Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

32 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Stai liniștit, nu e diferența mare de elo, un scuipat doar! 

Oricum ne-am saturat de cât ne-am antrenat cu voi în campanie, asta asa ca ne plac ironiile! 😂

Vai voi astia care ati avut nevoie de fuziune cu elf sau nlg nu mai retin care ca nu sunteti asa importanti sa fac cercetari precum faceti voi,sa aveti si voi o echipa de doamne ajuta :))) in locul tau mai bine taceam

Edited by Exeaxa

Acum 45 minute, Exeaxa a spus:

Vai voi astia care ati avut nevoie de fuziune cu elf sau nlg nu mai retin care ca nu sunteti asa importanti sa fac cercetari precum faceti voi,sa aveti si voi o echipa de doamne ajuta :))) in locul tau mai bine taceam

Vedeți ca o singura data din cele 3 meciuri v-a bătut dream teamul nostru, care apropos, sa nu o mai dai pe fuziuni și alte informații false, era format din 10 playeri cu vechime de peste 1 an în clan! 

Celelalte 2 meciuri v-a tabacit o echipa,, umană,, a noastră, nu ați fost suficient de interesanți sa pun,, băieții buni,, pe voi! 

Sărim de acest episod istoric, nu vreau sa demonstrez nimănui nimic, doar spun ce am spus și în cazul plecării grupului din Z__G către Lgend: v-ați autosapat și autodesfiintat și e păcat pentru ca mai aveam doar 3 clanuri active și competitive în comunitate, voi, noi și S-Gun! 

Cât despre ca vorbesc despre alte clanuri românești , cam asta este subiectul topicul ăstuia,, Știri din clanurile românești,, , iar eu relatam o autodesfiintare a unui clan romanesc, nu e nimic greșit în ce fac acum! 

Și uitasem, eu am avut o relație amiabila cu Boyka care îmi propusese o colaborare între clanurile noastre, odată cu plecarea lui, Baddul nu mai reprezinta nimic pentru mine și nu am nici un fel de datorie morala fata de Badd! 

Boyka, știu ca o sa citești asta, ia aminte, e cel mai prost și dăunător lucru pe care puteai sa îl faci fata de Badd, știu ce ți s-a propus și greșești, o sa îți ia un an numai sa readuci Baddul la nivelul la care era acum! 

Cum te-am sfătuit și pe grupul de Facebook , stai de vorba cu băieții din fostul Z__G sa îți povestească ce nu a funcționat în asocierea cu Lgend și acționează în consecință! 

Atât am avut de spus despre Badd, în comentariile viitoare o sa aduc pe tapet alte comentarii legate de comunitatea românească! 

Cât despre ca vorbesc despre alte clanuri românești , cam asta este subiectul topicul ăstuia,, Știri din clanurile românești,, , iar eu relatam o autodesfiintare a unui clan romanesc, nu e nimic greșit în ce fac acum! 

Desfiintare?:))) ti se pare ca daca au iesit 10 jucatori ne desfiintam ?faci o drama inutila , pe un subiect inutil , se vede ca te oftici ca tu cu dacus avand ani grei pe wot nu ati fost in stare sa faceti ce a facut badd in 6 luni , ma refer la campanii si tancuri luate pe cap de jucator , activitate si rank international....deci las-o asa si nu mai duce grija caprei vecinului ca a ta moare de foame !

Acum 3 minute, Exeaxa a spus:

, se vede ca te oftici ca tu cu dacus avand ani grei pe wot nu ati fost in stare sa faceti ce a facut badd in 6 luni , ma refer la campanii si tancuri luate pe cap de jucător... 

Nenea, eu zic sa te documentezi înainte sa vb tâmpenii! 

Dacus a apărut cu 2 luni înaintea Badd, în campania din decembrie am luat 71 tancuri, in iunie 47...am luat cu fix 5 tancuri mai puțin fata de voi cumulat în cele 2 campanii! 

Și altceva, cine a vrut tanc in Dacus l-a luat! 

Nu înțeleg postarea ta domnule Kane, sau cine naiba ești... aici nu discutam despre cine e mai tare în mușchi, relatam ca suntem pregătiți de pomana voastră! 

Amin! 

3 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Nenea, eu zic sa te documentezi înainte sa vb tâmpenii! 

Dacus a apărut cu 2 luni înaintea Badd, în campania din decembrie am luat 71 tancuri, in iunie 47...am luat cu fix 5 tancuri mai puțin fata de voi cumulat în cele 2 campanii! 

Și altceva, cine a vrut tanc in Dacus l-a luat! 

Nu înțeleg postarea ta domnule Kane, sau cine naiba ești... aici nu discutam despre cine e mai tare în mușchi, relatam ca suntem pregătiți de pomana voastră! 

Amin! 

Nu sunt Kane , ceea ce nu inteleg eu ce va intereseaza pe voi soarta clanului badd! atat nu ne putem si noi scarpina in c.r ca intrebati voi repede cat de adanc :) o sa vedeti ce se va intampla cu timpul , deci nu mai scoateti idei ca se destrama badd sau mai stiu eu ce , in campania a 2 cum am zis noroc cu nlg atat am avut de zis :))

Acum 1 minut, Exeaxa a spus:

Nu sunt Kane , ceea ce nu inteleg eu ce va intereseaza pe voi soarta clanului badd! atat nu ne putem si noi scarpina in c.r ca intrebati voi repede cat de adanc :) o sa vedeti ce se va intampla cu timpul , deci nu mai scoateti idei ca se destrama badd sau mai stiu eu ce , in campania a 2 cum am zis noroc cu nlg atat am avut de zis :))

Mah, NLG e inactiv de vara trecută, ce tot aberezi? 

Ca și la voi și oamenii din Dacus au în CV foste clanuri... as putea spune asa ca noroc cu Arcan, Lgend, Z__G etc., pentru ca am primit contingente importante din respectivele clanuri... 

Oamenii din Badd nu au un  fost clan sau au învățat wot ul în Badd? 

Încerc sa îți pricep logica și nu ești prea coerent... 

:)))) daca spui tu app ziceai ca suntem 3 clanuri competitive in RO sau eream , noi s gun si voi , voi unde ?te am mai intrebat ce mare realizare aveti voi pe wot?ca nu pricep is mai ingust la minte , in fine cum spuneai aici nu ne masuram muschii doar vb despre clanuri romanesti , insa hai sa nu vb prostii....hai sa ne documentam si dupa sa vorbim ce zici nu am dreptate?

Chiar acum, Exeaxa a spus:

:)))) daca spui tu app ziceai ca suntem 3 clanuri competitive in RO sau eream , noi s gun si voi , voi unde ?te am mai intrebat ce mare realizare aveti voi pe wot?ca nu pricep is mai ingust la minte , in fine cum spuneai aici nu ne masuram muschii doar vb despre clanuri romanesti , insa hai sa nu vb prostii....hai sa ne documentam si dupa sa vorbim ce zici nu am dreptate?

Mah, dar voi ce mari realizări aveți domnul Anonim? 

E vorba despre ratingul clanului ca ati întrat în top 10?

Pentru ca realizări deosebite în vreo campanie nu ați avut! 

Dacă e sa comparam winrate-urile, vreo 6 luni din 2018 va priveam de la 65-70% winrate la advance! 

Cunoașteți asta când vorbiți despre Dacus domnule membru Badd? 

Și hai sa îți răspund mai neaoș, da am avut-o și o avem mai mare decât voi! 

4 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Mah, dar voi ce mari realizări aveți domnul Anonim? 

E vorba despre ratingul clanului ca ati întrat în top 10?

Pentru ca realizări deosebite în vreo campanie nu ați avut! 

Dacă e sa comparam winrate-urile, vreo 6 luni din 2018 va priveam de la 65-70% winrate la advance! 

Cunoașteți asta când vorbiți despre Dacus domnule membru Badd? 

Și hai sa îți răspund mai neaoș, da am avut-o și o avem mai mare decât voi! 

se vede ce iQ ai , ca nici macar nu poti citi sub nicknameul meu ce nickname am pe joc....o ai mare rau tu fac pariu te cheama ZAMOLXA in cartier din cauza ca o ai mare :))) cand va dadeam 4-0 pe la advance nu o mai aveati mare, de asta am dat afara jucatori sa dam de voi sa nu o mai aveti mare!=)))procentaj la advance din cauza ca sunteti slabi si aveti parte de echipe slabe nu ca noi csa 9 td faime etc...dar cum ziceam iQ low 

Edited by Exeaxa

Acum 2 minute, Exeaxa a spus:

se vede ce iQ ai , ca nici macar nu poti citi sub nicknameul meu ce nickname am pe joc....o ai mare rau tu fac pariu te cheama ZAMOLXA in cartier din cauza ca o ai mare :))) cand va dadeam 4-0 pe la advance nu o mai aveati mare, de asta am dat afara jucatori sa dam de voi sa nu o mai aveti mare!=)))procentaj la advance din cauza ca sunteti slabi si aveti parte de echipe slabe nu ca noi csa 9 td faime etc...dar cum ziceam iQ low 

Ptiu drace, noi nu picam decât cu clanuri de 800 wn8, așa-i? 

Dar aveți rating la Sh ca și noi, dar voi picați cu aia buni iar noi cu aia slabi... 

Știi măcar regulile după care îți primești adversarii la advance? 

1 minute ago, ZamolxisDeus said:

Ptiu drace, noi nu picam decât cu clanuri de 800 wn8, așa-i? 

Dar aveți rating la Sh ca și noi, dar voi picați cu aia buni iar noi cu aia slabi... 

Știi măcar regulile după care îți primești adversarii la advance? 

le stiu foarte bine am specificat mai sus vrem sa scadem in elo, ma eu zic sa te lasi de wot sa mai mergi la scoala......hai ca deja ma plictisesti , ia si plange acolo in coltul tau ca nu te a chemat legend la masa de tratative pe tine ditamai commanderul din wot =)))

11 minutes ago, ZamolxisDeus said:

se vede ce iQ ai , ca nici macar nu poti citi sub nicknameul meu ce nickname am pe joc....o ai mare rau tu fac pariu te cheama ZAMOLXA in cartier din cauza ca o ai mare :)))

Topicul se numeste,STIRI DIN CLANURILE ROMANESTI,sper ca ai luat la cunostinta despre noul sistem de avertizare.

Just now, Olban said:

Topicul se numeste,STIRI DIN CLANURILE ROMANESTI,sper ca ai luat la cunostinta despre noul sistem de avertizare.

da domnu, imi cer scuze ca am dat apa la moara acestui pustan o sa ma abtin multumesc de warning :)

22 minutes ago, Exeaxa said:

da domnu, imi cer scuze ca am dat apa la moara acestui pustan o sa ma abtin multumesc de warning :)

Nu ai nici un warning,stai linistit.

Salut, tanchistilor !

Baieti, daca nu mai am cont de WOT si nici clan ...  Pot sa-mi spun parerea ?

Parerea mea este ca BADD si-a dat drumul pe "tobogan"

Am foarte multi prieteni si cunosc foarte bine situatia din clan... 

Pentru Boyka o sa fie foarte greu sa aduca inapoi jucatorii care vor pleca ...

O seara buna !

• Upvote 1