Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Membru Activ
On 12.03.2017 at 9:53 PM, _micKee_ said:

Daca se munceste se poate ca de vrut se vor multe de catre multi. Felicitari CYE!

Sa inteleg, nu ai nici o problema in a felicita, pe buna dreptate, CYE pentru performanta lor in ESL, dar te "doare" cand un clan romanesc "construit" in 3 luni bate nu o data, de doua ori in aceasi seara, un clan din top 5 EU, pe landingul lor, defendul lor. Ar fi frumos sa citim mai des astfel de stiri, de proiecte reusite. Poti sa postezi si tu, nu e nici o problema, performanta ta.

Edited by Horatius_
  • Upvote 5
1 hour ago, Horatius_ said:

Sa inteleg, nu ai nici o problema in a felicita, pe buna dreptate, CYE pentru performanta lor in ESL, dar te "doare" cand un clan romanesc "construit" in 3 luni bate nu o data, de doua ori in aceasi seara, un clan din top 5 EU, pe landingul lor, defendul lor. Ar fi frumos sa citim mai des astfel de stiri, de proiecte reusite. Poti sa postezi si tu, nu e nici o problema, performanta ta.

Am aceeasi atitudine pe care o ai si tu asupra clanurilor romanesti care au realizat cu adevarat ceva in jocul asta: LGEND, REON, TA-RE. Te mira? Iar HIDRO nu a fost construit in 3 luni. E o mare parte rupta din Arcan, peticita cu ce s-a mai gasit. Asta nu e topicul pt screenshoturi cu lupte de SH. Lui DACUS i-a sarit lumea in cap cand facea exact acelasi lucru ca si tine. E pt. stiri din clanurile romanesti, stiri precum mobilizarea clanurilor mai mici de a cucerii din nou toata Romania... care se intampla exact acum dar nimeni nu a precizat nimic. In rest, spam cu lupte SH HIDRO. GG, nimeni n-a mai reusit sa bata OM (care-s sunt praf) sau IDEAL (clan de random fara FC).

• Membru Activ
18 minutes ago, _micKee_ said:

Am aceeasi atitudine pe care o ai si tu asupra clanurilor romanesti care au realizat cu adevarat ceva in jocul asta: LGEND, REON, TA-RE. Te mira? Iar HIDRO nu a fost construit in 3 luni. E o mare parte rupta din Arcan, peticita cu ce s-a mai gasit. Asta nu e topicul pt screenshoturi cu lupte de SH. Lui DACUS i-a sarit lumea in cap cand facea exact acelasi lucru ca si tine. E pt. stiri din clanurile romanesti, stiri precum mobilizarea clanurilor mai mici de a cucerii din nou toata Romania... care se intampla exact acum dar nimeni nu a precizat nimic. In rest, spam cu lupte SH HIDRO. GG, nimeni n-a mai reusit sa bata OM (care-s sunt praf) sau IDEAL (clan de random fara FC).

Ti-a mai zis cineva ca AU REALIZAT=RIP. Si nu e SH prietene, e CW! Hello? BTW, Mihai Viteazu ce mai face? Se mai bate cu turcii?

Edited by Horatius_
  • Upvote 2

Soc! Groaza! Senzational! Afla ce se mai intampla prin clanurile romanesti! Dupa 1000 de SH-uri, HIDRO a reusit sa bata OM si IDEAL la SH. Socant, nici mie nu imi vine sa cred dar exista printscreenuri! Imagini socante!

Sa-i zici lui Mutu ca IDEAL joaca CW.

• Upvote 5
  • Content Creator
Acum 4 ore, Horatius_ a spus:

Hora, felicitari si sper sa postezi cat mai multe victorii impotriva clanurilor de top !

Mi-as dori sa ajung cu NLG-ul la performantele clanului tau.

Era un proverb cu struguri dar nu-l mai tin minte ca sunt batran ;)

Edited by Qvidiu
  • Upvote 5
  • Moderator
Acum 5 ore, Horatius_ a spus:

Tu ai plecat din ARCAN cu 20 din cei mai buni și activi jucători intr-un clan cu sh de 10 ....Așa că nu prea a fost de la 0. :)

• Upvote 2
  • Content Creator
On 23.03.2017 at 4:29 PM, Catalin. said:

zi, ca e gratis..dar sunt topicuri dedicate pentru asa ceva. Trebuie doar folosita functia "search/cautare"

Cam liniste pe aici de cand nu se mai foloesc moduri ilegale si nu se mai pot descarca de pe forumul WOTROMANIA. 

Di ci?????????

• Membru Activ
Acum 12 ore, Horatius_ a spus:

Au mai reusit si altii si nu sa facut asa mare tam-tam

• Upvote 2
  • Moderator
1 oră în urmă, RO_DanyeL a spus:

no hate pls..

shot_715.jpg

Horatiule ai inceput sa iei rerolleri de la Deus din clan ??? WTF ?!?!!? poate ii vine boala aluia pe tine de te pune pe youtube :))

1 oră în urmă, Awa a spus:

Horatiule ai inceput sa iei rerolleri de la Deus din clan ??? WTF ?!?!!? poate ii vine boala aluia pe tine de te pune pe youtube :))

Awa pt youtube ma gandeam mai degraba la meciul de aseara cu voi! :))

• Content Creator
5 hours ago, Awa said:

Nu mai e in clan.

Apropo ! Cine a fost in gold la WarGames , a fost bug-ul la gold precum cel de la rezervele din SH? Astfel sa primit gold cu nemiluita, inca o data precum rezervele de la SH?

Edited by ANDI_B
  • Moderator
Acum 9 ore, DacuSupreme a spus:

Awa pt youtube ma gandeam mai degraba la meciul de aseara cu voi! :))

A clar de știe :) 

Andi da ce a fost acolo mă curățenia de paste sau nu au dat de băut de florii ?

• Upvote 1
  • Membru Activ
14 hours ago, RO_DanyeL said:

no hate pls..

shot_715.jpg

De ce hate ? Bravo voua, GG.

Sunt multi noi in Arcan, se vorbesc limbi straine, majoritatea care au intrat sunt strategi...asta e...un dus cu apa rece e binevenit :))