Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Content Creator
Acum 11 minute, Anghel Adrian a spus:

Vroiam sa postez ca Marcel este lider în penibilitate și azi vad ca iar ați apărut. Ma gândesc cu groaza ce se va întâmpla când veți avea 2 teritorii. Cincinalele au fost pistoale cu apa în comparație cu odele de preaslăvire a celor 2 Zamo:D

Teritoriul nostru este unic,avem Bucureștiul,valorează foarte mult din punct de vedere simbolic că,capitala României e a Dacusului!

O sa luăm și Ploieștiul luni când se reia clan warsul,e mult țiței acolo și devenim bogați...

Cât despre Marcel,sunt de aceeași părere cu tine...stați și voi de vorbă cu el și ajutati-l sa se maturizeze!

Iar comentariul tău e un pic răutăcios pentru că tu nu ai Pilotul in garaj...invidiosule! :)

• Moderator

Deci am stat si am tacut si am tot zis sa nu ma implic ... cu toate ca @Catalin. a cam dat ceva de inteles prin vorbele lui in ultimul post deci ... @marcel cand dai intr-un singur om si ai un confilict direct cu el nu prea ne priveste ( si aici pun o * ca sa intelegi ca depinde de ce vorbe / insulte )dar cand dai in n insi aiurea asa ca sa creezi motiv pentru certuri sa se ajunga in alte extremitati e urat rau . Eu spun asa ... Catalin ti-a dat de inteles sa incetezi eu ti-am dat la fel ... in trecut ma refer acum iar ... e deja de 3x ... ori incetezi ori te facem noi sa incetezi . da ok sunt dispute nu am zis nimic dar te rog aceste dispute / vorbe pe care tot le arunci tu .. .redacteaza-le in limita bunului simt .. arata si tu ca ai cei 7 ani de acasa .. daca ai ceva cu @ZamolxisDeus cearta-te cu el dar asta nu inseamna ca trebuie sa insulti pe toata lumea si cum iti vine tie la " mana " . Multumesc pentru intelegere . 

• Membru Activ
4 hours ago, Belleaua said:

Deci am stat si am tacut si am tot zis sa nu ma implic ... cu toate ca @Catalin. a cam dat ceva de inteles prin vorbele lui in ultimul post deci ... @marcel cand dai intr-un singur om si ai un confilict direct cu el nu prea ne priveste ( si aici pun o * ca sa intelegi ca depinde de ce vorbe / insulte )dar cand dai in n insi aiurea asa ca sa creezi motiv pentru certuri sa se ajunga in alte extremitati e urat rau . Eu spun asa ... Catalin ti-a dat de inteles sa incetezi eu ti-am dat la fel ... in trecut ma refer acum iar ... e deja de 3x ... ori incetezi ori te facem noi sa incetezi . da ok sunt dispute nu am zis nimic dar te rog aceste dispute / vorbe pe care tot le arunci tu .. .redacteaza-le in limita bunului simt .. arata si tu ca ai cei 7 ani de acasa .. daca ai ceva cu @ZamolxisDeus cearta-te cu el dar asta nu inseamna ca trebuie sa insulti pe toata lumea si cum iti vine tie la " mana " . Multumesc pentru intelegere . 

Stirile/noutatile reale revin dupa pauza publicitara ?

Mai bine mutati mare parte din aceste mesaje la "prieteni de turela" ...acolo ruleaza filme fara pauze comerciale

• Super Moderator

Nu m-am mai obosit sa mut c*c*turile la "Discutii cu si despre jucatori, off-topic", le-am sters direct.

Mutati cocina de porci la "Discutii cu si despre jucatori, off-topic" va rog, aici sunt "Stiri din clanurile romanesti".

Multumesc pentru intelegere.

• Thanks 1
  • Upvote 3

Oare este doar o coincidenta ca moderatorii suparati de ultimele postari, care incep sa le stearga si sa ameninte cu banuri sunt din DACUS?

Oricum, sa revenim cu stiri de pe GM:

-WBZ sunt un pic cam inghesuiti, doar 5 teritorii in acest moment

-ARCAN are 2 teritorii la nord de Romania

-3NRGY au trecut la tier 10 si au luat Bucurestiul

-QUIET aveau un landing la west de WBZ, dar au fost scosi de NOS

-DACUS e tot in afara hartii, probabil asteapta sa inceapa vreo campanie prin Russia - stiti voi, chestia aia cu ''winter is coming''

Edited by marcel
  • Upvote 1
  • Content Creator

In seara asta am aplicat pe teritoriul WBZ-Mountain Pass,dorind sa vad nivelul clanului si unde suntem!Acolo surpriza,mai aplicasera 2 clanuri romanesti ,SH-PT si ONIX!

In primul meci am intalnit SH-PT,ei facand defense le-am dat scor de neprezentare 15-0!

In al doilea meci am intalnit ONIX si i-am surclasat cu 12-0!Si ONIX a facut tot defense!

In al 3 lea meci WBZ,care au facut tot defense si ne-au administrat 15-1,ei aparandu-se in baza 1 si noi jucand cu 9 medii!

Morala este ca a noastra comunitate este praf,toata lumea joaca cu Maus si TYPE iar marele clan WBZ cu stelare pretentii,rup baza in doua!

In mod normal nu va atacam,dar fiind ora 00.00 am zis sa nu mai tin baietii inutil 15 minute in fata pc-ului si sa pierdem timpul,jucati ca un clan cu 500 wn8 iar nivelul vostru este extrem de jos,iar asta e valabil si in cazul ONIX si SH-PT!

Rusine,am intalnit 3 clanuri bune din comunitatea romaneasca care nu joaca nimic!

Atasat aveti replayurile!

15100928137995_ussr_R97_Object_140_caucasus.wotreplay

15100927817240_france_F10_AMX_50B_caucasus.wotreplay

15100927975783_china_Ch41_WZ_111_5A_caucasus.wotreplay

6 minutes ago, ZamolxisDeus said:

In seara asta am aplicat pe teritoriul WBZ-Mountain Pass,dorind sa vad nivelul clanului si unde suntem!Acolo surpriza,mai aplicasera 2 clanuri romanesti ,SH-PT si ONIX!

In primul meci am intalnit SH-PT,ei facand defense le-am dat scor de neprezentare 15-0!

In al doilea meci am intalnit ONIX si i-am surclasat cu 12-0!Si ONIX a facut tot defense!

In al 3 lea meci WBZ,care au facut tot defense si ne-au administrat 15-1,ei aparandu-se in baza 1 si noi jucand cu 9 medii!

Morala este ca a noastra comunitate este praf,toata lumea joaca cu Maus si TYPE iar marele clan WBZ cu stelare pretentii,rup baza in doua!

Pai tu joci cu 9 medii pe Mountain Pass si vrei sa mai si castigi? lol

Poate sa se cace aia pe ei de ras cand vad atatea medii si sa nu mai nimereasca nimic....

Oricum, rezmatul e mirobulant: primul clan nu s-a prezentat, al doilea erau doar 12 si al treilea v-a dat 15-1. E bine ca macar le-ati omorat un tanc.

E distractiv ca dupa ce iti iei bataie cu 15-1 zici de ceilalti ca sunt praf....:rolleyes:

• Members
14 minutes ago, ZamolxisDeus said:

In mod normal nu va atacam,dar fiind ora 00.00 am zis sa nu mai tin baietii inutil 15 minute in fata pc-ului si sa pierdem timpul,jucati ca un clan cu 500 wn8 iar nivelul vostru este extrem de jos,iar asta e valabil si in cazul ONIX si SH-PT!

Rusine,am intalnit 3 clanuri bune din comunitatea romaneasca care nu joaca nimic!

Atasat aveti replayurile!

15100928137995_ussr_R97_Object_140_caucasus.wotreplay

15100927817240_france_F10_AMX_50B_caucasus.wotreplay

15100927975783_china_Ch41_WZ_111_5A_caucasus.wotreplay

• Haha 1
  • Members
13 minutes ago, marcel said:

Pai tu joci cu 9 medii pe Mountain Pass si vrei sa mai si castigi? lol

Poate sa se cace aia pe ei de ras cand vad atatea medii si sa nu mai nimereasca nimic....

Oricum, rezmatul e mirobulant: primul clan nu s-a prezentat, al doilea erau doar 12 si al treilea v-a dat 15-1. E bine ca macar le-ati omorat un tanc.

E distractiv ca dupa ce iti iei bataie cu 15-1 zici de ceilalti ca sunt praf....:rolleyes:

Marcel, tu cred ca esti un fel de Cristi(Unde-i ba Cristiiii) ...primul clan s-a prezentat 

shot_049.jpg

• Haha 1
  • Upvote 2
4 minutes ago, nestaandrei said:

Marcel, tu cred ca esti un fel de Cristi(Unde-i ba Cristiiii) ...primul clan s-a prezentat 

shot_049.jpg

Aha, liderul suprem era sarcastic.

Poate pune si el replayurile in ordinea in care s-au jucat meciurile data viitoare.

De asemenea mie nu imi merge primul replay(ala cu obj 140, la voi merge?), asa ca din pacate nu ma pot incanta cu rusinea care si-au luat-o WBZ, auzi tu - sa pierzi un tanc... 

• Members
14 minutes ago, nestaandrei said:

@tautu.daniel nu stiu , doar intreb IQ ul tau se reduce la ascultat manele? Cred ca pentru asta folosesti sistemul ala...

12832324_465730256950874_2195000983798886225_n.jpg

SRI direct. Ce mai ai cu mine prin PC?

Te-a chemat "shafu" din cotcodacus sa va dati unul altuia cate un UPVOTE?

P.S Poate ca link-ul cu melodia respectiva era intr-un mod satiric dar daca tu te simnti atacat asta este.

• Content Creator

Nesta,Marcel e din WBZ,lasa-l in pace...

Saracii cred că performanța se face cu 15 bestii cu HP in baza!

Eu și clanul meu am jucat în seara asta pt fun,v-am văzut nivelul si mentalitatea și știm cum să abordam luptele când va mai întâlnim!

Daca așa joacă elita comunității românești e vai de capul nostru! :)

O sa vedeți nivelul cw de tier 10 in campania din decembrie iar dacă până astăzi credeam că datorită wn8-ului de clan WBZ va fi în top 50,acum mi-am schimbat optica!

La lupta la teritoriu era bine sa fie on Emil și garantat contra lui terminați la egalitate! :)

• Members
13 minutes ago, danieltautu said:

SRI direct. Ce mai ai cu mine prin PC?

Te-a chemat "shafu" din cotcodacus sa va dati unul altuia cate un UPVOTE?

P.S Poate ca link-ul cu melodia respectiva era intr-un mod satiric dar daca tu te simnti atacat asta este.

Neah SRI , odata ce esti in mediul on line iti bat si la usa :ph34r:. Nu ma atrag manelele doar nu stiam ce legatura are melodia cu discutiile de aici.

11 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Eu și clanul meu am jucat în seara asta pt fun,v-am văzut nivelul si mentalitatea și știm cum să abordam luptele când va mai întâlnim!

O sa vedeți nivelul cw de tier 10 in campania din decembrie iar dacă până astăzi credeam că datorită wn8-ului de clan WBZ va fi în top 50,acum mi-am schimbat optica!

La lupta la teritoriu era bine sa fie on Emil și garantat contra lui terminați la egalitate! :)

Aa..Marcel adica Cristi ( te-am botezat ) nu am nimic cu nimeni , sunt pasnic si putem vorbi de tancuri clanuri zi lumina.Cred ca ar trebui sa facem un topic separat despre Dacus si WBZ ca e o intreaga telenovela.Oricum bafta la toata lumea sa auzim de bine 

Edited by nestaandrei
32 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Pai poate pui si tu un replay de la lupta cu WBZ, sa vad si eu cate 'bestii cu HP' au avut in baza.... Sau macar un print-screen.

Mda, daca era Emil garantat batea singur tot WBZ'ul.:rolleyes:

Dupa ce iti iei bataie ca hotii de cai, tot mai incerci sa arunci cu rahat in WBZ. Pana una-alta du-ti si tu cotcoDACUS in pozitia de 'elita a comunitatii romanesti' , si sa vedem daca va descurcati voi mai bine...