Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

Salut!

Io nu inteleg care e legatura postului lui Deceneu cu topicul asta.. aici era vorba de stiri din clanurile romanesti :)

Barfa din clanurile romanesti:

Aseara a intrat un baiat la noi pe TS si ne-a sptit ca s-a destramat Hydro.. cica nu au iesit chair toti, doar o parte

Cătălin cunosc antipatia ta la adresa subsemnatului.

Un banc amuzant cu mesaj,dar cunosc și eu multe bancuri care s-ar aplica multora de aici.

Eu am adresat o cerere tuturor cititorilor, așteptăm și alte reacții! ;)

Propun atunci cand sunt banate pseudonimele acestui ZamolxisDeus sa i se stearga si postarile. Sa-si faca conturi si adrese de email pana se plictiseste. Sa scrie pana ii vine rau si sa i se stearga postarile fara macar sa le citim.  Ar fi amuzant rau de tot! :)) Daca n-aveti timp, ma ofer eu. 

• Upvote 1

1 oră în urmă, Deceneu a spus:

Am rugamintea la voi sa va comportati cu maturitate,terminati odata cu jocul asta de-a soarecele cu pisica si ca sa nu mai fiu offtopic,dati-mi posibilitatea sa imi fac un topic in care o sa am saptamanal diversi invitati surpriza,asta pentru amuzamentul cititorilor.

O sa imi torn cenusa in cap,ma duc sa ma ploconesc pe la Quiet iar primul interviu pe care o sa vreau sa il realizez e cu nenea Skill. Daca va fi nevoie, ca sa realizez interviul voi schimba si numele clanului meu,numai pentru un dialog cu Skill,cred ca o sa va placa la toti.Pe langa latura amuzanta a topicului voi aborda si o latura tehnica si statistica a jocului,asta ca sa imbinam utilul cu placutul.

Daca sunteti de acord cu gandirea mea haotica :) ,rog pe toti cei care citesc aceasta sectiune sa isi expuna parerea!

Si poate incetati si voi cu banul...

Ba , nu stiu daca parerea mea conteaza dar Sustin sa il lasati pe Deus sa realizeze acest proiect . Daca chiar obtine un interviu cu Skill ala, e tare .

• Upvote 2

Acum 4 minute, Awa a spus:

Ba , nu stiu daca parerea mea conteaza dar Sustin sa il lasati pe Deus sa realizeze acest proiect . Daca chiar obtine un interviu cu Skill ala, e tare .

Mulțumesc Awa,era glumă apropos faza cu toiagul,Vohu e de vină,m-a provocat și știa că nu mă pot abține! :)

E pervers rău vohul ăla... :)

Acum 19 minute, Ciombelete a spus:

Salut!

Io nu inteleg care e legatura postului lui Deceneu cu topicul asta.. aici era vorba de stiri din clanurile romanesti :)

Culmea e ca postarile astea ar putea ramane nesterse daca ar fi undeva intr-un alt topic..de exemplu aici : http://www.wotromania.ro/forum/topic/2707-discutii-cu-si-despre-jucatori-off-topic/

Dar asa, off-topic....

Acum 3 ore, Deceneu a spus:

dati-mi posibilitatea sa imi fac un topic in care o sa am saptamanal diversi invitati surpriza,asta pentru amuzamentul cititorilor.

O sa imi torn cenusa in cap,ma duc sa ma ploconesc pe la Quiet iar primul interviu pe care o sa vreau sa il realizez e cu nenea Skill. Daca va fi nevoie, ca sa realizez interviul voi schimba si numele clanului meu,numai pentru un dialog cu Skill,cred ca o sa va placa la toti.Pe langa latura amuzanta a topicului voi aborda si o latura tehnica si statistica a jocului,asta ca sa imbinam utilul cu placutul.

Off-topic  ma bag si eu in seama cu un raspuns.

Personal sunt pentru topic, dar nu depinde de mine si cred eu ca nici de ceilalti moderatori inclusiv chestia cu banarea... Chiar i-as spune "Topicul lui ZamolxisDeus".

Mi-ar place sa citesc retete despre CW sau cum sa nu putzi in random cu un tanc "parashuta"... Basca bonusurile despre care pomenesti: interviu cu ala sau cu alalalt... eventual "monstri" sacri de prin TA-RE sau actuali.

Sa citesc sambata seara la ora mea de baut berula chestii cu iz amuzant, tehnic sau statistic ;) in loc sa supar vre-un paparic din DACUS ca nu ma baga la CW.

Ce pot sa spun este ca nu toti userii stiu de glume sau glumite si isi scot tepii la cea mai mica tentativa care ii atinge. Spun rushine sau alte tampenii uitand ca mod sau super bla bla sunt tot oameni pasionati de acest ceva ca si voi. Nu pluteste nimeni pe ceva norisori... Saptamana trecuta citeam chestii de arhiva unde Emil era impu*it cu excremente. Pai daca nici el nu a adus un plus pentru aceasta comunitate... Chiar ieri ma urechea unul ca am facut o glumita despre nickul lui si probabil echipa favorita. Pentru linistea/satisfactia  sa si a fanilor ii spun ca a fost razbunat acum vreo 30 de ani pe "23 August"... si nici macar n-am strigat cu o gradena in mana: "rapidisti si stelisti o*oratzi d*n*m..." bla bla... Ati vazut la viata voastra stelutze precum licuricii dupa doi pumni in cap de-ti intra capul intre umeri?

Astea pe aici sunt mizilicuri. Alinturi...

Viatza e scurta rau si nu merita sa tinem raca dupa ce ne impu*im... Zic eu ca ne trece chiar daca pe moment ne da sangele pe nas. Stiu ce spun ca am trait-o.

Doar parere personala.

Mie mi-e dor de un concurs... sa vedem cine-i mai tare in joc la anumite "chestiuni"...

Edit: cam cat iti ia sa scri ce este mai sus... atat este "distanta"  pana la un ban...

• Upvote 2

3 hours ago, Ciombelete said:

Barfa din clanurile romanesti:

Aseara a intrat un baiat la noi pe TS si ne-a sptit ca s-a destramat Hydro.. cica nu au iesit chair toti, doar o parte

Aia cat de cat activi au iesit si s-au dus prin WTB, WBZ si ARCAN. Aia inactivi, au ramas..ca n-au avut cand sa iasa. 

Eu de ex n-am mai intrat pe joc de 5 zile. Am jucat Playerunknown's Battlegrounds ca m-a prins. Nu prea mai am cine stie ce interes pentru WOT. Nici ideea de campanie nu ma mai atrage.

• Upvote 2

On 09.05.2017 at 10:17 AM, vohu_manah said:

Oricum perioada din Hidro a fost faina :). Pacat ca s-a terminat repede :(

Vohu in DACUS :D 

As fi intrat si eu dar nu sunt activ si CW/SH nu ma mai pasioneaza.

Cred ca ar fi mers la discutii cu/despre jucatori ca e cam offtopic dar ar trebui sa se poarte si aici astfel de discutii care detin un oarecare procent si ceva despre clanuri.

5 zile fara WOT 

On 5/9/2017 at 10:17 AM, vohu_manah said:

Oricum perioada din Hidro a fost faina :). Pacat ca s-a terminat repede :(

Multa lume inactiva, chin sa aduni o echipa la 8.00 la CW, probabil multi s-au saturat. A fost fain oricum, si merci pentru increderea data de cei ce au participat la proiect.

• Upvote 6

Acum 38 minute, Horatius_ a spus:

Multa lume inactiva, chin sa aduni o echipa la 8.00 la CW, probabil multi s-au saturat. A fost fain oricum, si merci pentru increderea data de cei ce au participat la proiect.

Respect pt tine și ce ai creat tu acolo,chiar dacă a fost de scurtă durată!

Sunteți singurul clan românesc care a provocat o ședință fulger la noi în care subiectul a fost mentalitatea și abordarea unei lupte!

Mult succes in tot ceea ce întreprinzi in viitor!

• Upvote 1

1 hour ago, Horatius_ said:

Foarte multi jucatori buni se lasa de WOT.

Clan Wars-ul nu mai e ce a fost avand in vedere ca nu mai exista acea dorinta de a se juca /lucra pe harta globala desi gold se castiga bine.

Campaniile nu mai sunt ce au fost. Poi inainte sa fii pe tanc pe top 100 in campanii era ceva respectabil ba chiar si pe top 100 cu clanul era cand aparea iconita clanului in lupte :) (tin minte si acum cand am fost cu clanul meu top 100 timp de 2 zile , multi ne-am pus XVM-ul sa ne vedem iconita la clan :D )

Sh-ul desi este ok in starea in care e este NOOB friendly. Sa pui atac pe clanul care aveai tu chef inainte era ceva si misiunile care dadeau premium erau chiar ok mai ales ca asa zisele WAR GAMES sunt inca in stadiul de FAIL.

Sh-ul din cate am inteles inca detine acel SKILL MM astfel in mare parte cazi cu echipe de nivelul tau rezultand lupte cu aceleasi echipa in majoritatea cazurilor.

Exemplu : Noi din HIDRO luptam in mare parte un numar limitat de clanuri astfel pe saptamana se intampla sa luptam sa zicem cu un clan respectiv de 2-3 ori. 

Aparitia noilor tancuri premium precum DEFENDER/patriot a facut si mai mult rau stricand SH-ul de tier 8.

Eu personal mi-am pierdut interesul in a mai avea clan , sper sa vina o campanie si sa imi redea cheful de a mai juca clan wars.

Sau poate is batran eu si la am jucat prea mult de m-am plictisit.

Oricum @Horatius_ respect pentru ce ai facut de la Napolitanaaa (ala care vorbea mult :D )!

• Upvote 2