Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

23 hours ago, Gabi1985 said:

Il trimiteti pe Pasion din NLG in QUIET ca sigur isi va desfiinta clanul . Pune Doru biciul pe Agent skill ca doar are cea mai longeviva comunitate de wot cu strategi  pusi de mine inclusiv Pasion  :)

Fara suparare, care sunt acei strategi creati sau pusi de tine in acest joc?

Sunt doar curios daca am auzit de ei. 

La 6/10/2017 la 22:42, Gabi1985 a spus:

Il trimiteti pe Pasion din NLG in QUIET ca sigur isi va desfiinta clanul . Pune Doru biciul pe Agent skill ca doar are cea mai longeviva comunitate de wot cu strategi  pusi de mine inclusiv Pasion  :)

Pasion nu este strateg in NLG ...

• Upvote 1

1 hour ago, VASELINA_ said:

Fara suparare, care sunt acei strategi creati sau pusi de tine in acest joc?

Sunt doar curios daca am auzit de ei. 

Probabil si tu esti strateg care a invatat de la el.

• Upvote 2

Acum 15 ore, Qvidiu a spus:

Pasion nu este strateg in NLG ...

sceptik este ?

Acum 42 minute, Awa a spus:

sceptik este ?

Awa, Sceptick nu mai este in NLG... el nu vrea performanta si a plecat de la noi in clanul WBZ ... 

Ovidiu cu tot respectul daca iai da o sansa lu Pasion nu o sa-ti para rau . E baiat bun , gandeste super ok dar pacat ca il cam strica gura . In rest e super caterinca ca caracter :) .

Mergeti la RO-SR va invata Gaby strategie... e "foarte bun" ... la 89 de lupte la Clan Wars Tier 10 si 110 lupte la Tier 8 e foarte experimentat....

Edited by SholvaLulu
  • Upvote 1

11 hours ago, Anghel Adrian said:

Ce a ajuns numele de ODV!

Niste (ro)boti plagiatori au crezut ca numele clanului ii ajuta sa joace mai bine.

shot_007.jpg

Ai pierdut partea cand aveau acelasi motto precum clanul original.

AUTISTI !  

Harta globala in continuare inchisa fara sa se stie o data cand va fi redeschisa. Ranked battles sunt cancer. In continuare exista SKILL MM in SH. Macar vine maraton de tanc de tier 6. Recomand tuturor persoanelor fara tanc premium sa faca T34 85M . E un tanc bun si merita.

P.S Detaliile cu privire la campanie sunt ca cele despre reinceperea acelui mod: WARGAMES, Inexistente.

Foarte slaba prezenta pe forum din cate observ. 

Edited by ANDI_B

E f*tut WoT-ul asta acum. De la tone de gold/zi din CW si cel putin 2 campanii anuale cu tancuri speciale de tier 10 si tier 8 si vopsele de camuflaj unicat, am ajust la fara CW si cel mult o campanie anuala trasa de par cu un tanc special de tier 6...

Sa nu uiti si cateva luni pentru un rahat de camuflaj .... Eu unul am scazut maxim nr de batalii zilnice. Joc strict de fun.

n-am mai avut motivatia necesara de a deschide wot-ul de mai bine de 30 de zile.. oare de ce?

Edited by RO_DanyeL