Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Super Moderator

Demonstreaza ca joaca bine pe conturi noi, la tier 1. Parerea mea e ca si-a facut niste conturi pentru a umfla artificial numarul jucatorilor in clan, pe mentalitatea " aaa...la ala in clan sunt doar 10 membri..nu intru ca nu e activitate.......aaaaa..la ala in clan sunt 25 de membri..intru, ca e ceva activitate". Atat ! Plus ca ar putea juca la sh de unul singur...e de o echipa.

• Content Creator

Daniel nu stiu ce sa zic, dar faptul ca ai dat reroll te-a scos din clanuri mici adica vreo 19 in care ai fost si te-a propulsat intr-un clan care e trecator, ca vantul, ca si oamenii care joaca acolo pentru o campanie sau doua si apoi se duce totul de rapa.

Un lucru e sigur, ti-ai atras dupa tine caracteristica, pe care din pacate multi romani o au, de traseist. Si nu venii cu argumente cu tancuri de la campanie ca nu ai sanse in anumit clanuri, etc. deoarece i ve been there, done that. Succes in HIDRO, cat va mai functiona..is curios ce clan apare la campania cu tancuri din primavara asta....:))

• Upvote 1
  • Moderator
1 minute ago, Gelu607 said:

Daniel nu stiu ce sa zic, dar faptul ca ai dat reroll te-a scos din clanuri mici adica vreo 19 in care ai fost si te-a propulsat intr-un clan care e trecator, ca vantul, ca si oamenii care joaca acolo pentru o campanie sau doua si apoi se duce totul de rapa.

Un lucru e sigur, ti-ai atras dupa tine caracteristica, pe care din pacate multi romani o au, de traseist. Si nu venii cu argumente cu tancuri de la campanie ca nu ai sanse in anumit clanuri, etc. deoarece i ve been there, done that. Succes in HIDRO, cat va mai functiona..is curios ce clan apare la campania cu tancuri din primavara asta....:))

ce campanie de primavara, gelule ? desteptii de la wg au prelungit campania asta cu inca o luna :) 

• Membru Activ
51 minutes ago, Catalin. said:

Demonstreaza ca joaca bine pe conturi noi, la tier 1. Parerea mea e ca si-a facut niste conturi pentru a umfla artificial numarul jucatorilor in clan, pe mentalitatea " aaa...la ala in clan sunt doar 10 membri..nu intru ca nu e activitate.......aaaaa..la ala in clan sunt 25 de membri..intru, ca e ceva activitate". Atat ! Plus ca ar putea juca la sh de unul singur...e de o echipa.

Acel wn8 este contorizat  din meciurile de  antrenament jucate cu npc-urile , în rest sunt perfect de acord cu tine cu privire la cresterea numarului de membrii și implicit a wn8-ului pe clan (de ce nu)

• Moderator
7 minutes ago, DacuSupreme said:

Campania nu se încheie luni?

Din cate știam duminică e ultima zi.

https://worldoftanks.eu/en/clanwars/rating/season/#wot&sr_perpage=25&sr_page=0&sr_season=season_05&sr_season_level=10&sr_search=

Days until season end: 31

Asta ar insemna 4 luni si jumatate in total

Edited by vaahian
Acum 9 minute, vaahian a spus:

La stagii pe site am văzut că stagiul 7 e ultimul, adică ăsta care se joacă săptămâna asta.

Nu au mai adăugat vreunul nou...

Se bate cap în cap cu clasamentul general.

În fine...

• Content Creator
Acum 1 oră, Catalin. a spus:

Demonstreaza pana unde duce euforia jocului, sa stai sa faci 10 conturi cu 10 adrese de email diferite, sa dai cate o lupta si apoi sa le bagi intr-un clan cu scopul de ai ridica statisticile, mie unul mi se pare aberant si in acelasi timp ma intreb, bai ce e in capul lui? Chiar atat de mult sunt unii rupti de realitate si pentru ei atat de mult conteaza jocul? 

Edited by haua26
  • Upvote 1
  • Content Creator
2 hours ago, Gelu607 said:

HIDRO cat e activ si cat o sa fie tot a facut mai mult fata de GTD. Just saying 

13 minutes ago, DaNy ZuZu said:

Isi permite sa comenteze ca acum nu isi mai primeste atac la Sh iar pe harta globala au , poate cu noroc 2 provincii pe care le pierd in ziua urmatoare. 

• Upvote 1
  • Membru Activ
5 hours ago, Gelu607 said:

Nu vad de ce adresezi problema in felul asta... Traseismul nu e o crima.. Nici nu ar trebuii sa existe un astfel de termen.. pur si simplu am cautat un clan in care am incercat sa fac performanta.. cel mai aproape de asta, a fost DACII, dar cand a aparut ARCAN, Dacii era la pamant.. si prin urmare.. singurul clan in care puteam sa joc la nivel ceva mai inalt (raportandu-ma la nivelul meu de atunci), devenise nul

Si evident ca o sa vin cu argumentul ala pe care nu vrei tu sa il includ.. la urma urmei.. e un factor major in decizia mea de a imi da reroll

Nu am trecut prin clanuri doar pentru ca as fi vrut sa primesc gold si sa merg mai departe.. defapt, nici nu cred ca am luat gold de la 17 din clanurile alea "mici" in care am fost.

In HIDRO m-am integrat relativ bine.. am dat de jucatori mai vechi.. pe care ii stiu de ceva timp, oamenii is faini, si performanta se face. Clanul e relativ nou intr-adevar.. dar nu cred ca o sa aiba aceeasi soarta ca REON, sau vechiul -WTB-... Am de gand sa raman aici cat mai mult posibil.

Edited by RO_DanyeL
  • Upvote 1
  • Membru Activ
4 hours ago, ispitame30 said:

Multumim clanului U_N_D ca ne-au lasat sa ne bucuram si noi 1 zi pt castigarea unui teritoriu dupa ce ne-am luptat 1luna sa castigam

Da man, da cine e ca voi cu 300 de gold in trezo :P

• Upvote 4