

4DgRJ8f.jpg

1 hour ago, LastWarrior said:

Îmi vine să mă sinucid când văd ce postați pe aici.

Adriacola Klan is the best!

Nr.1 din comunitatea românească!

Distonocalmul va poate ajuta băieți!

• Content Creator

Imi aduc aminte de meciul cu PCR. I-am dat comanda lui Emil si am ascultat pe ts. In primele secunde ale bataliei Emil si Supar s-au inecat. Emil nu a mai fost in stare sa conduca si a fost un haos general. El devenea un pic labil in momente mai grele drept dovada ca a fost si prima data cand a iesit din clan. Oricum cand am dat sa vad ce e cu clanul PCR m-a intampinat poza asta:

nicolae-ceausescu-384493l.jpg

Cand am vazut poza mi-a venit in cap melodia cand Jean Constantin deschidea servieta si in ea era praz.

E celebru sectorul unde s-au inecat Emil si Supar. S-au facut si scufundari in zona.

11223476_524985517652019_373574879012988

• Upvote 3
  • Membru Activ

Live: stiri din Arcan!!!

Corabia s-a inclinat...si apar primele simptome

Pentru clanurile care se afla in letargie de 2-3 ani, si pana mai ieri si-au lins ranile si au trait din amintiri este o mare sansa. Decat sa postati nimicuri pe aici, mai bine trimiteti-le mesaje in privat.

Poate reusiti sa pacaliti vreun jucator, daca nu, macar va pacaliti pe voi :))

2df3d36.jpg

Ai un punct warn pentru off-topic si incercari repetate de flame ( si in alte topicuri)

Incearca sa ramai la subiect fara a mai ataca subtil (not) pe altii.

Multumesc pentru intelegere. 

Edited by Catalin.
  • Upvote 4
  • Content Creator

Probabil nu a ajuns inca apa si in cabina ta.  Am vazut ca te-ai interesat de alt clan mult inaintea baietilor pe care ii prezinti cam uzi si zgribuliti. Nu ne mai intereseaza nici un grup din asta vesel. Preferam sa postam nimicuri.

Mai joaca careva cw ?

• Upvote 3
  • Membru Activ

Daca intrebarea era retorica, iti dau eu un indiciu: clanul tau nu mai joaca CW.

Dar pentru plictiseala sunt foarte informative print-screen-urile cu care ne blagoslovesti. Vad ca sunt online si laudatorii, ca sa nu ai impresia ca vorbesti ca Moise in pustiu.

Un motto bun pentru nostalgici gen TA-RE ar fi: "Nu se mai scoala, dar ce frumos atarna" 

Acum in al 12-lea ceas, cand apa se aproprie de cabina mea...imi imaginez cum o fi pe fundul oceanului, presupun ca unii membrii de acolo isi scriu amintirile.

Apreciez totusi fanatismul de care dati dovada, chiar daca e doar de dragul de a ne lauda ca suntem comandanti de clan si ca sa fac o paralela orchestra de pe Titanic a cantat pana in ultima clipa, diferenta este ca odata intrati la fund....au tacut.

te-titanic-orchestra_ss_medium.jpg

• Upvote 2
  • Content Creator
Acum 2 ore, OmniaLiviu a spus:

Daca intrebarea era retorica, iti dau eu un indiciu: clanul tau nu mai joaca CW.

Dar pentru plictiseala sunt foarte informative print-screen-urile cu care ne blagoslovesti. Vad ca sunt online si laudatorii, ca sa nu ai impresia ca vorbesti ca Moise in pustiu.

Un motto bun pentru nostalgici gen TA-RE ar fi: "Nu se mai scoala, dar ce frumos atarna" 

Acum in al 12-lea ceas, cand apa se aproprie de cabina mea...imi imaginez cum o fi pe fundul oceanului, presupun ca unii membrii de acolo isi scriu amintirile.

Apreciez totusi fanatismul de care dati dovada, chiar daca e doar de dragul de a ne lauda ca suntem comandanti de clan si ca sa fac o paralela orchestra de pe Titanic a cantat pana in ultima clipa, diferenta este ca odata intrati la fund....au tacut.

te-titanic-orchestra_ss_medium.jpg

Tu saracul esti nimeni in drum in jocul asta. Eu macar am cu ce ma lauda in jocul asta. Ce te freaca pe tine grija ca mai punem noi niste printscreen-uri si mai vorbim una alta? Intrebam de cw daca mai joaca clanurile romanesti. Si noi poate o sa mai jucam, poate ca nu. Tu ii prezinti pe altii ca fiind sobolani ca au iesit din clan dar tu ai fost primul care isi cauta clan. Vezi-ti de treaba ta si lasa-ne pe noi astia cu amintirile.

• Upvote 1
  • Membru Activ

Ce ai facut tu odata e irelevant. Fa-ti un topic cu "oldies but goldies" si scrie acolo pentru relaxarea ta spirituala si prietenii tai imaginari de pe aici.

E rau si trist sa fii rupt de realitate si sa traiesti din amintiri.

Imi vad de treaba mea, dar din pacate e deranjant cand intru sa citesc pe wotromania si vad ca cei mai activi "postaci" sunt de fapt dintr-un clan in moarte clinica. Nimic nou, nimic interesant....doar intoxicatii scrise fara rost. Incearca sa revii in prezent.

Realitatea e grava, in caz ca nu realizezi. ( dar la cum se prezinta clanul tau in ultimii 3 ani, imi e greu sa cred ca poti realiza). Nu mai avem nici un clan cat de cat stabil...ca jucatori de wot suntem la pamant si dezbinati....toata lumea e comandant de clan...pe 50 de oameni ( cazuri fericite). Parca sunteti televiziunea lui Voiculescu...manipularea ca stare de fapt...

Sa revin la Stiri din Clanurile Romanesti unde au mai ramas 2:

Clanul lui Horatius_  (Hidro).

Clanul lui Gambino (E-vol).

Oameni buni din alte clanuri, mai scrieti ceva aici...orice...ca m-am saturat de atata ta-re si el de fapt e moale...

• Upvote 2