Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Content Creator
10 hours ago, ANDI_B said:

HIDRO cat e activ si cat o sa fie tot a facut mai mult fata de GTD. Just saying 

Isi permite sa comenteze ca acum nu isi mai primeste atac la Sh iar pe harta globala au , poate cu noroc 2 provincii pe care le pierd in ziua urmatoare. 

Argumentul tau e urat si banal, ce a facut HIDRO si nu am putut face aici? intreb doar..nu am fost in top 100 clanuri. am fost in top 300 asta e. A luat HIDRO tancuri la campanie, bv lor am luat si noi, inca la ultimele 3 campanii, ei HiDRO nici nu exista la campania din primavara trecuta.. si probabil va fii pa pana la cea din vara pentru tancuri, just saying.:)

P.S. admir ARCAN care a trecut prin multe greutati, dar tot e acolo sus si dupa atata timp..Felicitari celor care mentin atmosfera acolo si clanul sus pe metereze, iar in restul celor ce apar si pleaca multa sanatate:)

• Upvote 1
  • Membru Activ
11 minutes ago, Gelu607 said:

Argumentul tau e urat si banal, ce a facut HIDRO si nu am putut face aici? intreb doar..nu am fost in top 100 clanuri. am fost in top 300 asta e. A luat HIDRO tancuri la campanie, bv lor am luat si noi, inca la ultimele 3 campanii, ei HiDRO nici nu exista la campania din primavara trecuta.. si probabil va fii pa pana la cea din vara pentru tancuri, just saying.:)

P.S. admir ARCAN care a trecut prin multe greutati, dar tot e acolo sus si dupa atata timp..Felicitari celor care mentin atmosfera acolo si clanul sus pe metereze, iar in restul celor ce apar si pleaca multa sanatate:)

Arogant si cu impresie de fiinta superioara.. just saying.. 

Nu o sa ma iau de WN-ul tau.. insa, daca continui sa ramai la nivelul la care esti acum.. ma refer la clanwar, stronghold.. advances.. etc.. Nu o sa sti cum e sa joci fara sa auzi mereu: "Faceti focus" "zi ce sa ac cu tancul XXXX" "eu unde ma duc?" 

Propozitia aia clasica "numai strategul vorbeste" nici nu exista.. pentru ca majoritatea stiu ce au de facut, si daca mai suntem cativa derutati, tot stim sa ne luam dupa altii in timp ce spunem bancuri cu unguri...

Nu o sa stii ce inseamna sa intri in meci cu, clanuri de genul: 100TH, G100, WHYOU, ANIML.. etc.. si sa joci calm si fara stres.  Cel putin pentru mine asa era.. daca jucam un advance si dadeam de un clan cu media WN8 mai mare de 1700.. toti se cacau pe ei si pierdeam cu 15-3 ca faceam defence in spatele bazei cu medii si td-uri.

Deci nu e vorba doar de ce a facut HIDRO in comparatie cu clanul tau.. ci de atmosfera mult mai prietenoasa din clanurile bune precum ARCAN, FOCA, Z__G.. decat in clanurile "mici" unde comandantul are 800 wn8 si se crede zeu (QU1ET sorry) dupa care nici nu isi asuma vina pentru o eventuala pierdere.

Si daca tot nu pot evita subiectul.. uite diferenta dintre HIDRO, si clanul tau. 

4caecb82cfadafd91f3cbb3caa393d5e.png

e85c809e6b5f8311493efacbf8cae894.png

Lume,lume...Fight GTD vs HIDRO

Reușește oare curajosul Gelu să răpună hidra?

Dar în sprijinul lui Horațiu a sărit un tânăr cu armele resetate,pe numele lui Daniel.

Între ghilimele și mie mi-ar fi plăcut să am un avocat aici,in felul ăsta îți păstrezi costumul curat domnule Horațiu.

Lăsați fraților prostiile,oare cine e mai tare? Normal in momentul ăsta Hidro.

Pentru cat timp? Dumnezeu știe...Până ce îi lovește iar exodul (se numește virusul Arcan).

• Upvote 1
  • Membru Activ
Acum 15 ore, ispitame30 a spus:

Multumim clanului U_N_D ca ne-au lasat sa ne bucuram si noi 1 zi pt castigarea unui teritoriu dupa ce ne-am luptat 1luna sa castigam

Sorry bro dar nu inteleg de ce nu ati avut divizie pe teritoriu l-ati cedat fara lupta dar e ok putem discuta diseara dupa ora 17 si gasim o solutie sa reveniti ok?stefanbat in joc 

• Upvote 1
Acum 11 minute, Stefan Batori a spus:

Sorry bro dar nu inteleg de ce nu ati avut divizie pe teritoriu l-ati cedat fara lupta dar e ok putem discuta diseara dupa ora 17 si gasim o solutie sa reveniti ok?stefanbat in joc 

Bănuiesc că a dat atac și nu si-a reconstruit divizia.

Când faceți o pomana faceti-o până la capăt,faceti un fel de instructaj cu condițiile în care se păstrează teritoriul,a avut și ispita un teritoriu și l-ați bagat in depresie.

Acum ședințele la psihologi și spiritisti cine le plătește,le plătești cumva, tu?

• Community Contributor

Multumim clanului U_N_D ca ne-au lasat sa ne bucuram si noi 1 zi pt castigarea unui teritoriu dupa ce ne-am luptat 1luna sa castigam

O fi fost aia de m-am dus sa-mi intreb nevasta ce tipa asa? Cand am revenit doar ce am intrebat ce a fost asta?

"N-ai dat ready man..."

Deci clar m-am ramolit :wacko:

Acum înțeleg mesajul și i-am dat și ca fraierul o reputație crezând că e mesaj de mulțumire.

Era de fapt o ironie fină, atât de fină încât nici nu am priceput-o.

Ispita (apropos schimba-ti dracului nickul asta că îmi crește nivelul hormonal când îți citesc numele),se dorea a fi acid la adresa dușmanului de clasă U_N_D,care le-a răpit fara lupta teritoriul.

Ce le-ai spus oamenilor când așteptau lupta de apărare a landului?-,, Băi ăștia umblă cu hack de global map,îți răpesc teritoriul fără luptă, lasă că am auzit eu de ei.Daca o să il vedeți mâine pe ts la noi pe individul ăla, Ștefan Batori,sa știți că vine in genunchi la mine sa se scuze că altfel îi fac tiket la Wot și își ia ban pt mod ilegal la GM,,.

• Content Creator
12 hours ago, RO_DanyeL said:

Arogant si cu impresie de fiinta superioara.. just saying.. 

Nu o sa ma iau de WN-ul tau.. insa, daca continui sa ramai la nivelul la care esti acum.. ma refer la clanwar, stronghold.. advances.. etc.. Nu o sa sti cum e sa joci fara sa auzi mereu: "Faceti focus" "zi ce sa ac cu tancul XXXX" "eu unde ma duc?" 

Propozitia aia clasica "numai strategul vorbeste" nici nu exista.. pentru ca majoritatea stiu ce au de facut, si daca mai suntem cativa derutati, tot stim sa ne luam dupa altii in timp ce spunem bancuri cu unguri...

Nu o sa stii ce inseamna sa intri in meci cu, clanuri de genul: 100TH, G100, WHYOU, ANIML.. etc.. si sa joci calm si fara stres.  Cel putin pentru mine asa era.. daca jucam un advance si dadeam de un clan cu media WN8 mai mare de 1700.. toti se cacau pe ei si pierdeam cu 15-3 ca faceam defence in spatele bazei cu medii si td-uri.

Deci nu e vorba doar de ce a facut HIDRO in comparatie cu clanul tau.. ci de atmosfera mult mai prietenoasa din clanurile bune precum ARCAN, FOCA, Z__G.. decat in clanurile "mici" unde comandantul are 800 wn8 si se crede zeu (QU1ET sorry) dupa care nici nu isi asuma vina pentru o eventuala pierdere.

Si daca tot nu pot evita subiectul.. uite diferenta dintre HIDRO, si clanul tau. 

4caecb82cfadafd91f3cbb3caa393d5e.png

e85c809e6b5f8311493efacbf8cae894.png

Amuzant esti tu din fire, dai cu noroi in stanga si in dreapta. Nu mie rusine cu clanul meu si nu mie rusine cu statisticile de la fort, pentru ca nu prea jucam. Clanul e concentrat doar pe clanwars si distractie seara cat se poate in meciuri de landing, task-uri, etc. Nu am oameni care sa aiba 3000 wn8 si sa rupa toata ziua tancurile, nu am oameni de familie, decenti care vin de la munca, jucam niste lupte, plutoane, clanwars, numaratori, etc si ne distram. Dar pe langa asta pe langa clanurile de nivelul nostru, aici ma refer galbene, mai facem cate ceva la campanii. Nu jucam ca disperati cu gold clanwars de tier 10 sau ofensive de tier 10, nu ne distrugem nervii cu clanuri cu care nu ne permite timpul sa ne antrenam si sa jucam. 

Ideea mea era, stiu HIDRO e un clan mare, a fost un jucator foarte bun care a crescut in comunitatea noastra, neresetat, care a jucat la ei, Dinamicu. Stiu ca is buni baietii de acolo, chiar foarte buni, dar e un clan trecator asta e ideea mea, nu traditie, nu perseverenta, nu viitor. Iar cu conturile resetate, e alegerea fiecaruia, dar e o practica urata opinia mea, care ar trebuii interzisa de wargaming. just saying. 

P.S fara de alea cu arogant si impresii de fiinta superioara cat timp nu ma cunosti, succes pe viitor!

• Upvote 1
Acum 2 minute, ispitame30 a spus:

Suntem la inceput cu ,castigarea unui teritoriu si nu.am stiut exact ce sa facem, dar acum m-am documentat si stim exact ce avem de facut

Deci nu e Batori de vină,nu are nici un hack de teritorii câștigate fara luptă?

Acum 3 minute, ispitame30 a spus:

Suntem clan creat acum 5 luni de zile majoritatea suntem incepatori in clan wars si nu prea cunoastem moduri sau hack, asa ca nu ne place sa aratam cu degetul catre altii

Ar trebui,eu pe Batori îl iau in Dacus!

Mi-a promis băiatul teritorii câștigate fara lupta,noi o sa stam frumos la plutoane și caterinca și el ia singur teritoriile pt.clan,fără ca măcar clanul sa se lupte.

Ar trebui sa iei și tu oameni din ăștia în clan.

Vezi că e un băiat care mai postează pe aici,Awa se numește, pentru suma corecta în gold,te poate ajuta.

Contacteaza-l in privat,dar vezi că se tine bățos,dacă nu răspunde,tu insistă cu mesajele,până la urmă cedează și vine in ADRO.

Știe și strategie,dacă vrei pot sa îți pun și eu o vorbă bună la el...