Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

@ZamolxisDeus  daca ai investii energia pe care o consumi aici pe forum.. incercand sa-ti dai seama ca defapt chiar poti da reset cu HE-uri.. si ca exista unele motive pentru care un 50b nu prea penetreaza cu munitia gold.. poate chiar ai avea un motiv sa zici ca, dictatura aia pe care tu o numesti clan, si care nu este menita decat sa-ti dea un oarecare simt de superioritate pentru ca in "VIATA REALA" (scuze.. nu stiu daca stii ce inseamna termenul asta) absolut nimeni nu-ti respecta personalitatea mizera... poate chiar ai ajunge la un elo mai mare, si poate cineva.. din toata comunitatea WOT din Romania, ar reusii sa dezvolte o particula de respect pentru tine.. 

Fiecare postare pe care am citit-o de la tine, mi-a dat cancer.. iar ultimele 3.. l-au avansat deja in metastaza.. iti trimit factura pentru chimioterapie?

P.S. la video-ul cu "doar aia cu destruction mod vorbesc" DACUS, si-a pierdut orice urma de credibilitate

P.S.S felicitari WBZ.. keep it up :D

Edited by RO_DanyeL
  • Upvote 1

Acum 5 ore, RO_DanyeL a spus:

@ZamolxisDeus  daca ai investii energia pe care o consumi aici pe forum.. incercand sa-ti dai seama ca defapt chiar poti da reset cu HE-uri.. si ca exista unele motive pentru care un 50b nu prea penetreaza cu munitia gold.. poate chiar ai avea un motiv sa zici ca, dictatura aia pe care tu o numesti clan, si care nu este menita decat sa-ti dea un oarecare simt de superioritate pentru ca in "VIATA REALA" (scuze.. nu stiu daca stii ce inseamna termenul asta) absolut nimeni nu-ti respecta personalitatea mizera... poate chiar ai ajunge la un elo mai mare, si poate cineva.. din toata comunitatea WOT din Romania, ar reusii sa dezvolte o particula de respect pentru tine.. 

Fiecare postare pe care am citit-o de la tine, mi-a dat cancer.. iar ultimele 3.. l-au avansat deja in metastaza.. iti trimit factura pentru chimioterapie?

P.S. la video-ul cu "doar aia cu destruction mod vorbesc" DACUS, si-a pierdut orice urma de credibilitate

P.S.S felicitari WBZ.. keep it up :D

Băiatul care vorbea de destruction e în Red Supreme acum,s-a internaționalizat, bănuiesc că e responsabil de imaginea Red S acum... :)

Cât despre dictatură...ai făcut în trecut parte din Dacus!

Ti s-a părut in vreun moment că Dacusul e condus dictatorial?

Eu când pronunț cuvântul ,, dictatură,, invoc glumele din Dacus,băieții mă alintă Kim... :)

Nu am fost in nici un moment dictator și nu voi fii...nu mai vorbi aiurea de real life daca nu mă cunoști personal și nu știi cine sunt...

Sunt unii dintre voi care sunt hateri de meserie,acuzați aiurea niste oameni pe baza unor supoziții de rahat!

Edited by ZamolxisDeus

3 hours ago, ZamolxisDeus said:

Nu am fost in nici un moment dictator și nu voi fii...

:TEARS:

23 hours ago, Paul Iatan said:

@ZamolxisDeus Pacat ca nu mai exista atacuri la SH . ( macar acolo puteam sa ne "masuram" lungimea penisului virtual ) :)

Esti exact cum te stie lumea in aceasta comunitate ... ;) 

Stau si ma intreb moderatorii cata "rabdare" mai au, sunt zeci de jucatori care nu mai viziteaza forumul tocmai din cauza lui si totusi nimeni nu face nimic .

P.S : Ati mai pierdut inca un user care intra pe forum 

"Stau si ma intreb moderatorii cata "rabdare" mai au"  :))

Fata, ce ai vrut sa scrii ? :|

"P.S : Ati mai pierdut inca un user care intra pe forum "

Crede-ma, nu este o pierdere ! ;)

Edited by Panther
  • Haha 1

1 minute ago, Paul Iatan said:

@Panther Se intelege ce vreau sa zic, nu cred ca este vreo problema daca nu folosesc diacritice . :P 

"ma intreb moderatorii" 

Se intelege ?

Esti albanez ?

nu ma intelege gresit.. aici nu e vorba de DACUS in sine.. Oamenii de acolo is faini.. pacat ca, tu nu esti.

Acum 3 ore, RO_DanyeL a spus:

nu ma intelege gresit.. aici nu e vorba de DACUS in sine.. Oamenii de acolo is faini.. pacat ca, tu nu esti.

Ești un pic incoerent...ai o problema de concentrare Daniel!

Te-am întrebat clar și concis,in scurta perioadă în care ai stat în Dacus,ți s-a părut ceva dictatorial in acel clan?

Fa-i abstracție de faptul că ești în Wbz și răspunde sincer!

Și mie îmi plac oamenii din Dacus,daca nu îmi plăceau,cred că mă lăsam de joc... :)

• Upvote 2

On 10/12/2017 at 6:49 PM, Alex_Zagaevschi said:

WBZ locul 31,nice )) sunteti pe cale sa fiti urmatorul clan favorit,pina nu i se pune lui alin pata pe voi,el e de ala,daca se satura de scuipat in pod incepe a cauta motive de a se baga in seama :)

Cred ca tocmai i s-a pus ata lu domnu Zaploxis pe baietii din WBZ. Ce sa va fac daca l-ati zgandarit si v-ati laudat cu rezultatele voastre... El cu ce sa se laude? Cu 120 de gold luat in ultimele 28 de zile de DACUS?

Au inceput sa curga revoltele pe provinciile WBZ, e mai ceva ca la revolutie. Cred ca stim cu totii foarte bine pe ce e cheltuita influenta DACUS.....

Si eu care chiar credeam ca DACUS condus de marele lider suprem Zaploxis o sa se bata vreodata cu WBZ ca sa dovedeasca ca si ei sunt buni, nu degeaba au avut 50 de teritorii la campanie. Ce sa faci, oamenii intra pe harta doar daca au de facut taskuri, altfel doar se rezuma la a provoca revolte. 

Bravo romanasilor, inca o data dati dovada ca sunteti adeptii vorbei 'sa moara capra vecinului'. 

P.S.: WBZ vad ca se tine tare si coafura inca rezista , chiar daca invidiosii arunca cu rahat in ei

P.P.S.: In alta ordine de idei vad ca la nivel 8 cam singurul clan romanesc cu o prezenta constanta pe harta e 3NRGY. Acum au 5 teritorii, dar au avut si 8 la un moment dat. Nu e rau deloc, bravo lor.

Edited by marcel

Acum 5 ore, marcel a spus:

Cred ca tocmai i s-a pus ata lu domnu Zaploxis pe baietii din WBZ. Ce sa va fac daca l-ati zgandarit si v-ati laudat cu rezultatele voastre... El cu ce sa se laude? Cu 120 de gold luat in ultimele 28 de zile de DACUS?

Au inceput sa curga revoltele pe provinciile WBZ, e mai ceva ca la revolutie. Cred ca stim cu totii foarte bine pe ce e cheltuita influenta DACUS.....

Si eu care chiar credeam ca DACUS condus de marele lider suprem Zaploxis o sa se bata vreodata cu WBZ ca sa dovedeasca ca si ei sunt buni, nu degeaba au avut 50 de teritorii la campanie. Ce sa faci, oamenii intra pe harta doar daca au de facut taskuri, altfel doar se rezuma la a provoca revolte. 

Bravo romanasilor, inca o data dati dovada ca sunteti adeptii vorbei 'sa moara capra vecinului'. 

P.S.: WBZ vad ca se tine tare si coafura inca rezista , chiar daca invidiosii arunca cu rahat in ei

Marcel,tu noaptea auzi voci in urechea stângă?

Marcel,tu ai anumite afecțiuni neurologice?

Exista un singur remediu:distonocalmul!

Voi investi puncte de influență când voi vrea,cum voi vrea si nu trebuie aprobarea nimănui pt asta!

Dar dacă se investesc puncte de influență,nu e normal ca cel care le folosește sa și atace acolo?Gândește un pic Marcel și nu mai arunca cu rahat in ventilator,te murdărești și mai și miroși pe deasupra!

In alta ordine de idei Marcel is from WBZ,niceeeeeeee! :)

• Haha 1

49 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Voi investi puncte de influență când voi vrea,cum voi vrea si nu trebuie aprobarea nimănui pt asta!

Dar dacă se investesc puncte de influență,nu e normal ca cel care le folosește sa și atace acolo?Gândește un pic Marcel și nu mai arunca cu rahat in ventilator,te murdărești și mai și miroși pe deasupra!

Pai sa ataci cu ce? Cu DACUS? Nici de campionatul de landing nu treceti, se incheie epopeea pana sa dati cu ochii de webezei....:rolleyes:

Si nu, Marcel is not from WBZ. Vad ca ai devenit si un fel de 'Mama Omida' peste noapte, esti paranormalul care le stie pe toate. E bine ca te roade rau de tot identitatea mea, lucru total irelevant in aceasta discutie. Daca tot faci afirmatii asa categorice (cum ca as fii Chevy, sau ca as fii din WBZ), ce ai spune sa le si dovedesti?

P.S.: Vad ca pe individul asta nu il mustreaza nimeni sa se limiteze doar la joc si sa nu mai jigneasca...

Ce sa zic, frumoasa moderare. Nu e de mirare ca forumul asta e in moarte clinica, Zaploxis a ajuns chiar 'content creator' vad.:mellow:

Edited by marcel

1 hour ago, ZamolxisDeus said:

Marcel,tu noaptea auzi voci in urechea stângă?

Marcel,tu ai anumite afecțiuni neurologice?

Exista un singur remediu:distonocalmul!

Dorința este, nu este putință. Unde este putință nu exista dorința. 

Exemplu : Dacus și Lgnd

Ne zbatem în mediocritate și ne bucuram la victorii "mari". 

Singurul clan care ar putea sa alinieze o echipă competitivă este Lgnd, eram unul dintre jucătorii cei mai slabi de acolo. Din wbz, quiet, wtb, dacus(doar Emil), sp-ht, arcan, nlg, etc mai poți face o echipa.    

Acum 53 minute, marcel a spus:

Pai sa ataci cu ce? Cu DACUS? Nici de campionatul de landing nu treceti, se incheie epopeea pana sa dati cu ochii de webezei....:rolleyes:

Si nu, Marcel is not from WBZ. Vad ca ai devenit si un fel de 'Mama Omida' peste noapte, esti paranormalul care le stie pe toate. E bine ca te roade rau de tot identitatea mea, lucru total irelevant in aceasta discutie. Daca tot faci afirmatii asa categorice (cum ca as fii Chevy, sau ca as fii din WBZ), ce ai spune sa le si dovedesti?

P.S.: Vad ca pe individul asta nu il mustreaza nimeni sa se limiteze doar la joc si sa nu mai jigneasca...

Ce sa zic, frumoasa moderare. Nu e de mirare ca forumul asta e in moarte clinica, Zaploxis a ajuns chiar 'content creator' vad.:mellow:

Degețel,iar te tii de obrăznicii?

Pentru un sufletel gingaș și delicat ca al tău,te bagi in tot felul de probleme serioase, specifice bărbaților...

Stai in băncuța ta,vezi-ti de clanul tău și lasă flame-ul!

Acum 29 minute, Anghel Adrian a spus:

Dorința este, nu este putință. Unde este putință nu exista dorința. 

Exemplu : Dacus și Lgnd

Ne zbatem în mediocritate și ne bucuram la victorii "mari". 

Singurul clan care ar putea sa alinieze o echipă competitivă este Lgnd, eram unul dintre jucătorii cei mai slabi de acolo. Din wbz, quiet, wtb, dacus(doar Emil), sp-ht, arcan, nlg, etc mai poți face o echipa.    

In momentul de față putem alinia fara probleme 2 echipe în același timp!

Avem On seara 35-40 oameni,nu știu ce e in Lgnd,dar la noi lucrurile sunt diferite!

Pregătiți-va de luptă,am văzut diverse reacții care nu mi-au plăcut (din interiorul Wbz) și oficial anunț că în momentul în care se reactivează taskurile va vom demonstra timp de o săptămână cât de activi putem fii!

Nu de alta,dar în loc să stați liniștiți pe teritoriile alea văd că doriți tancuri blocate și drama!

Așa că o sa ne distrăm puțin și vreau să văd și nivelul de competitivitate al clanului!

3 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Degețel,iar te tii de obrăznicii?

Pentru un sufletel gingaș și delicat ca al tău,te bagi in tot felul de probleme serioase, specifice bărbaților...

Stai in băncuța ta,vezi-ti de clanul tău și lasă flame-ul!

In momentul de față putem alinia fara probleme 2 echipe în același timp!

Avem On seara 35-40 oameni,nu știu ce e in Lgnd,dar la noi lucrurile sunt diferite!

Pregătiți-va de luptă,am văzut diverse reacții care nu mi-au plăcut (din interiorul Wbz) și oficial anunț că în momentul în care se reactivează taskurile va vom demonstra timp de o săptămână cât de activi putem fii!

Nu de alta,dar în loc să stați liniștiți pe teritoriile alea văd că doriți tancuri blocate și drama!

Așa că o sa ne distrăm puțin și vreau să văd și nivelul de competitivitate al clanului!

Eu nu te blameaz pentru acțiune. Wbz nu este clanul meu asa cum nici Lgnd. Am plecat din Lgnd pentru ca doream sa joc CW, în wbz sunt jucători pe care ii apreciez, îmi place de Avatar ca și lider dar am și jucători la ignore. Conjunctural sau nu, in acest moment wbz este clanul cel mai performant clan romanesc. 

Eu sunt o relicva care trăiește din amintiri asa ca nu merit luat în considerație. 

• Upvote 1