Jump to content
Yndy_

Stiri din clanurile romanesti

Recommended Posts

19 minutes ago, Olban said:

Nu ai nici un warning,stai linistit.

Ma refeream la faptul ca mai atentionat :P Pai nu i mai primim noi inapoi au plecat sa fie sanatosi :))))

Nu stiu ce a fost în trecut, că n-am fost acolo, am fost în pauză de joc. Dar aruncând o geană peste statisticile clanurilor DACUS și BADD, am observat că ambele clanuri stau foarte bine la scoruri, BADD fiind o idee peste DACUS. Cel mai corect ar fi ca ambele clanuri să se felicite între ele, deoarece ambele au scoruri bune.

Și eu sunt de părere că, odată cu plecarea lui Boyka, clanul BADD o s-o ia la vale. Că-și va reveni sau nu, rămâne de văzut, dar cu siguranță în următoarea perioadă scorurile clanului o să scadă destul de mult...

DACUS_BADD.png

• Thanks 1
  • Upvote 1

În comparație cu BADD și DACUS priviți ce jalnic stă LGEND la capitolul Ofensive (și ce WN8 are LGEND comparativ cu BADD și DACUS)...

Singura explicație e că LGEND e clan de random și joacă serios doar în campanii...

LGEND.JPG

• Thanks 1

10 minutes ago, Exeaxa said:

Ma refeream la faptul ca mai atentionat :P Pai nu i mai primim noi inapoi au plecat sa fie sanatosi :))))

E clanul lu' Boyka !

Esti prea mic sa decizi tu daca il primesti inapoi... ;)

2 minutes ago, Panther said:

E clanul lu' Boyka !

Esti prea mic sa decizi tu daca il primesti inapoi... ;)

e sub spirit de gluma dar vad ca iti lipseste simtul umorului xD,,, clanull badd e al jucatorilor nu al commanderului orice clan de wot e compus din jucatori daca plecam noi toti. commanderul ce face fara noi ?

Edited by Exeaxa

4 minutes ago, Exeaxa said:

e sub spirit de gluma dar vad ca iti lipseste simtul umorului xD,,, clanull badd e al jucatorilor nu al commanderului orice clan de wot e compus din jucatori daca plecam noi tot commanderul ce face fara noi ?

Boyka a format clanul si este 99% meritul lui !

Clanul functioneaza datorita jucatorilor, ei sunt coordonati de cineva (Boyka) care se pricepe foarte bine !

Fara tine si alti jucatori din BADD clanul functioneaza... fara Boyka, NU !!!

O seara buna ! ;)

3 minutes ago, Panther said:

Boyka a format clanul si este 99% meritul lui !

Clanul functioneaza datorita jucatorilor, ei sunt coordonati de cineva (Boyka) care se pricepe foarte bine !

Fara tine si alti jucatori din BADD clanul functioneaza... fara Boyka, NU !!!

O seara buna ! ;)

fara 99 de playeri clanul functioneaza , am inteles alt mare narator si bun cunoscator....deci fara playeri un clan functioneaza doar cu commanderul , ce nickname ai avut pe joc daca nu iti e cu suparare?vreau sa vad cu cine am de a face :D

2 minutes ago, Exeaxa said:

fara 99 de playeri clanul functioneaza , am inteles alt mare narator si bun cunoscator....deci fara playeri un clan functioneaza doar cu commanderul , ce nickname ai avut pe joc daca nu iti e cu suparare?vreau sa vad cu cine am de a face :D

Am vandut contul ( Tribunu )

Domnule executiv "Alti jucatori" nu inseamna 99 !!!

Bafta cu clanul !

17 minutes ago, Emil said:

În comparație cu BADD și DACUS priviți ce jalnic stă LGEND la capitolul Ofensive (și ce WN8 are LGEND comparativ cu BADD și DACUS)...

Singura explicație e că LGEND e clan de random și joacă serios doar în campanii...

LGEND.JPG

Pentru ca joaca cu FAME, MVPS, NOMI?

Credeam ca ai o gandire mult mai analitica si nu ma asteptam sa afirmi o asemenea ineptie. 

• Upvote 1

3 minutes ago, Panther said:

Am vandut contul ( Tribunu )

Domnule executiv "Alti jucatori" nu inseamna 99 !!!

Bafta cu clanul !

Altii jucatori inseamana multi , intr-un clan o mana sustine pe cealalta , fara noi boyka nu aducea clanul unde e acum fara el nici noi nu il aduceam , deci e nevoie de totii, insa apreciez faptul cum ai spus fara altii jucatori clanul merge inainte ca si in situatia de fata :P 

6 minutes ago, Exeaxa said:

Altii jucatori inseamana multi , intr-un clan o mana sustine pe cealalta , fara noi boyka nu aducea clanul unde e acum fara el nici noi nu il aduceam , deci e nevoie de totii, insa apreciez faptul cum ai spus fara altii jucatori clanul merge inainte ca si in situatia de fata :P 

In situatia de fata Boyka nu mai este in clan...

11 hours ago, Anghel Adrian said:

Pentru ca joaca cu FAME, MVPS, NOMI?

Credeam ca ai o gandire mult mai analitica si nu ma asteptam sa afirmi o asemenea ineptie.

Dacă eu spun inepții, spune-mi te rog pe baza cărui criteriu se aleg oponenții în ofensive?

16 hours ago, ZamolxisDeus said:

Mah, dar voi ce mari realizări aveți domnul Anonim? 

E vorba despre ratingul clanului ca ati întrat în top 10?

Pentru ca realizări deosebite în vreo campanie nu ați avut! 

Dacă e sa comparam winrate-urile, vreo 6 luni din 2018 va priveam de la 65-70% winrate la advance! 

Cunoașteți asta când vorbiți despre Dacus domnule membru Badd? 

Și hai sa îți răspund mai neaoș, da am avut-o și o avem mai mare decât voi! 

Atunci cand joci cu dacus in echipa si de mare ce o au nu reusesc in 3 sa dea mai mult ca unu singur =))

shot_001.jpg

• Haha 1

1 oră în urmă, Exeaxa a spus:

Atunci cand joci cu dacus in echipa si de mare ce o au nu reusesc in 3 sa dea mai mult ca unu singur =))

shot_001.jpg

Unu la mana, erau 2 din Dacus... 

Doi la mână, Claudiu are dublul wn8-ului tău, deci da, o are mai mare... 

Dacă scoatem o luptă din context ești un fel de unicuum de 5000,nu? Din moment ce Claudiu are 3100, bănuiesc ca după damage-ul tău rezulta ca ai cel puțin 6000...Așa e? 

Și hai sa fim serioși, tu ești aici doar pentru flame și provocări! 

Dacă nu o sa te oprești o sa îl readuc la viata pe Zamo și nici fulgii nu mai rămân din tine și failul tău de clan! 

Edited by ZamolxisDeus
  • Upvote 1

19 minutes ago, ZamolxisDeus said:

Unu la mana, erau 2 din Dacus... 

Doi la mână, Claudiu are dublul wn8-ului tău, deci da, o are mai mare... 

Dacă scoatem o luptă din context ești un fel de unicuum de 5000,nu? Din moment ce Claudiu are 3100, bănuiesc ca după damage-ul tău rezulta ca ai cel puțin 6000...Așa e? 

Și hai sa fim serioși, tu ești aici doar pentru flame și provocări! 

Dacă nu o sa te oprești o sa îl readuc la viata pe Zamo și nici fulgii nu mai rămân din tine și failul tău de clan! 

am vazut cat damage a dat ala cu dublu wn8 meu la 1k de batalii am vazut a dat de a spart, fa niste vodoo si aduti inapoi la viata creierul si lasa jignirile la adresa clanului badd ca eu nu am zis nimic insultator la adresa dacus ! sa ajungi si tu in top 10 international cu dacus si dupa sa vorbesti pana atunci ciocul mic si gargara multa.

Acum 9 minute, Exeaxa a spus:

am vazut cat damage a dat ala cu dublu wn8 meu la 1k de batalii am vazut a dat de a spart, fa niste vodoo si aduti inapoi la viata creierul si lasa jignirile la adresa clanului badd ca eu nu am zis nimic insultator la adresa dacus ! sa ajungi si tu in top 10 international cu dacus si dupa sa vorbesti pana atunci ciocul mic si gargara multa.

Când am spus ca se va alege praful de voi, știam ce vorbesc, Boyka era cel care ținea maneliștii ca tine sub control! 

Odată cu plecarea lui se vad și urmările... un asemenea specimen pe post de executive va aduce foarte multa glorie propriului clan! 

Hai gg!