Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

• Membru Activ
4 hours ago, ZamolxisDeus said:

Pentru ce ati mai lansat mah provocări pentru atac daca voi sunteți vai de p..a voastră?

Sa va vad Mausii și Type-urile in fierăstrău?

Vai de capul vostru,clan de 2200 wn8 se așează în baza și îi așteaptă pe aia de 1500...daca știam că sunteți atât de disperați după teritoriul ala,chiar dacă îl cuceream,vi-l cedam a 2 a seară fara luptă!

Mă interesa doar un meci deschis și frumos!

Ai uitat sa specifici ca tu vroiai sa faci cap cu 3 medii si 6 sa atace kranvagn pe platou sus :MOREQUESTIONS:

• BANNED

Degeaba incercati sa explicati micutului lider ceva despre jocul asta 

Nu are cum sa intelaga ma frate ceva ,dintr un singur (simplu ) motiv:--- el vine din alt univers si dupa ce m am documentat am aflat si numele-----> BALACEANCA

• Upvote 1
  • Membru Activ

Nu am nimic cu nimeni, dar un asemenea def nu l-am vazut decat in clanuri de roboți,just curious,cine facea o asemenea strategie impotriva la Dacus?Cand conqueror era forta ,asemenea defensive se terminau cu violuri

Edited by Gambino
  • Upvote 2
  • Super Moderator

Eu zic sa inchideti subiectul, e expirat deja. -WBZ- a castigat "clasic" vs. DACUS, nu au vrut sa riste nimic. Daca eram in locul lor (al -WBZ-ului), la diferenta de WN8 dintre jucatori, ma duceam direct peste DACUS si le dadeam cu harta in cap. In general, asa se procedeaza cand un clan mai slab are pretentii la teritorul unui clan mai puternic. Nu inteleg de ce le-a fost frica, dar nah, victoria e victorie. Punct.

• Upvote 2
  • Super Moderator
5 hours ago, marcel said:

Poate daca bagau 9 conqueror gc...

Poate daca ti-ai adauga contul WoT la profil ai fi tratat ca o persoana matura si nu ca cineva care se afla pe forum doar cu scopul de a jigni si a face flame pe topicuri.

• Upvote 1
  • Content Creator

DE ce nu rezolvati problema barbateste? va vorbiti intre voi si atacati intr-o seara acelasi teritoriu > unu nou, care nu e detinut nici de dacus si nici de WBZ? Si acolos a jucati deschis fara def ? Ca de la egal la egal? Acelasi setup la ambele echipe? oooo, cred ca cer prea mult..

• Upvote 1
  • Content Creator
Acum 49 minute, Emil a spus:

Eu zic sa inchideti subiectul, e expirat deja. -WBZ- a castigat "clasic" vs. DACUS, nu au vrut sa riste nimic. Daca eram in locul lor (al -WBZ-ului), la diferenta de WN8 dintre jucatori, ma duceam direct peste DACUS si le dadeam cu harta in cap. Nu inteleg de ce le-a fost frica, dar nah, victoria e victorie. Punct.

Le-a fost frica de mine Emil!

Îți dai seama daca veneau ei în push cu medii,cum de altfel le sta bine unor vipuri,și ajungeau în zona balconului cu mediile...iar eu ieșeam de după o stâncă unde eram ascuns...și strigam tare ,,BAU,,...făceau naiba infarct!

Așa moldoveanul Avatar,un urmaș mândru al celebrului Ștefan cel Mare,s-a hotărât să îi urmeze strategia: "Bai fraților,va chis in freza,nu iese nimeni din bază,că sistemul meu de spioni mi-a spus că 2 clanuri din cătune vecine nu le-au doborât nici un tanc și ca sa nu ne facă Zamolxe ăla din sud de kkt pe site-uri capitaliste,mai bine fierăstrău tată!"

Găinilor!

• Upvote 1
2 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Le-a fost frica de mine Emil!

Îți dai seama daca veneau ei în push cu medii,cum de altfel le sta bine unor vipuri,și ajungeau în zona balconului cu mediile...iar eu ieșeam de după o stâncă unde eram ascuns...și strigam tare ,,BAU,,...făceau naiba infarct!

Așa moldoveanul Avatar,un urmaș mândru al celebrului Ștefan cel Mare,s-a hotărât să îi urmeze strategia: "Bai fraților,va chis in freza,nu iese nimeni din bază,că sistemul meu de spioni mi-a spus că 2 clanuri din cătune vecine nu le-au doborât nici un tanc și ca sa nu ne facă Zamolxe ăla din sud de kkt pe site-uri capitaliste,mai bine fierăstrău tată!"

Găinilor!

zxWBfHQ.png

• Content Creator
La ‎09‎.‎11‎.‎2017 la 1:11, marcel a spus:

Pana una alta vad ca astia din WBZ o ard dubios si prin randomuri. Doi webezeei (probabil codati pana in maduva oaselor si cu pile la WG:rolleyes:) au reusit sa bata toata echipa inamica singuri, si au ajuns vedete pe youtube. Si nici macar nu au spamat gold..

Felicitari R3DoXo si Deathcall666 pentru un joc exceptional.

Mai, pa astia or avut moduri de-ala care iti fac armura impenetrabila- crezi ca nu stiu io??

• Content Creator
Acum 2 minute, Anghel Adrian a spus:

Eu propun sa vă dați întâlnire in camera de antrenament, 7 hărți și cine pierde disband clan. Ne uitam si noi pe twitch cu popcornul aferent. 

3 mape atât!

Una aleasă de mine,una de ei,iar alta random!

Nu am timp de telenovele...

• Thanks 1
  • Upvote 1
  • Content Creator
9 hours ago, Gambino said:

Nu am nimic cu nimeni, dar un asemenea def nu l-am vazut decat in clanuri de roboți,just curious,cine facea o asemenea strategie impotriva la Dacus?Cand conqueror era forta ,asemenea defensive se terminau cu violuri

Ciudat ca eu cand am fost in MEME si am jucat advance versus NLG unde erai tu prezent (nimeni cu rank mare/FC) ai jucat pe mines E3 si MAUS iar MEME cu un setup de medii/113.

Robotilor

• Content Creator

Unu din fan-clubul MAUS-TYPE- WBZ il face robot pe Gambino și îl învinovățește de folosirea unui setup greu!

E caz de balamuc Andy,sincer,până una-alta voi ați avut o strategie de roboți de clan portocaliu! :)

Cu dovezile, aici prezentate!

• Upvote 1