Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

46 minutes ago, ANDI_B said:

Cine mai plateste Ts? Eu tin unu free de 5 luni si nu am avut nici o eroare :)))

O intrebare si mai buna: Cine mai foloseste TS in 2018, cand exista Discord? Kappa no Kappa...Kappa

• Thanks 1
  • Haha 1

33 minutes ago, ZeRO said:

O intrebare si mai buna: Cine mai foloseste TS in 2018, cand exista Discord? Kappa no Kappa...Kappa

Discord consuma mai multe resurse si ai nevoie de o conexiune de net buna. 

Dar cum toata lumea detine asta nu ar trebuie sa existe altercatii. Stai! Exista persoanele alea incapacitate mintal ce nu pot  sa instaleze un TS dar discord... :)))30019941_1651958841566701_668311600_n.pn 

Edited by ANDI_B

23 hours ago, cosmin_bh said:

Apropo REGAL (clanul nu sosul de rosii) s-a spart?:OOO:

Clanul era inactiv de ceva vreme. Recent, baietii mai activi doritori de SH/CW au luat decizia sa caute alte clanuri care sa le satisfaca nevoile de joaca...

23 hours ago, Wizzmann said:

Si acum ontopic: am vazut ca NOS este iar activ, Emil stii ceva, joaca iar Doni?

Doni joaca WoT de mai multa vreme. La fel si NOS, este activ cel putin inainte de inceperea campaniei speciale din iarna. Atunci am primit invitatie sa ma duc la ei sa le fac strategii pe durata campaniei, dar eram deja inteles sa fac strategii pentru grupul de baieti din -NLG- alaturi de care am mers in DACUS. Din lipsa de strateg NOS nu a ocupat un loc fruntas in clasament. In momentul de fata nu stiu care e "viata" lor, posibil au unul sau mai multi strategi si fac treaba prin Ofensive/CW...

Guess who's back !?! Topicul a fost curatat; nu e loc aici pentru tehnica militara, armate - unele mai bune ca altele, geopolitica, interese statale, pro-rusi, pro-trumpi, goimi sau am israel....e un forum despre tancuri si WoT si un topic dedicat stirilor din clanurile romanesti. Daca aveti de gand sa purtati discutii pe alte teme, va rog sa dechideti topic in cazul in care nu exista deja. Sunt sigur ca le puteti purta acolo, in mod civilizat, cu argumente si raspunsuri rationale. 

Multumesc pentru intelegere si " Hristos a inviat !" 

• Sad 1
  • Upvote 1

Era cazul sa ia cineva atitudine. Chiar ma intrebam: pana cand? Nu se mai uita nimeni pe bazar, acum ca aveam si noi o discutie serioasa.

Acum ca am lamurit asta, am si eu o curiozitate: ce sunt goimi?

Acum 9 ore, Wizzmann a spus:

Acum ca am lamurit asta, am si eu o curiozitate: ce sunt goimi?

A terminat Cosmin si ai inceput tu ? :) ... Goimi este termenul pentru toate popoarele mai putin Israel .

• Thanks 1

On 04/04/2018 at 8:48 PM, ANDI_B said:

Cine mai plateste Ts? Eu tin unu free de 5 luni si nu am avut nici o eroare :)))

Zalpoxis de ai nevoie de TS da-mi PM ca te ajuta baiatu`.

Ce mema buna pupa clanul DACUS si acum e cu probleme. Acum sa vedem cine il primeste pe Bbeleaua in clan la reroll de 1900 wn8 :) 

@RARES poti verifica forumul? Sunt niste probleme cand intri de pe un telefon. Google Chrome se face efectiv negru trebuie inchis browser-ul.

Testat pe un Huawei P10 si un Samsung J5 2017

Am verificat, la mine nu au fost probleme de genul asta, am facut ceva modificari, lasa-mi mesaj daca mai sunt probleme te rog. 

• Haha 1

On 04.04.2018 at 8:01 PM, BBeleaua said:

@Emilts respectiv e al meu de 2 ani și ceva ... Combinația era următoarea ... Având mici probleme financiare după decesul mamei eu l-am sunat și i-am cerut și el a spus că mi-l plătește pe un an că și așa îl ajut cu pc-ul . Eu cu băiatul ăsta mă cunosc personal și el nu are nici o vina . Faza cu dacusu eu i-am bagat-o lu alin că să fie ținut acolo langa mine că să zic așa. Referitor la gogo daca voi a-ți ajuns la concluzia asta nu stau sa o lungesc. Nu a fost cu intenție și nu am vrut sa îmi bat joc de om.e mai mare că mine in vârsta și i-am purtat respect.vina mea mare a fost că m-am oferit eu cu ts-ul când am văzut că băieții spuneau că tot pica ăla.daca voi sau tu crezi că am incercat sa îmi bat joc de el îmi cer scuze și față de tine și față de el. 

Tot timpul ai fost o gaina, BBeleaua.:)) eu am avut probleme cu tine cand jucai ca o gaina si erai mai sef la BD-RO, o fosila de clan mort:)). si dupa Reroll se pare ca doar codat ai reusit sa faci si tu un cont albastrel, cot-codac.:))

Edited by Gelu607
  • Haha 3
  • Upvote 1

On 4/16/2018 at 2:08 PM, Gelu607 said:

Tot timpul ai fost o gaina, BBeleaua.:)) eu am avut probleme cu tine cand jucai ca o gaina si erai mai sef la BD-RO, o fosila de clan mort:)). si dupa Reroll se pare ca doar codat ai reusit sa faci si tu un cont albastrel, cot-codac.:))

Dar nu este albastru, e un reroll verde.

7 hours ago, ANDI_B said:

Dar nu este albastru, e un reroll verde.

mai rau :)). Nici nu m-am uitat cat are, stiu cat avea inainte:-j. Nu ca is eu mai bun, da macar eu stau dreacu in randul meu si imi cunosc limita nu ca el.

La 11.04.2018 la 9:21, Emil a spus:

Apropo REGAL (clanul nu sosul de rosii) s-a spart?:OOO:

Salut! Clanul nu s-a spart. Deoarece nu ma mai pot ocupa de clan si nu mai aveam strategi,  am decis sa mergem in alte clanuri unde chiar gasim activitate. Fiecare a decis ce clan alege.

Clanul il pot da oricui care doreste sa se ocupe de el. Are un Hs la nivel 10 deci poate fi interesant pentru un jucator care vrea sa se ocupe.

• Upvote 1

S-a spart BADD, nucleul clanului a ieșit aseară. E ceva manevră tacticoasă care ține de noile reguli privind alianțele pe harta globală de CW?

Acum 27 minute, Emil a spus:

S-a spart BADD, nucleul clanului a ieșit aseară. E ceva manevră tacticoasă care ține de noile reguli privind alianțele pe harta globală de CW?

O sa îți răspund eu domnule Emil, pentru ca mi-au ajuns la urechi niște picanterii! 

Lemongooose iar a promis milioane și miliarde de gold, Lgendul în aceste zile ducând o campanie agresivă de recrutare! 

Ei încearcă sa culeagă,, crema,, comunității românești, practic omoară alte clanuri care funcționează pentru a reînvia ei! 

Este un proiect marca Killstill, Roby, Lemongooose, o triada meseriasa... 

Lemongooose va plăti din nou la început  după care i se va bloca cardul(pentru cei care nu cunosc, asta este motivul de care se leagă când nu se mai tine de cuvânt). 

Din clanul Dacus, domnii din Lgend doreau 16 playeri, Lemongooose încercând sa mituiasca pe cineva din clan ca să îi facă pe ceilalți 15 sa aleagă Lgendul! 

Cu alte cuvinte propun ca Lgend sa își schimbe numele în Quiet, aceleași metode lipsite de respect fata de celelalte clanuri românești! 

Cine m-a surprins negativ este Boyka, care a fost manipulat ca un copil de 5 ani de un păcălici ca și Lemongooose! 

Va continua, țineți aproape! 

5 hours ago, Emil said:

Terminati cu drama si prostiile , Nu sa spart nici un badd...pur si simplu am dat afara jucatori buni sa scadem la elo...sa ma luptam si noi in sh cu clanuri mai slabe ca si Dacus :) Oricum ne simtim ca niste vedete vazand ca suntem urmariti si orice miscare e comentata

• Haha 3

Acum 55 minute, Exeaxa a spus:

Terminati cu drama si prostiile , Nu sa spart nici un badd...pur si simplu am dat afara jucatori buni sa scadem la elo...sa ma luptam si noi in sh cu clanuri mai slabe ca si Dacus :) Oricum ne simtim ca niste vedete vazand ca suntem urmariti si orice miscare e comentata

Stai liniștit, nu e diferența mare de elo, un scuipat doar! 

Oricum ne-am saturat de cât ne-am antrenat cu voi în campanie, asta asa ca ne plac ironiile! 😂